Нашите мании, навици и странности

  • 127 234
  • 1 945
# 1 770
Не обичам числото 4-свързвам го с нещо конкретно.В автобуса винаги поглеждам последните цифри на билета и ако са четворки-о,ужас,мисля си,че е лошо предвестие.

+1  Peace виж, не съм се сещала билетчета да гледам, но определено "бягам" от четворките и аз.
Виж целия пост
# 1 771
11. Лош навик ми е , когато свири музика или понякога музиката е в главата ми само - да си потраквам със зъби в такт  Grinning

И аз.  Crazy Или пък си търкам горните зъби в долните в такт. Мислех, че няма други като мен.
Аз пък си свиря музиката "на пиано" - на ръба на масата, върху бюрото или просто във въздуха, ако няма "клавиатура" наблизо  Mr. Green Гледам да не ме види никой, разбира се.
Виж целия пост
# 1 772
Преди да стана от масата натискам ctrl+s. Независимо дали има компютър или не пред мен.
Виж целия пост
# 1 773
Преди да стана от масата натискам ctrl+s. Независимо дали има компютър или не пред мен.
newsm78
Как така и по-скоро с каква цел? Mr. Green
Виж целия пост
# 1 774
Толкова съм свикнала да запазвам файловете, по които работя на компютъра, че вече инстинктивно натискам ctrl+s (или където трябва да бъдат  Mr. Green), за да си запазя файла. Дори и да ям, да пия кафе или да съм на лекции - запазвам си файла  hahaha .
Виж целия пост
# 1 775
 #Crazy
Виж целия пост
# 1 776
Има логика - нуждаеш се от знак, че си приключила с действието Peace
Макар и пред себе си... нещо като ключ сол.
Виж целия пост
# 1 777
1. Подредена съм до маниакалност. Не понасям някой друг, освен мен да оправя леглата у дома, защото си имам определена система.

4. Имам панически страх от височини. Дори, гледайки снимка на човек, който се е снимал на високо място и се вижда пропаст ме кара да отчакам, краката ми омекват.

Същата съм! Аз си имам едно одеалце и не мога да легна ако не е завъртяно точно по  моя начин, даже след като ме оперираха,научих всички,които ми помагаха да го завъртат така  Mr. Green

А за височините,още докато чета за подобна снимка започват да ми се потят дланите!
4. Където и да съм на гости първото, което нямам търпение да видя е банята . Много ми е интересно в какви цветове е, подредено и чисто ли е( все си правя изводи за хората по банята им )  Grinning За хотели е същото- ако банята е супер, нямам нужда от друго  Grinning

Същата съм - ако в хотела банята е ОК, нямам проблеми.
Обаче ако ще целия хотел да е лъснат, а банята да е смотана, недобре осветена, с мухъл и други гадории - не мога да изтрая  Sick .
+ 1  Naughty
Виж целия пост
# 1 778
Преди да стана от масата натискам ctrl+s. Независимо дали има компютър или не пред мен.
Ей това ме накара да се разсмея Simple Smile не се сърди не ти се подигравам просто ми стана готино!!! Mr. Green  Hug
Виж целия пост
# 1 779
Всички казахте, че след като ядете сладко ви е гадно, при мен пък е обратното, маниачка съм на сладко. Не мога и ден без нещо сладко, след като вечерям задължително ям сладко, даже и бира пия с шоколад, много е добре  Grinning А ако никой не ми е казал че вкъщи няма сладко се сърдя, шоколади и бисквитки трябва да има постоянно  Peace

Мда. +10  Mr. Green Само дето аз пия бирата и хапвам торта  Peace О-бо-жа-вам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 780
Че бира с нещо сладко си е класика!  Grinning
Виж целия пост
# 1 781
Че бира с нещо сладко си е класика!  Grinning

Обкръжението ми не мисли така  Mr. Green
Водка обаче пия съвсем чиста. Мога и без мезе  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 782
Че бира с нещо сладко си е класика!  Grinning

Обкръжението ми не мисли така  Mr. Green
Водка обаче пия съвсем чиста. Мога и без мезе  Mr. Green

Ако ще си говорим за алкохолизъм - и аз така мога да пия водка, макар че я предпочитам със сок касис.
Виж целия пост
# 1 783
Сродна душа  Heart Eyes Simple Smile
Виж целия пост
# 1 784
Не обичам числото 4-свързвам го с нещо конкретно.В автобуса винаги поглеждам последните цифри на билета и ако са четворки-о,ужас,мисля си,че е лошо предвестие.

4 ми е любимо. Също 7, 9, 13, 17, 19. Винаги с тези числа си пускам тото- фиша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия