Нашите мании, навици и странности

  • 127 236
  • 1 945
# 1 395
Не обичам да ям ядене от предишен ден. Мразя се за това, щото всеки ден клопам тенджерите - няма кой друг да готви  Laughing Но, тва е положението.
Виж целия пост
# 1 396
Браво , Елияbouquet
Значи е крайно време да се престраша да си купя и аз , за вкъщи , че като идват разни майстори да не ми влизат с обувки ! Mr. Green Mr. Green
А , че как ... ти нямаш ли си ?  Laughing Закъсняла си . Twisted Evil

Добре, че не се налага да влизам в колите ви, да ям пред вас и да гледаме филм заедно! Wink Щяхте да ме намразите за едното нищо. Shocked Joy
Може би наистина е добре , мдаааа  Laughing Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 397
Не обичам да ям ядене от предишен ден. Мразя се за това, щото всеки ден клопам тенджерите - няма кой друг да готви  Laughing Но, тва е положението.
И аз съм така, но поне понякога половинката ме отменя и той готви..
Виж целия пост
# 1 398
Имам нов вреден навик - разчоплям си редовно  лявото ухо до кръв.. Embarassed
Виж целия пост
# 1 399
Аз като имах дълга коса и постоянно си рових из косата и махах по-къдравите косъмчета...пълна лудост. Обаче откакто се видях и без коса всеки косъм е ценен!! Simple Smile А миналата седмица разбрах,че имало такава болест...  ooooh!
Виж целия пост
# 1 400
Хапя си вътрешната част на бузата до кръв.  Grinning
Виж целия пост
# 1 401
Карола, оздравявай! Praynig Hug Аз не си падам ни по дрехи, ни по обувки, ни по гримове, единствената ми манийка е косата ми да е права и я изправям химически, макар да съм много еко. Confused
Виж целия пост
# 1 402
  bouquetДобро утро....шегаджийки...
Част от "добродетелите" ви и аз притежавам ,и затова реших да ви кажа една от моите болести-мразя мокра баня  #Cussing out.Не мога да преодолея тази ненавист към мократа баня и е страшно гадно когато имаме гости с преспиване.... ooooh!
Виж целия пост
# 1 403
 ooooh!Мишчице, докато сгрея, стопля, включа каква е тази мокра баня! JoyМоже би защото съм недоспала, ама кой знай... Wink И  си мисля-баня с вода.  newsm78 Защото котката мноу мрази баня с вода, бяга като ожилена и врещи даже. Laughing Има и суха баня за кучета-поръсваш ги с 1 прахче и го изтупваш. Явно пода на банята имаш предвид. И аз съм така, мога да живея в пълна кочина, но не мога да трая мокра баня. Особено ако е поръсена с косми и пяна-мяна. Shocked Grinning Не можах да реша ожилена ли се пише или ужилена, сори. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 404
Хапя си вътрешната част на бузата до кръв.  Grinning

аз устните ooooh!
Виж целия пост
# 1 405
и още...

не помня лични неща случили се преди 5-6-7...10 години,които непрекъснато ми напомнят хората около мен,но помня нещата свързани с работата ми-в главата ми е картотека Crazy
Виж целия пост
# 1 406
Гледам да не заставам на място в пространството, където преминават мислените продължения на различни по-големи предмети/мебели/сгради. Знам много добре, че е невъзможно да избегна всички такива линии, затова гледам само за по-големите Laughing Crazy

Аз пък обожавам храна от предния ден. Луда работа. И ако става за ядене студено, винаги избягвам да го претоплям. Особено студени пържени кюфтета, мм!
Виж целия пост
# 1 407
Когато се изплаша,ужася,изпадна в паника и подобни състояния не плача,не се вайкам,охкам,а изпадам в неистов смях.
Не мога да го спра това.

Мога да комбинирам сирене със всякаква храна  Grinning
Виж целия пост
# 1 408
Хапя си вътрешната част на бузата до кръв.  Grinning

И аз .  Crossing Arms  Много гаден навик от дете. Майка ми ме плашеше като бях малка, че някой ден ще си пробия бузата и ще остане дупка в нея.  Laughing   
Не помогна. И до ден днешен го правя.
Виж целия пост
# 1 409
Хапя си вътрешната част на бузата до кръв.  Grinning

аз устните ooooh!

И аз устните. Най-вече долната. И най-вече, когато съм изнервена или притеснена. Направо кратери си правя. После съм спокойна, но пък не понасям сухи кожички по устните (а такива неминуемо се получават след разчовъркването), та пак все там са ми пръстите. Един омагьосан кръг  Crazy Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия