Нашите мании, навици и странности

  • 127 236
  • 1 945
# 1 380
Не понасям някой да се храни като бърка в  храната с пръсти.

А пицата може ли? Признавам си, че да ям пица с вилица и нож не ми е вкусно  Confused

А на мен не ми е вкусно като я ям с ръце. Явно много внимание отива по това да внимавам да не се оклепам цялата със разтопено сирене или да не се посипе плънката на пицата по мене.
Виж целия пост
# 1 381
Мразя някой да се храни и да говори в същото време. Това да виждам храна в устата срещу мен...бляк!

И да се съчетае с мляскане докато говори..двоен бляк  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Tова много го мразя, както и звучното сърбане при ядене на супа Close
Виж целия пост
# 1 382
Мразя някой да се храни и да говори в същото време. Това да виждам храна в устата срещу мен...бляк!

И да се съчетае с мляскане докато говори..двоен бляк  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Tова много го мразя, както и звучното сърбане при ядене на супа Close


Или при пиене на кафе.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 383
Тези дни се усетих, че адски ме дразни и мен когато някой говори да се приближи прекалено. Под 40-50 см вече ме изнервя.
Peace
Мразя и когато ме докосват дори и да са ми познати.
Мразя да ми ровят в дамската чанта и въобще в нещата.
Виж целия пост
# 1 384
Когато сядам на тоалетната чиния, независимо къде съм, дори вкъщи, винаги слагам тоалетна хартия. Иначе ми е студено на дупето.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 385
Има вече измислени със затоплящо устройство
Виж целия пост
# 1 386
Айде сега, глезотии! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 387
Не обичам да ям нищо готвено, освен ако не е приготвено от майка ми или от мен.

Мразя да ми ровят в телефона и имам парола за всички опции. Отделно и паролата ме дразни, защото в бързината я бъркам много често, но няма как.

Когато не харесвам някого си личи много. Когато харесвам пак си личи прекалено много.

Когато излизам, по няколко пъти последователно си ровя в чантата и отчитам налични: пари, ключове, телефон и т.н.

Сменям си цвета на косата през няколко месеца - от черна на червена и обратното. Когато съм с единия цвят, искам да съм с другия.
Не мога да търпя син цвят около себе си, особено светло син, както и ме дразнят стаи, които са с изцяло сини и/или бели стени,  мебели и т.н.

По едно време броях буквите в изреченията. Но вече не. Laughing

Виж целия пост
# 1 388
Има вече измислени със затоплящо устройство
Чичо Чарли от Двама мъже и половина имаше такава  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 389
Ужасно не понасям някой да ми влиза в колата с мръсни / кални / обувки . По тази причина си купих една кутия с калцуни и когато се наложи някой да се качи учтиво му предлагам един чифт .
Мъжа ми като научи това последното и много се отчая  Crazy

Не понасям дрехи пропити с миризма на готвено . Направо ми се повръща . В моя чест свекърва ми обаче редовно разнася такава смрадня / добре , че не я виждам често / .

Мразя гъби и всякакви други неща от плат за почистване на кухненския плот - използвам основно кухненска хартия ...

И още много неща , ама да не ви плаша  Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 390
Браво , Елияbouquet
Значи е крайно време да се престраша да си купя и аз , за вкъщи , че като идват разни майстори да не ми влизат с обувки ! Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1 391
Мразя мляскането и сърбането.
Мразя мръсни дрехи,особено миришещи на пот.
Мразя да ми проверяват компютъра,телефона,дамската чанта и т.н.
Мразя да гледам филм или предаване и някой да не спира да говори.
Когато някой ме е засегнал по някакъв начин се отдръпвам от него и минавам само на "здрасти"
Мразя хора,които си говорят просто "ей така",а от приказките им няма резултат.
Мразя да ми дават оценки без да ме познават.
Мразя трохи по земята,масата,плота.
Мразя клюките. Whistling
Виж целия пост
# 1 392
много странно, че не ги харесваш тия работи  Laughing
Виж целия пост
# 1 393
Мразя мляскането и сърбането.
Мразя мръсни дрехи,особено миришещи на пот.
Мразя да ми проверяват компютъра,телефона,дамската чанта и т.н.
Мразя да гледам филм или предаване и някой да не спира да говори.
Когато някой ме е засегнал по някакъв начин се отдръпвам от него и минавам само на "здрасти"
Мразя хора,които си говорят просто "ей така",а от приказките им няма резултат.
Мразя да ми дават оценки без да ме познават.
Мразя трохи по земята,масата,плота.
Мразя клюките. Whistling


И харесваш Ева Лонгория ! Heart Eyes
Колко общи черти имаме само! Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 1 394
Добре, че не се налага да влизам в колите ви, да ям пред вас и да гледаме филм заедно! Wink Щяхте да ме намразите за едното нищо. Shocked Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия