Нашите мании, навици и странности

  • 127 241
  • 1 945
# 165
Винаги броя плочките в тоалетната(394 са ) Mr. Green, Мога да спя само от външната страна на леглото и с лице към същата инак направо се задушавам. Обичам само нечетните числа и предпочитам тура пред ези като страна на монетата. На табла играя само с черните пулове, белите не ги понасям. Никога не закъснявам и рекорда ми за подраняване е 3 часа преди срещата  Crazy
Виж целия пост
# 166
Много интересна тема!   bouquet
Ето нещичко и то мен - като простирам - цвета на щипките е същия като цвета на дрехата, която държат. На чисто черните дрехи слагам бели щипки. Други цветове, които нямам - най-близкия подходящ цвят или този от надписа, етикета.
Виж целия пост
# 167
Боже, а аз си мислех, че имам проблем, когато искам нещата да са поставени според моята подредба.
Виж целия пост
# 168
Боже, а аз си мислех, че имам проблем, когато искам нещата да са поставени според моята подредба.

Ооо , и аз съм така ! Embarassed
Докато всяко нещо не си е на мястото , така както на мен ми харесва , мира нямам !
Като се върна от работа правя обход , от стая в стая и намествам , изпъвам , оправям ! Crazy
Ама след това пък ми е спокойно ! Grinning
Виж целия пост
# 169
Мъжът ми ..... повтаря непрекъснато, че съм болна, защото съм го предизвикала с поведението си (хронично болна съм, но това няма общо с някоя от странностите ми)
Имайки предвид,че всички проблеми и болести започват първо в мозъка,напълно е възможно всъщност именно психическото ти състояние да е отключило всякакви болести.
Не е случайна мисълта
"Щастливите мисли предизвикват щастлива биохимия!"
Т.е.,ако биохимията на организма страда,нарушена  от мании,притеснения,вторачвания във всякакви неща и проблеми,това неминуемо се отразява и на здравето,като не се знае какъв проблем или болест ще отключи.




Виж целия пост
# 170
Прочетох темата. Благодаря. В началото разочаровано си мислих, че ето, на, нямам с какво да се похваля, но към края се сетих за едно нещо, и то е, че нямам никакви странности, да не говорим за мании.
Виж целия пост
# 171
Дали, Лоана? Аз също не определям нито едно мое качество като странност или мания, но за околните някои са.
Виж целия пост
# 172
Касита, не ми се е случвало някой по-близък или по-далечен да ми каже, че нещо в моето поведение изглежда странно. Помислих го, преди да се разпиша ...
Виж целия пост
# 173
Вероятно си обградена с тактични познати. Simple Smile Сигурна съм обаче, че имаш свои странности, които за теб са нещо нормално, за други вероятно не са. Всеки определя другите, изхождайки от себе си, а личността си намира за изходна точка. Това имах предвид.
Виж целия пост
# 174
Добре, убеди ме. Имам странност - заобикалям се само с деликатни хора. Благодаря, че ме измъкна от неудобното положение, да съм странна с липсата на странности.
Виж целия пост
# 175
Снимам фурната преди да изляза, ако случайно забравя, че съм я изключила, гледам снимката.

Трябва да го правя с ютията  Joy

И това съм правила...но фурна включвам всеки ден, а ютия- 2-3 пъти в годината. Все пак не мисля, че е толкова странно...много съм разсеяна и използвам камерата на телефона по предназначение  Mr. Green.  Като един reminder така да се каже.
Виж целия пост
# 176
Моля, заповядай пак, Лоана. Не бива никой да изпада в неудобно положение!
Виж целия пост
# 177
Извинявам се, че нахлувам така, обаче това с "едната капка" не го разбирам  Thinking Да не би да става въпрос за някакъв здравословен проблем по пикочопровода? Или аз не мога да разбера за какво точно става дума? Толкова много хора го споменават - значи се среща масово, а аз за първи път чувам... Значи, когато човек има повик за уриниране - отива, уринира, и ... готово. След пет-шест часа може пак да получи повик, и така... Как така ходите по няколко пъти един след друг, и каква е тая прословута капка, дето я споменавате толкова често? Звучи ми като някакъв проблем, честно казано.

Виж целия пост
# 178
И аз мисля, че е проблем. Поне аз съм го изпитвала това с капката, когато имах проблем. Също и като бях бременна - мехура ми притиснат и уж ми се пикае много, пък чурвам съвсем мъничко.
Виж целия пост
# 179
 Не само, че нямам никакви подобни пориви и позиви, като описаните в тая тема, ами и не познавам никой, който да има... Звучи ми като нещо адски затруднително и утежняващо живота... даже и тая работа с щипките. Но предполагам, че човек като е свикнал, не му прави впечатление...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия