Нашите мании, навици и странности

  • 127 217
  • 1 945
# 1 515
Много издивявам и откровено се дразня, когато започнат да ми говорят за езотерика, паралелни вселени, аури и чакри, невидими вибрации и холограмни вселени. Първоначално търпеливо обяснявам, че не вярвам и не се вълнувам, след което задължително следва въпроса - Ама, как така? Чакай да ти обясня подробно да видиш, че грешиш  ooooh!
Виж целия пост
# 1 516
Много издивявам и откровено се дразня, когато започнат да ми говорят за езотерика, паралелни вселени, аури и чакри, невидими вибрации и холограмни вселени. Първоначално търпеливо обяснявам, че не вярвам и не се вълнувам, след което задължително следва въпроса - Ама, как така? Чакай да ти обясня подробно да видиш, че грешиш  ooooh!

+1
Виж целия пост
# 1 517
Много издивявам и откровено се дразня, когато започнат да ми говорят за езотерика, паралелни вселени, аури и чакри, невидими вибрации и холограмни вселени. Първоначално търпеливо обяснявам, че не вярвам и не се вълнувам, след което задължително следва въпроса - Ама, как така? Чакай да ти обясня подробно да видиш, че грешиш  ooooh!

Ааа , значи с теб няма да говорим ! Grinning
Виж целия пост
# 1 518
Много издивявам и откровено се дразня, когато започнат да ми говорят за езотерика, паралелни вселени, аури и чакри, невидими вибрации и холограмни вселени. Първоначално търпеливо обяснявам, че не вярвам и не се вълнувам, след което задължително следва въпроса - Ама, как така? Чакай да ти обясня подробно да видиш, че грешиш  ooooh!

Ааа , значи с теб няма да говорим ! Grinning

Аааа, Хепи мама, аз уважавам правото на всеки да вярва, в каквото си пожелае. Но, разчитам, че и другите ще уважат правото да не вярвам  Laughing Една от най-близките ми приятелки е фенка на такива теми, но по никакъв начин не се опитва да промени моето виждане. Както и да е - да не спамя повече  Laughing
Виж целия пост
# 1 519
Съгласна съм !  bouquet
Независимо в какво вярвам , ако не срещам единомислие , никога не си натрапвам вижданията ! Peace
Виж целия пост
# 1 520
Не понасям да докосвам памук. Побиват ме тръпки. Така съм от малко дете. Мъжът ми също.
Аз не обичам да беля сухи картофи.Като ги намокря, мога да беля много, но от сухите ме хваща скомина.Както и от мисълта за сладко от сини сливи, веднага ме стяга под ченето.
Виж целия пост
# 1 521
Както и от мисълта за сладко от сини сливи, веднага ме стяга под ченето.

Аз съм така с киселите плодове (дори да са само леко кисели).
Виж целия пост
# 1 522
По повод езотериката и т.н. - признавам си, че вярвам в такива неща, но никога не съм натрапвала мнението си. Докато хората, които срещам и не вярват, се опитват да ме убедят в правотата си.

П.С. Преди, това с чакри и аури и на мен ми се виждаше едно такова... Но мой роднина беше ходил на семинар на някакъв индийски гуру, който буквално с мисълта си е направил купчина пепел да се появи в ръката му пред всички в залата. Тогава бил усетил аурата на този мой роднина и му отвори чакрите. Сега тя лекува с ръце - когато ги сложи на болното място, стават много червени и "изсмукват" негативната енергия. Не бих си позволила да говоря нещо, за което не съм сигурна.  Wink Много държа и да кажа, че не искам да карам никого да вярва в нищо.
Виж целия пост
# 1 523
Невярващите са мноу по агресивни, да! Simple Smile
Виж целия пост
# 1 524
На мен астрология, нумерология и разни подобни са ми интересни, но ей така за запълване на времето.Не мисля, че вярвам наистина в тези неща.  А пък чакри, аури и подобни са ми много далеч и не са ми интересни.
 
И да не спамя...
Обичам да си целувам кожата  Joy  Понякога си гледам ръцете и плясвам една бърза целувка.Много обичам да си потъркам бузата в рамото си и да го целуна и него.Не знам ...или ми харесва самата ми кожа, или това е някакъв висш нарисизъм.
Виж целия пост
# 1 525
И аз го имам тва с целувката по рамото, не е нарцисизъм, поне при мен. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 526
Аз съм нарцис в лека форма, но моят мъж като ме видя първия път каза, че нещо не съм в ред.
И коленете си целувам.
Опитах се да си целуна и корема, но не мога да се сгъна  Joy
Виж целия пост
# 1 527
И аз го имам тва с целувката по рамото, не е нарцисизъм, поне при мен. Simple Smile

Още една сродна душа...аз от малка си целувам рамото, но нямам обяснение защо го правя.
Виж целия пост
# 1 528
Понякога си представям моето погребение. Днес и сега, не след време.

А сега, спечелих ли приза за най-голяма откачалка?
Виж целия пост
# 1 529
Да, отстъпвам ти я! Simple Smile Честито на победителката!  bouquet Състезанието продължава! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия