Нашите мании, навици и странности

  • 127 225
  • 1 945
# 1 455
Постоянно, когато вляза в някой магазин, започвам да смятам колко ще ми струват неща, които не бих си купила, но ми се иска да имам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 456
Ето, Клюкарка ме подсети, че и аз задължително си броя часовете за спане...но на пръсти. Мога да пресметна, но всяка вечер си ги броя, харесва ми да виждам колко пръста ми остават да спя.  Simple Smile

И аз!!  Embarassed Боже, олекна ми, като прочетох този пост - винаги съм си мислила, че съм пълен идиот понеже не мога и не мога да се науча да смятам часовете...
Виж целия пост
# 1 457
Свързвам една определена марка кола с един човек, и тъй като не се среща всеки ден по нашите ширини понякога усещам как следя да видя такава в движението. Crazy
Виж целия пост
# 1 458
Аз пък ходя на гости заради хората, не за да им гледам чисто ли им е, мръсно ли е. Grinning Диляна на гости няма да я каня, че ще каже  ooooh! Според мен няма значение дали домът е кочина, ако е щастлива кочина! Wink Grinning

Пънки, подсети ме с твоята щастлива кочинка за това: http://www.youtube.com/watch?v=fTvfG3HSDYA  Laughing Laughing Laughing

Което пък ме навежда към следващото - обожавам английски хумор, акцент, въобще всичко английско. Макар че това май си е съвсем нормално.  Grinning
Виж целия пост
# 1 459
А аз си мислех че нещо в главата ми не е у ред! Mr. Green
Благодарение на тази тема....разбрах,че съм си напълно нормална. Laughing

Крем за ръце и на мен ми е мания-имам до лаптопа ми,на холовата масичка,в кухнята,на шкафчето до спалнята ми,в банята,в чантата ми,за всеки случай и на шкафа в коридора до входната врата.И задължително в колата! Grinning
Обичам да подреждам гардеробите у дома.Хем подредени преди няколко дни...отивам,вадя всичко и пак си го нареждам на конец и по цвят.
Мания ми е бялата козметика.Затова и вече не пиша в темата за новите козметични продукти..ми че то през пет дни щя трябва да се отчитам там Crazy
Запалки имам на всякъде.На терасите,в джоба на халата ми,в колата,в чантата,в кухнята,в хола в разни панерчета и кошнички...абе на всякъде са....все си мисля че може някоя запалка да откаже и няма да има с какво да си запаля цигарата Laughing
Същото е с пиличките за нокти-и те са на всякъде...крият се зад всеки ъгъл Laughing
Абе...нормална съм си съвсем нормална съм си аз Mr. Green
Като излизам някъде....все си мисля че нещо съм забравила newsm78
Виж целия пост
# 1 460
Винаги си проверявам по 5 пъти дали съм взела документите на колата. Случвало ми се е и по средата на пътя, докато шофирам, да се замисля взех ли ги, сигурна ли съм, проверила ли съм .....
Е, един ден реших, че вече прекалено се вталявам в това и ... оказах се без документи (а иначе винаги като проверявам са си в мен) Mr. Green
Виж целия пост
# 1 461
#JANЕ#, девойко мари 'убава, ще ходя при някой екзорсист да те изкара от мене  hahaha . Специално за пилите и кремовете за ръце и аз съм така - във всяка стая има поне по 2 крема, в банята, до вратата, в чантата, в колата на миУото, в общежитието му, дори в една моя колежка, която живее до университета и често ходим у тях между лекции - и там си оставих един крем . Пилите също са така, вечно си чупя някой и друг нокът и гледам да ги пооправя колкото да не ми късат дрехите.

Една странност на благоверния: не може да понася звука от пилене на нокти  Joy . Затова като съм покрай него и реша да го правя това винаги ме гони - я в банята, я в другата стая, а ако сме в колата усилва музиката докрай.
Виж целия пост
# 1 462
Във всяка стая имам по няколко ножици-големи, малки...ако ми потрябва ножица да не се налага да ходя в другата стая.Обичам да си купувам кухненски ножове-всякакви размери,ако някой ми хареса си купувам поне още един от този вид,  като видя "хубав"  нож и си казвам-не ми е излишен/мразя да режа с тъп нож/ Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 463
Вестници и списания започвам да чета отзад напред, но не и книги.
Гледам часовника преди да заспя и броя колко часа ще спя.
Колекционирам и тефтери ( колкото по-големи и лъскави, толкова по-добре).


Това и аз го правя Joy . Даже сутрин като се събудя смятам колко часа съм спала, и дали да спя още или да ставам (събота и неделя) Embarassed
Виж целия пост
# 1 464
Bоryana,
момиче мило,ти да не си ми духовен близнак  Laughing
 Heart Eyes

Виж целия пост
# 1 465
Bоryana,
момиче мило,ти да не си ми духовен близнак  Laughing
 Heart Eyes



Намерихме се  Heart Eyes .
Виж целия пост
# 1 466
Гащите в хладилника?  Shocked Това пък защо? Rolling Eyes

Е ти къде искаш да са...в чинията ли? Laughing

Аз ако трябва да броя на пръсти колко часа съм спала..нема ми стигнат пръстите на двете ръце бе Mr. Green
Бори Hug

Мания ми е хладилника да е подреден под конец ама така както аз съм го определила да е.Ха някой е разместил нещо-ха е умрЕл. Laughing
Добре че домочадието спазва реда за мир у дома! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 467
Като пия вода винаги си броя глътките наум, трябва да са нечетно число.
Броя стълби като се изкачвам или слизам  по стълбище.
Имам фобия от ескалатори. Досега веднъж използвах заради детето.
Виж целия пост
# 1 468
Аз имам фобия от стъклени асансьори.
И от около година си чеша гърба, точно в основата на врата, до яко зачервяване.
Виж целия пост
# 1 469
 Rolling Eyes
Почвате да ме плашите вече....умивлено разкървяване на венците,хапане на бусите до кръв....чесане на гърба до червено.... newsm43
Отивам в темата за духовете...там не е толкоз плашещо Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия