Нашите мании, навици и странности

  • 127 231
  • 1 945
# 90
Имам като че ли само една - да не се задържам през деня повече от няколко часа в затворено помещение, на закрито.
Виж целия пост
# 91
Да се отбележи, че това ми е първия пост в този дорум  bowuu
Искам да кажа че това:
Цитат
Имам неописуем страх от балони  Cry Просто имам чувството, че ще ми стане нещо лошо, ако около мен има балони. Ако пък дете го държи, направо бягам( тичам).

е нищо в сравнение с моята фобия от балони.... Дете да си играе с него да ама човек с контрол над двигателните си функции и крайните си в детайли да го мачка... той СКЪРЦА ПУКАААА направо умирам  Sick
Виж целия пост
# 92
Това с балоните е нетърпимо. Като видя някой да размята балон( май нямам проблем, ако просто си седят като украса), имам чувството, че ми се опъва лицето и кожата.

Юле, ти по някакви формули ли ги смяташ  hahaha

Много ме е страх, ако няма много място около мен, не знам как да го кажа. От много затворени и тесни пространства може би. Другото, което ме побърква е, ако не мога като спя, да си изкарам краката извън завивката. Не искам и да си помислям за спален чувал, че се побърквам направо.  Sick
Виж целия пост
# 93
дъщеря ми има някакъв страх от балони. аз не понасям като се надуват, има един момент, в който имаш чувството, че въздуха ти не стига и а-ха да се спука. тогава инстинктивно си запушваш ушите Laughing
Виж целия пост
# 94
Юле, ти по някакви формули ли ги смяташ  hahaha
Охх, не знам и аз вече.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
В началото бяха май някакви формули, но сега е без такива и положението е критично!  Whistling hahaha
Сетих се още нещо - не обичам някой да върви от дясната ми страна. Имам чувството, че губя равновесие, и че всеки момент ще падна.  Naughty
Виж целия пост
# 95
пропуснах да спомена лепилцето JIP,винаги в чантата си имам такова лепило,ако случайно ми се цепне нокът,веднаха мажа с него,нещо,за което мъжа ме все ме бъзика,но пък върши ми много добра работа  Peace
Виж целия пост
# 96
пропуснах да спомена лепилцето JIP,винаги в чантата си имам такова лепило,ако случайно ми се цепне нокът,веднаха мажа с него,нещо,за което мъжа ме все ме бъзика,но пък върши ми много добра работа  Peace

Лепиш си нокътя с лепило? С естествени нокти ли си?

Извинявам се за спама, но наистина ми стана интересно.
Виж целия пост
# 97
пропуснах да спомена лепилцето JIP,винаги в чантата си имам такова лепило,ако случайно ми се цепне нокът,веднаха мажа с него,нещо,за което мъжа ме все ме бъзика,но пък върши ми много добра работа  Peace

Лепиш си нокътя с лепило? С естествени нокти ли си?

Извинявам се за спама, но наистина ми стана интересно.
да,с естествени нокти съм,но когато се цепне отстрани,принципно трябва да ги режа,но като "лакирам" цепнатото с лепилцето,няма нужда от рязане,не се вижда като е лакирано от горе с лак,и ефект наистина има  Peace
Виж целия пост
# 98

Не мога да нарека приятеля си по име. Когато говоря за него нямам проблем, но в лицето му - НЕ. Много е неприятно когато сме в по-делова обстановка или сред непознати - тогава го сбутвам просто или му говоря без обръщение.

И аз съм така,за повече от 3 год. не съм му казала веднъж по име,а той вече ми е съпруг, не зная на какво се дължи това  Rolling Eyes Confused
Виж целия пост
# 99

Не мога да нарека приятеля си по име. Когато говоря за него нямам проблем, но в лицето му - НЕ. Много е неприятно когато сме в по-делова обстановка или сред непознати - тогава го сбутвам просто или му говоря без обръщение.

И аз съм така,за повече от 3 год. не съм му казала веднъж по име,а той вече ми е съпруг, не зная на какво се дължи това  Rolling Eyes Confused
Ето и аз съм така никога не съм се обръщала към него с име,дори и като говоря за него пак е Пилето. Joy...Манията ми за ботуши е огромна тук съм на принципа "Колкото повече толкова повече" EmbarassedИзпитвам панически ужасТ от мостове #Crazy ooooh!Но  както знаем "Всеки луд с номера си ,а някой с цяла програма"
Виж целия пост
# 100
Аз имам много мании (все типично женски - обувки, чанти, дрехи..), но най-голямата ми мания са божутата. А първото нещо, което правя сътрин като стана, е да включа компютъра, независимо дали имам работа на него или не.
Виж целия пост
# 101
Сетих се още нещица:
Винаги заспивам по корем, като главата ми е обърната наляво. Друга поза е невъзможна.
Преди време имах навика, когато съм ядосана, да остря моливи.
Никога не заспивам така, че цялата ми глава да е на възглавницата.
Виж целия пост
# 102
Побърква ме шумът от драскане с нокът по гланцирана хартия (само при мисълта и настръхвам)  Sick , а също мразя аз или друг да докосва стиропор ,да не говорим ,ако се трият парчета или се рони  :  Sick smile3511 smile3514
Виж целия пост
# 103
  To всеки настръхва от стиропор върху стъкло, или вилица върху чиния, или тебешир на черна дъска.
Виж целия пост
# 104

Не мога да нарека приятеля си по име. Когато говоря за него нямам проблем, но в лицето му - НЕ. Много е неприятно когато сме в по-делова обстановка или сред непознати - тогава го сбутвам просто или му говоря без обръщение.

И аз съм така,за повече от 3 год. не съм му казала веднъж по име,а той вече ми е съпруг, не зная на какво се дължи това  Rolling Eyes Confused
Оффф, и при мен е така.Много е гадно,особено ако сме с много хора и трябва някак си да се обърна към него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия