
Диляна на гости няма да я каня, че ще каже
Според мен няма значение дали домът е кочина, ако е щастлива кочина!



. Специално за пилите и кремовете за ръце и аз съм така - във всяка стая има поне по 2 крема, в банята, до вратата, в чантата, в колата на миУото, в общежитието му, дори в една моя колежка, която живее до университета и често ходим у тях между лекции - и там си оставих един крем . Пилите също са така, вечно си чупя някой и друг нокът и гледам да ги пооправя колкото да не ми късат дрехите.
. Затова като съм покрай него и реша да го правя това винаги ме гони - я в банята, я в другата стая, а ако сме в колата усилва музиката докрай.
. Даже сутрин като се събудя смятам колко часа съм спала, и дали да спя още или да ставам (събота и неделя) 
. 
Препоръчани теми