Нашите мании, навици и странности

  • 127 220
  • 1 945
# 1 710
Много интересна тема! Grinning
Моето не знам какво е точно,но много ме дразни!Броя думите на буквите,изреченията,фразите....После си ги сборувам и ако числото е над 30 пак и така до като не съответства на някоя буква от азбуката.И всичко това става в момент на разговор,до като гледам филм и се случва за секунди.... Crazy
Друго:Не обичам някой да ми ходи от дясната страна! Crossing Arms
Не обичам гости в неделя,а неканени такива мразя! Mr. Green
Винаги си оставям "най-сладката" хапка за на края.
Не обичам сладко,но ако хапна нещо по изключение,трябва веднага след това да ям нещо солено.
Не мога да пуша на сухо,трябва нещо да пия.Без значение какво:вода,кафе,чай,сок,бира... Sunglasses
Станаха май много нещата.По-добре да спра до тук. Laughing
Виж целия пост
# 1 711
Сега ме подсети... аз не обичам да ходят отляво на мен.  Laughing
Обичам сладко, на ако го хапна на гладен стомах, то задължително след него трябва и солено да ям, иначе ми става лошо.
Виж целия пост
# 1 712
Сутрин, когато си пия кафето, ако е по тъмно (както сега), най-обичам да протича така:
- лежа си в леглото, докато преглеждам форума, на абсолютна тъмнина. Единствената светлина идва от лаптопа. Завила съм се и си размишлявам на тема "навънка е още тъмно и студено, а аз си стоя в леглото, завита и си пия топлото кафенце" Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 713
Аз пък си пия сутрешното кафе с цигара, две в тоалетната с лаптопа Simple Smile
Виж целия пост
# 1 714
Сега се сетих,че и аз съм от тези дето не обичат да им остава сладко в устата и аз винаги си засолявам с нещо,ако съм яла сладичко Peace
Сетих се и друго:Като наближа светофар гледам колко секунди остават докато светне зеленото и в зависимост от това забавям или усилвам крачката CrazyИскам да пресека на зелено,което току що е светнало,а не колите да ме чакат на една педя разстояние и аз да подтичвам Simple Smile
Виж целия пост
# 1 715
Аз пък си пия сутрешното кафе с цигара, две в тоалетната с лаптопа Simple Smile
Сутрин мразя да приказвам. Поне докато си изпия кафето. Има някои, чуруликат като славейчета заран,  пък още не са си измили гурелите, дет се вика. Laughing
Виж целия пост
# 1 716
Не мога да стоя дълго на едно място. Когато вися пред компютъра, гледам филм или чета, през определени интервали от време ставам и започвам да подскачам. Crazy
Виж целия пост
# 1 717
Аз пък си пия сутрешното кафе с цигара, две в тоалетната с лаптопа Simple Smile
Сутрин мразя да приказвам. Поне докато си изпия кафето. Има някои, чуруликат като славейчета заран,  пък още не са си измили гурелите, дет се вика. Laughing

И аз така. Докато не си изпия кафето, съм като няма.
Виж целия пост
# 1 718
Обожавам палачинки и картофи. У нас не се харесват и двете Laughing .
Правила съм най-много 150 палачинки, майка ми щеше да ме "утрепе", но имах да уча за гадно контролно и вместо да си науча, цял след обяд правих палачинки Joy

Пъкни, 75% от палачинката зависи от тигана и котлона. Сместа е нищо работа thumbsup
Виж целия пост
# 1 719
Обичам палачинки, които са престояли на "открито" и са с изпръхнали краища. На 2 дни са ми идеални!
Чопля си кожичките на ноктите до кръв.
Миенето на чинии не ми действа добре - премивам по 2 пъти, мивка пълна с чинии ще ми отнеме 2 часа. Да живее миялната!
Пране, което не е простряно педантично ме съсипва.
Имам мания за подреденост и познание на всеки предмет в дома и местоположението му. Почти година живеех в хаос- често си поплаквах Laughing
Добих някакъв вид агорофобия - возенето в препълнен автобус може да ми докара паника.
Имам куче, много ѝ се радвам, но след всяко едно погалване се мия старателно с вряла вода и сапун.
Като цяло имам мания за миене на ръце и опъване на чаршафи.
Когато се возя в кола броя уличните стълбове на осветлението през 2. Ако колата се засили и изпусна бройката изпадам в раздразнение.
Спирам се, утре пак Mr. Green
Виж целия пост
# 1 720
Подсети ме и мен за прането. WinkИмам си определен ред на простиране!Съответно от вътре на вън е от най-голямо към най-малко.Като гледам да съчетавам по вид и цвят.Естествено щипките също са по цвят... Mr. Green
Сетих се и за тоалетната хартия....Рулото трябва да е поставено така че да "върви" и да се къса от външната(горната) страна. Crazy
Преди да си изпия първото кафе сутрин съм ужасно крива.Добре че всички у дома са така,че не ме дразнят... Mr. Green
Виж целия пост
# 1 721
Като споменахте за "сладичкото накрая" се сетих...
Когато ям плодове - напр. праскови, кайсии, круши и ягоди, ги нагризвам предварително за да пробвам коя е най-сладка и ароматна и си я оставям за накрая Laughing. Много държа накрая да ми остане приятен спомен. Да не говорим, че така нагризани няма кой да ми ги вземе междувременно Joy
Виж целия пост
# 1 722
Аз пък винаги ям солено за закуска (ако закусвам,де).Не мога да ям нищо сладко рано сутрин.Като ям пица, първо винаги изяждам коричката и средата я оставям за накрая - най ми е вкусна  hahaha
Виж целия пост
# 1 723

Не мога да пуша на сухо,трябва нещо да пия.Без значение какво:вода,кафе,чай,сок,бира... Sunglasses


+1
Виж целия пост
# 1 724
Като споменахте за "сладичкото накрая" се сетих...
Когато ям плодове - напр. праскови, кайсии, круши и ягоди, ги нагризвам предварително за да пробвам коя е най-сладка и ароматна и си я оставям за накрая Laughing. Много държа накрая да ми остане приятен спомен. Да не говорим, че така нагризани няма кой да ми ги вземе междувременно Joy

И аз правя така. Embarassed И бързам да изям нагризаните, за да стигна до най- вкусната. Laughing

Водата ми е най- "вкусна", ако съм яла шоколад преди това. Даже понякога нарочно ям шоколад, за да ми е вкусна водата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия