Нашите мании, навици и странности

  • 127 236
  • 1 945
# 1 290
Aа, Джеронимо, пращай горящите свещи у дома. Живея в стара кооперация и често мирише на какво ли не, затова и аз постоянно нещо паля, пръскам, димя, окадявам и т.н.  Mr. Green . Не мога да понасям "естествения" аромат на апартамента  Rolling Eyes . Постоянно ароматизирам навсякъде, голяма мания ми е  Blush .
Виж целия пост
# 1 291
Много обичам да ям карантии, сърца, езици, дробчетата ги обожавам особено сурови със сол. Много хора се стряскат даже от такива неща, но на мен са ми най-вкусни.

Ох , даже не мога да си го представя ! Shocked
Виж целия пост
# 1 292
Аз като бях малка много обичах сурова кайма и майка като месеше все гледах да си чопна скришом. Crazy
Виж целия пост
# 1 293
И аз обичах сурова кайма...) Но това сега не е кайма...освен ако не е домашна. )

Когато пуша, винаги трябва да имам нещо за пиене. Иначе не мога, гърлото ми пресъхва, абе изобщо ужас.
Сега поне го нямам този проблем с пушенето. )  Laughing
Виж целия пост
# 1 294
А аз, когато пия - трябва задължително да пуша Grinning
Виж целия пост
# 1 295
Леле, бях забравила и аз как се наслаждавах на суровата кайма като малка  Mr. Green
И аз като пушех преди задължително трябваше да имам напитка, че иначе не ми беше хубаво пушенето  Mr. Green
А, това със суровите карантийки си е истинска странност.
Виж целия пост
# 1 296
А аз, когато пия - трябва задължително да пуша Grinning

Аз така отказах и цигарите - разредих пиенето. Laughing

Майтапя се, но наистина отказах в такава последователност цигарите. Първо намалих пушенето, после го правех само когато пия и в последствие ги забравих съвсем.
Виж целия пост
# 1 297
Е , аз започнах в обратния ред - отказах пиенето, но цигарите не разредих.
Виж целия пост
# 1 298
Хехе, не, аз имах предвид не алкохол, а че трябва да пия някакъв сок. Иначе не мога да пуша просто. )))
Точно след 2дръпвания гърлото ми е толкова пресъхнало, и толкова гадно ми става...
Виж целия пост
# 1 299
Сурова кайма (домашна) - ясно, ама аз и тестото го обичам неопечено  Blush .
Аз също трябва да пия нещо, когато пуша. Обаче мразя да ям нещо веднага след като съм пушила  Confused .
Виж целия пост
# 1 300
Сега се сетих и за сместа за кекс и как облизвах купата  ooooh!
Виж целия пост
# 1 301
Аз кайма не съм обичала сурова.То кайма виждах само при баба ми и бях много заинтригувана как се правят кюфтета и разни кърначета.Беше нещо като магия как пълнят червата   Laughing
Обичах да облизвам някои цветя и ядах някои странни разтения.Като ходехме по парковете баща ми ни беше научил,че едни големи шушулки се отварят и вътре има едно сладко като смола.
На село има едни цветя-дълги стебла,завършващи с нещо като букет от цветчета.Като измъкнеш някое цветче и можеше да го изсмучеш отзад,беше сладко.
Също и имаше едно растение с лилави цветове,които като изсъхнат образуваха кръгло семенце.Беше като миниатюрна питка и с братовчедките ми казвахме на растение питчица.Редовно пощехме да ядем семената.
Ще рече човек,че не са ни хранили  Laughing
 
неща.
Мисля,че май от тези неща сестра ми разви вкус към странни "храни".
Виж целия пост
# 1 302
Хехе, не, аз имах предвид не алкохол, а че трябва да пия някакъв сок. Иначе не мога да пуша просто. )))
Точно след 2дръпвания гърлото ми е толкова пресъхнало, и толкова гадно ми става...

Разбрахме, но аз сетих за тази странност Simple Smile Обичам да опитвам сурова кайма. Всъщност като се замисля, относно ядене - всичко обичам! Мдам.
Виж целия пост
# 1 303
Покрай вас се замислих за много неща  Laughing
И аз винаги първо си вкарвам левия крак в панталона.

Обичам да чета четени книги, не знам споменавано ли е вече, но май има много като мен, ако книгата е нова много трудно ми върви.
Виж целия пост
# 1 304
Кайма сурова май не обичам, имаше една жълта, която продаваха в Кауфланд и беше много вкусна сурова, не е само мое мнение, но изчезна, незнам как се казваше. Виж сурова бяла риба също обожавам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия