Нашите мании, навици и странности

  • 127 220
  • 1 945
# 1 725
Добих някакъв вид агорофобия - возенето в препълнен автобус може да ми докара паника.
Клаустрофобия е. Агорафобията е от отворени пространства.  Peace

Като споменахте палачинки... обичам ги всякак, по всяко време, в състояние съм да ям за закуса, обяд и вечеря.
Обичам питките(или мекици, не знам къде как им казват) студени, ако може да са направени раничко, а аз като стана по обяд да мога да си ги хапна вече.  Crazy
Не обичам домати. Това не е особена странност, ама май почти не съм срещала човек, който да не ме изгледа странно като го кажа.
Имам лееека обсесия със синьо също така - сини щори, син килим, таван, мебели, дрехи... не всичко е синьо, разбира се, ама ако можеше да бъде...  Blush
Виж целия пост
# 1 726
Добих някакъв вид агорофобия - возенето в препълнен автобус може да ми докара паника.
Клаустрофобия е. Агорафобията е от отворени пространства.  Peace

Баш агорафобия си е - смесване с тълпата, а не за това, че е на затворено.  Peace

Обичам да готвя и да цапам чинии, но мразя да ги мия. Та с мъжО за това сме се разбрали - аз готвя, той мие  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 727
Добих някакъв вид агорофобия - возенето в препълнен автобус може да ми докара паника.
Клаустрофобия е. Агорафобията е от отворени пространства.  Peace

Тълпата ме тревожи, не затвореното пространство Peace
Като цяло, хич не съм добре: обсесивни разстройства и мании колкото щеш  hahaha


Katencetoo ме изпревари Hug
Виж целия пост
# 1 728
Извинявай в такъв случай.  Hug
Аз пък не съм окей в наистина затворени пространства, тип онези херметически затварящите се асансьори по моловете. Ужасяват ме. Мога да се возя с тях, но избягвам, когато е възможно. Blush
Виж целия пост
# 1 729
Извинявай в такъв случай.  Hug
Аз пък не съм окей в наистина затворени пространства, тип онези херметически затварящите се асансьори по моловете. Ужасяват ме. Мога да се возя с тях, но избягвам, когато е възможно. Blush
О, а тръгването и спирането им е ужасно ! ooooh!
Виж целия пост
# 1 730
Само докато те четох и си представих, че се качвам в такъв асансьор, той спира между етажите и си оставам там без никой да ме намери.  Confused
Имам клаустрофобия. Не се качвам в никакви асансьори. Даже по телевизията, ако гледам някой да се вози, ме втриса. Имам чувството, че стените ще се приближат една към друга и ще смачкат пътуващия... Laughing
Виж целия пост
# 1 731
Аз пък имам страх от ескалатори. Но ги използвам като се налага, но погледна ли от високо надолу ми се завива свят. В този смисъл не обичам високите и нестабилни повърхности като въжени мостове и каквото още се сетите.
Виж целия пост
# 1 732
Уф, пиша пост през пост вече, ама...
Мостове и аз не обичам. Ужасни са ми и колкото и да ме уверяват, че няма проблем, винаги ми изглеждат едни нестабилни такива, особено от този тип с въженцата и дъските.
Клатещи се неща - също. Има едни стари полилеи, които си има и вентилатор в тях и като се пусне започват да се въртят жестоко, баба ми има такъв и преди, когато го пускаше, само като понечи към него и излизах от стаята.  Embarassed
Виж целия пост
# 1 733
И аз пост след пост,ама се оказа,че много ми били маниите,странностите и т.н. Mr. Green
Та и аз мразя ескалатори,защото ме е страх!Същото е и с мостовете... ooooh!
Виж целия пост
# 1 734
Като ям пица, първо винаги изяждам коричката и средата я оставям за накрая - най ми е вкусна  hahaha

Аз съм същата  Grinning Но то ми е като при кифлите с пълнеж, за които писах вече - най-хубавото си го оставям за края.
Като малка така ядях намазаните филии - първо огризвах кората, а после се наслаждавах на средата, където беше и повечето намазано.
Виж целия пост
# 1 735
Аз пък правя точно обратното - изяждам крема/плънката и т.н, а ако съм още гладна останалото Simple Smile Така де, представяте ли си да се наям с коричката на пицата и след това да не ми се яде и да не мога да се насладя пълноценно Simple Smile)))
Виж целия пост
# 1 736
Има логика  Peace Обаче като знам, че предстои най-вкусното, и да съм се наяла си го изяждам. После пуфтя и ми е тежко  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 737
И аз така ! Mr. Green
Най-вкусното , винаги за накрая ! Grinning
Виж целия пост
# 1 738
Сещам се и как ям бонбони Фигаро - отхапвам първо дъното и после останалото наведнъж го ям.
Виж целия пост
# 1 739
Сещам се и как ям бонбони Фигаро - отхапвам първо дъното и после останалото наведнъж го ям.

Така съм с пияните вишни Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия