Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 66

  • 60 847
  • 726
# 360
Kъде го този сайт на Еркан ?
Аз го търсих във фейсбук, но там както предполагате са безкрайно много Еркановци, Берени и целия състав  Joy
Виж целия пост
# 361
Момичета нито един от каналите не работи - само говор - отвратително, ще чакаме май да качат в тубето....При Вас как е. Само на рекламите върви...ужас?

На 1 стр. - 2 линк е сайта на Еркан, в погледни тези линкове.
Виж целия пост
# 362
canlive.tv/tr/live.asYayın?iData=7283&iCat=291&iChannel=19&nChannel=Tv

Тук не прекъсва, за сега върви добре.
Виж целия пост
# 363
Readon TV Movie Radio Player - потърсете с гугъл, за да свалите програмата.

Аз гледам винаги през нея и няма никакви проблеми. Много съм доволна!
Виж целия пост
# 364
Започва - приятно гледане момичета.
Виж целия пост
# 365
Мустафа пак избяга и мръсника докладва.....
Виж целия пост
# 366
Ех, как ви завиждам, че ще го гледате ако знаете.. Simple Smile
Приятно гледане  Hug

Мен цял ден ме боли сърцето, че вече няма серии които да ме очакват, а напротив - има такива, които аз да очаквам.

Като изгледах "Забраненият плод" месеци наред ми държа влага, че е свършил, дори сега ако му чуя мелодията настръхвам. Този още не е свършил, а аз го оплаквам вече  Joy

Мисля, да се въздържам от четене, понеже това ще е втората серия, която няма да съм гледала и да не прочета нещо, което е станало.

Дано серията е страхотна и ви е много приятно!
Виж целия пост
# 367
Решат май скри информацията
Виж целия пост
# 368
Рахми как се озова в този подлез
Виж целия пост
# 369
Какво може да се очаква от Мустафа...
Виж целия пост
# 370
Рахми как се озова в този подлез


Хайде да речем, че е пресрещал сестра си, ама пък лопатата? Да не би да си ходи с лопата? newsm78
Виж целия пост
# 371
Мустафа през целия си живот не знае какво иска и търси....
Виж целия пост
# 372
Подлеза да е близо до ресторанта им....!?!?!?
Виж целия пост
# 373
докато текат рекламите да кажа и аз нещо.Мисля че Ердоан няма да умре и за да оттеглят обвинението  си ще поискат Фатмагюл да се откаже от делото,нали Ердоан беше казал,че ще накара самата Ф да каже че те са невинни.Ако това се случи според вас Ф ще се оттеглили от делото заради брат си?Според мен ще го стори?
Виж целия пост
# 374
Ердоан ,нали ..Вурал вече е мъртъв....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия