Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 66

  • 60 846
  • 726
# 345




http://www.youtube.com/watch?v=LtWSR89UhRg&feature=related
Виж целия пост
# 346
Привет момичета  Hug В последно време не мога да се включвам много често, но изчитам всичко, което сте писали с огромно удоволствие.  Hug  Виждам, че всички вече са в чудесно коледно настроение  Party  Да се насладим довечера на сериалчето ни, преди да започнем приготовленията за празника.   bouquet
Виж целия пост
# 347


http://youtu.be/GvLm3XfF_WA
Виж целия пост
# 348
Здравейте, мили момичета!

Ето  един коледен поздрав и от мен с любимата ми анимирана картичка. Само кликнете върху птичето, за да започне.  Hug  Hug  Hug

http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=18hdn=0&pv=3150426
Виж целия пост
# 349
Виж целия пост
# 350
Виж целия пост
# 351
Ий акшамлар,момичета! За малко ви оставих и пак сте сътворили красоти. smile3501 Май тази серия ще е последна за 2011 година,а? newsm78Дано не е Cry
Виж целия пост
# 352
Mishinatorka

..... момичета при мен канал Д е кошмарно зле още от сега забива през две секунди и на двата линка, които ползвам, ако не се оправи мисля моята премиера да е утре.
Виж целия пост
# 353
а Миме, недей така ..... Керим сигурно ще приготви незабравима новогодишна нощ, особено правейки си равносметка за  миналогодишната..... Grinning
Виж целия пост
# 354
Сетих се нещо от шопския зодиак - " Кога сите одат напред, они одат назад" , че и аз сега - когато темата се пълни в очакване на новата серия и ще има - хем сладка приказка и раздумка,хем  весело настроение - аз се оттеглям. Но утре с удоволствие ще си изчета и изгледам всичко. Лека вечер - дано канала върви добре и да има някой на линия да превежда. От мен за довечера нещо "за добър дух  и приятен блясък в очите"  и пожелания за хубава серия.

Скрит текст:
  и внимавайте с ядките - не прекалявайте, че утре ще имате "главобол"
Виж целия пост
# 355


Не мисля, че трябва да се притесняваме за последният четвъртък на 2011 г. 29.12 си е един нормален работен ден, а вече има и слухчета за 56 серия. Да, тази НГ за тях, ще премине с тревогите около Рахми . Дано пък Едже и Мелек са измислили малко романтика за празника.
Виж целия пост
# 356
 smile3525Благодаря!
Виж целия пост
# 357
Марте, главоболът няма да е от ядките.  Joy  Joy  Joy

Аз новогодишната серия я чакам с особено нетърпение, защото мисля. че ще бъдем приятно романтично изненадани, така че да не чувам приказки, че няма да я има! Crossing Arms
Виж целия пост
# 358
ЧОК сме съгласни! newsm10
Виж целия пост
# 359
От сайта на Еркан - съобщи, че утре, петък, ще качи 54 серия. Преводът предстои.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия