Нашите мании, навици и странности

  • 127 233
  • 1 945
# 1 440
The_dilian, извинявай, не визирах теб, просто се спомена "кочина" по-нагоре и се хванах за това. Напълно съм съгласна с казаното от теб обаче.  Peace
Виж целия пост
# 1 441
Когато ми е много тъжно си гушкам кучето, или по - скоро, си слагам главата върху челцето му, търпи ме милото. Не знам откъде намира толкова нерви.
Виж целия пост
# 1 442
- гащите на сина в мивката,
Подсети ме нещо  Laughing Аз както вече ме познавате от тази тема съм болезнено подредена маниачка  Mr. Green и представете си ужаса ми , когато отивам в свекървата , отварям по нейна молба хладилника да взема кола и гащите и ми падат на главата  Sick Мъжа ми каза , че в този момент истински се е притеснил , че ще я убия  Crazy Погледът ми е бил на разярен бик ... Няма такава свинщина като у тях , честно ...
Виж целия пост
# 1 443
 Ми това пък си е нейният хладилник и нейните гащи, където иска, там ще си държи. Wink
Виж целия пост
# 1 444
Ми това пък си е нейният хладилник и нейните гащи, където иска, там ще си държи. Wink
Свекървата е за темата, не снахата. Laughing
Виж целия пост
# 1 445
Ако е било в летните горещини сигурно ги е сложила да се охладят преди да ги обуе  Joy
Виж целия пост
# 1 446
Ми това пък си е нейният хладилник и нейните гащи, където иска, там ще си държи. Wink
Реално погледнато е така . Но аз просто не мога да разбера какъв човек трябва да си , за да живееш в такава кочина ?  Rolling Eyes

Ако е било в летните горещини сигурно ги е сложила да се охладят преди да ги обуе  Joy
Те не бяха вътре , а отгоре , заедно с още един милион неща  Confused
Виж целия пост
# 1 447
Гащите в хладилника?  Shocked Това пък защо? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 448
Гащите в хладилника?  Shocked Това пък защо? Rolling Eyes
В горният пост пише, че са били над хладилника, не в него. Защо-може да отговори свекървата подобаващо за темата.
Тя, темата, и без това заприлича на ''мразя-обичам'', та нека малко се порадваме на странности и мании. Peace
Виж целия пост
# 1 449
Ох, ще пукна от смях с тези гащи hahaha ...
Виж целия пост
# 1 450
Имам мания да събирам химикалки - тънки, дебели, ако ми харесат, си ги взимам от познатите.  Laughing
Виж целия пост
# 1 451
Джеронимо, не съм вникнала в смисъла.  Blush

Смайл, Фройд би казал че си ненаситна. Laughing
Виж целия пост
# 1 452
Джеронимо, не съм вникнала в смисъла.  Blush

Смайл, Фройд би казал че си ненаситна. Laughing


Да.  Mr. Green Винаги има място за още.  Grinning
Виж целия пост
# 1 453
Имам мания да събирам химикалки - тънки, дебели, ако ми харесат, си ги взимам от познатите.  Laughing

И аз си имам колекция  Blush 107 са  Blush

Целият ми дневен стайлинг никога не надхвърля 3 цвята.
Дрехите, бельото, а и всякакви други вещи са ми подредени по цвят и размер ( Девичка съм, но не съм вманиачена по чистенето).
Когато отивам на работа минавам по определен маршрут, на връщане е друг.
Колите различавам само по регистрационните номера, нито марка гледам, нито цвят.
Събирам де що числя видя.
Сутрин проверявам първо имейлите си, след това фейса и накрая форума, никога в друг ред.
Никога не оставам без мокри кърпички.
Вестници и списания започвам да чета отзад напред, но не и книги.
Гледам часовника преди да заспя и броя колко часа ще спя.
Вкъщи ходя боса, независимо от сезона.
Колекционирам и часовници и без такъв не излизам.
Колекционирам и тефтери ( колкото по-големи и лъскави, толкова по-добре).
Ще допълвам...
Виж целия пост
# 1 454
Ето, Клюкарка ме подсети, че и аз задължително си броя часовете за спане...но на пръсти. Мога да пресметна, но всяка вечер си ги броя, харесва ми да виждам колко пръста ми остават да спя.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия