Нашите мании, навици и странности

  • 127 220
  • 1 945
# 1 500
В езотеричните книги има съвет: Ако искате да дарите дрехи, купете нови. Със вашите  правите връзка с този, който ще ги носи. Аз нося дрехи на приятелките си също. Всеки човек си има височина на вибрациите на аурата, и не само всеки човек, но и всеки цвят, всеки тон. Има и нещо друго, гледам да не говоря много за това, но какво пък. Понякога, като пипна някой предмет, виждам човека, на когото е бил, някаква негова мисъл, тревога, даже на съвсем нови предмети в магазина, защото и тях все някой ги е пипал, нали? Знам, че изпирането на дрехите помага да се махне много от чуждото, но все пак остава. Ако съм сираче в приют, ще предпочета да ми е топло все пак...За да не е спам-добре, че не можете да видите смачканите пари в джобовете ми! ooooh! Joy Joy
Виж целия пост
# 1 501
И аз не харесвам намачкани и видимо стари пари, леко скъсани също. Винаги си намирам начин да ги сменя я за по-дребни, я да навия някой да си сменим двулевките примерно. Още минават в училище такива. Противно обаче на нехаресването ми към намачканите пари само лятото си нося портмоне. Зимата не нося такъв тип чанта и не ми е удобно...  Crazy
Виж целия пост
# 1 502

Цитат
Побърква ме шумът от драскане с нокът по гланцирана хартия (само при мисълта и настръхвам)  Sick , а също мразя аз или друг да докосва стиропор ,да не говорим ,ако се трият парчета или се рони

Ооо, това важи с пълна сила и за мен..И докато пиша, вече прочела горното, настръгвам Laughing
И по повод дразненето от звуци, вижте каво намерих: тест за слуха Simple Smile Може да е полезен за някой: http://www.youtube.com/watch?v=h5l4Rt4Ol7M&list=PLj3Q1sqciwU … 9SXl4_oHiwBMPtDhD
Виж целия пост
# 1 503
От известно време всяка хубава картинка, която ми попадне пред очите, мислено я превръщам в пъзел  Crazy
Виж целия пост
# 1 504
Само при мисълта за някакъв плат в устата ми ми изтръпва цялото чене.

Понеже не обичам кухненските задължения при влизане в кухнята си пускам музика от телевизора и започвам за пея и танцувам лекичко.

За парите - аз пък гледам да изхарча дребните и не обичам да развалям пари.

Зимата не нося чанта, всичко ми е по джобовете.

За числата - гледам всичко да е кръгла чифра или четна. Не знам защо, но не харесвам нечетните числа.
Виж целия пост
# 1 505
Не понасям да докосвам памук. Побиват ме тръпки. Така съм от малко дете. Мъжът ми също.
Виж целия пост
# 1 506
Не понасям да докосвам памук. Побиват ме тръпки. Така съм от малко дете. Мъжът ми също.
Вие сте се намерили Simple Smile   Grinning
Виж целия пост
# 1 507
Много мразя да ме пипне някой с мокри ръце.
Виж целия пост
# 1 508
Не понасям да докосвам памук. Побиват ме тръпки. Така съм от малко дете. Мъжът ми също.

Аз пък вълна ! Crazy Настръхвам ! Crazy Crazy

Чанти ! Sunglasses
Не обичам да нося дамска чанта .
Имам една , само за официални случаи , много ме дразни ! Blush
На работа си ходя с раничка . Wink Wink
Виж целия пост
# 1 509
Ако си намокря едната ръка се побърквам, че другата е суха. Мното е гадно чувството, че едната е суха и бързам да я намокря.
 
Моят мъж има нещо като тик(но не е без да иска) .Имал гадно чувство в мускулите на гърдите и има нужда да ги присвива.Като мусколягите, които си движатгърдите, но моят не е мусколест.Били му се схващали:hahaha:
Виж целия пост
# 1 510

- кръглите числа (особено на ТВ звукът);


При мъжът ми са нечетните - звук на телевизор, радиото в колата (винаги ме проверява като увеличавам или намалявам), дори будилникът - навива се за 6.59 или 7.01, но не и за 7.00  Laughing
Моят будилник също звъни в 7:27 Blush
7.17  Laughing Друго си е сред свои. Колко са ми се чудили....

Хи хи, с мъжа ми се будим в 7:07
Виж целия пост
# 1 511
Издивявам някой като ми каже  "виж какво сега"  #Cussing out

Виж целия пост
# 1 512
Не понасям да ми пипат косата
Не понасям около мивката да е мокро и гъбата да плува там в локвички
Не понасям върху готварската ми печка да има прашинки или частици ронена чубрица
Тоалетната хартия......да, и аз съм там  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 513
 ooooh!И тебе няма да те каня на гости. Simple Smile От чистниците ме е страх даже повече и от правописната полиция. Laughing
Виж целия пост
# 1 514
ooooh!И тебе няма да те каня на гости. Simple Smile От чистниците ме е страх даже повече и от правописната полиция. Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy мн якооо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия