Декември е вече и за срещата с мама и тати е готово малкoто човече.

  • 30 031
  • 736
# 105
Честито на всички нови мами!  Hug
Цвете, на мен ми казаха, че може и през ден да ходиш на запис, когато преносиш.
Виж целия пост
# 106
Здавейте мамчета ,
да се похваля с новия член в нашето семейство  Heart Eyes
СОФИЯ -3.050 кг 51 см
роди се на 12.12.11 в 18.40 ч нормално раждане.
Пожелавам на всички скорошна среща с бебоците.  Hug
Виж целия пост
# 107
Честита радост, plamsav!  Simple Smile
Момичета, благодаря ви за помощта за Скайп! Много е полезен форума, страшни сте!  Hug
Виж целия пост
# 108
Влизам само да честитя на всички нови майки!!! Живи и здрави да сте,много радости да носят на семействата ви бебчетата

За неродилите - момичета търпение,малко остана...повярвайте очаква ви нещо страхотно,много емоции (всякакви) и неизмеримо щастие!


Днес педиатърката дойде до вкъщи и ми вика "Следобед ми звънни,да ти кажа в колко да дойдете на консултация и ще ми кажеш ,че си "майката на Ая" " .  Laughing Много странно ми стана... вече хората могат да ме наричат и по още 1 начин  Heart Eyes  Heart Eyes

Виж целия пост
# 109
Днес педиатърката дойде до вкъщи и ми вика "Следобед ми звънни,да ти кажа в колко да дойдете на консултация и ще ми кажеш ,че си "майката на Ая" " .  Laughing Много странно ми стана... вече хората могат да ме наричат и по още 1 начин  Heart Eyes  Heart Eyes
LaughingАз така се представям на нашата педиатърка от 4 години вече/е,с друго име,де/.Сега обаче трябва да добавя още едно име.
Виж целия пост
# 110
Здавейте мамчета ,
да се похваля с новия член в нашето семейство  Heart Eyes
СОФИЯ -3.050 кг 51 см
роди се на 12.12.11 в 18.40 ч нормално раждане.
Пожелавам на всички скорошна среща с бебоците.  Hug
ЧЕСТИТА ВИ КУКЛА-ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Уупс,Марлин ЧЕСТИТИ РОЖБИ И НА ВАС!
Виж целия пост
# 111
Честито на новите мами, да са им живи и здрави бебчетата.
Момичета какво ще кажете за линекс бебе , четох добри отзиви за него. Някоя от вас ползвала ли го е .
Виж целия пост
# 112
Много се говори за тези пробиотици.И при Гала все ги хвалят.И мен ме интересува,особено след като малката започна живота си с антибиотик.То и за мен не знам дали може докато се кърми Thinking.
Виж целия пост
# 113
Ехе колко нови бебоци имаме още...ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ !!! stork-boy stork-girl

Мами нещо май или си търся симптоми или наистина ги имам,но от половин час нещо ме наболява корема не е като стягане ами като по време на цикъл  newsm78 хем започвам да се радвам kyllmg,хем почва да ми трака чийнето от страх  33uu
Виж целия пост
# 114
Привет момичета  Hug

Честито на всички мами , които са с бебоци вече  Hug Много , много здраве и щастливи мигове заедно ви желая на всички  Hug


И аз вече като Стефито само се следя за симптоми и нищо друго май не правя  Whistling Получавам на моменти някакви контракцийки , но все още нищо съществено  #Cussing out
Дъщеря ни не помня така нервно да сме я чакали.Този път незнам защо така губя търпение  Thinking може би заради наближаващите празници ли........./ще ми се естествено да сме си у дома/

Хайде лека от мен за сега  Peace
Виж целия пост
# 115
Ехе колко нови бебоци имаме още...ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ !!! stork-boy stork-girl

Мами нещо май или си търся симптоми или наистина ги имам,но от половин час нещо ме наболява корема не е като стягане ами като по време на цикъл  newsm78 хем започвам да се радвам kyllmg,хем почва да ми трака чийнето от страх  33uu
Аз от вчера съм с такива болки в корема и кръста + контракции от време на време ама резултат още няма  ooooh!
Виж целия пост
# 116
Честито на новите ни мамиии  Hug
Искам да питам родилите мами , коремчетата им прибрани ли са вече , защото моето си стой , сложих и колан , но пак си е големичко  ooooh! , кога да чакам да изчезне  Thinking или това са девичи мечти  Crazyю
Стефи , стискам палци ако се случва да е бързо и лесно  Praynig
Виж целия пост
# 117
Privet dami. Dnes v 10 i 30 se rodi sinat mi Georgi sas spe6no sekcio  . Malkiq teji 4100 gr. I e dalag 52 sm i az i toi sme dobre, celuvki na vsi4ki ot nas
Виж целия пост
# 118
Джули честит Георги , да е жив и здрав големият , малък мъж  Hug
Виж целия пост
# 119
Честито на новите не мами!
Джули, честито ти голяямооо момче!
На всички желая скорошно прибиране вкъщи!

Моето Кати е болно - казва че я боли коремчето, припишква и има температура. Та не сме спали- бебе, болна кака, #Crazy няма сън за нас!

Марлиин, да ти е жива и здрава момата!

Честито и на Теди и на ooups!

Простете ако съм пропуснала някой...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия