Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 66

  • 60 848
  • 726
# 405
Възможно ли е Перихан да се отцепи морално от Яшаранови???????
Виж целия пост
# 406
Че то Мукито си е най-големия враг от самото начало... #2gunfire Нищо не се е променило, тази мисли само за собствения си задник, как на нея да и е добре. Другите кучета ги яли...
Виж целия пост
# 407
Интересно какво ли казва Мукито на Перихан!Нещо я умолява,но сигурно пак топи някого!
Виж целия пост
# 408
Някой разбра ли какви ги забърка пак Мукадесата. Тая жена е злия демон на фамилията.

То пък не остана някой да не влезе в затвора...Чак ми идва в повече...Същото и за болниците...А хрипкавият тих глас на Решат - отврат.

Всички сериали се развиват по един и същ шаблон. Ако няма някой неизлечимо болен, ще има затвор, непрекъснати проблеми, нещастия. Болницата е задължителна, всички се изреждат да влизат,  както и в затвора.
Ясно е, че щом сериала на практика се развива в реално време, развръзката щом ще е чак през юни, ще трябва с нещо да се запълва времето до тогава. А явно на сценаристките никак не им е трудно да измислят проблеми и трудности за главните персонажи.
Виж целия пост
# 409
Ето, гадният Мюнир й каза предложението. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

А д-р Нил не беше ли ортопед, а не неврохирург? Явно няма други лекари по Коледа.  Laughing
Виж целия пост
# 410
А д-р Нил не беше ли ортопед, а не неврохирург? Явно няма други лекари по Коледа.  Laughing
Помня, че Ердоан беше казал на някой за нея, че е и ортопед, и хирург  Peace
Виж целия пост
# 411
Да де, ама трябва да си неврохирург, за да оперираш главата.
Виж целия пост
# 412
....щом веднъж е вдишала въздуха около Яшаранови ,няма отърване...все ще се среща с тях...
Виж целия пост
# 413
Интересно ми е какво си говореха с Йомер накрая. Стори ми се, че от него разбра при какви обстоятелства е бил ранен Ердоан. Да се надяваме, че това ще накара Нил да помогне на Фатмагюл.

А и не трябва ли да се отчете, че Ердоан е притеснявал момичето, което го обвинява в изнасилване? В нормални страни нямаше да има право да я доближава изобщо.
Виж целия пост
# 414
Привет Close-mas:

В първа серия насилниците избягаха от местопрестъплението ,зарязаха жертвата без да им пука в какво състояние е, и се изпокриха като мишоци в златните си дупки #Cussing out

В тази серия един малоумен брат защити сестра си от един насилник- но след инцидента останаха на местопрестъплението и поеха своята отговорност Peace
Защо честните и добродетелни хорица винаги страдат  ooooh!

Защо сценаристите пращат Фатмагюл на психолог - да я излекуват Naughty но точно след сеанс я връщат в началото,изправяйки се срещу един от изнасилвачите Naughty е ,нямам думи #2gunfire

А за влечугото гадно Мустафа fight #2gunfire #2gunfire #2gunfire браво! винаги зарязва Фатмагюл в трудни моменти- тоя човек сърце има ли #Cussing out

малко ли бедствия му стовариха на Рахми в първи сезон Naughty  жена му го заряза пробутаха му сценаристите и чуждо дете,сега отново е на мушката- че това е в по-вече и за нормалните ooooh! #Crazy

Имам чувството/или по-скоро  ми се иска/ доктор Нил да помогне ....
Жалко и за Леман...

Филма носи името на Фатмагюл,но имам чувството ,че гледам сериал за Мустафа и Мукадес Outta Joint Shocked много време отделят за тях,много...
И двамата са използвачи и гадняри- Мустафата с кадифени ръкавички, а Мукито си е НАТЮР Mr. Green

Не стига ,че не дават страховете и борбите на Фатмагюл,но и я лишиха и от довереник- защо вече не споделя с Мерием...в първи сезон знаехме как плаче душата и`от изповедите пред Мерием
когато удари шамар на Керим,тя не сподели пред Мерием за опита за целувка newsm78
срамува се от чувствата ли,или вече общува по- открито с Керим и няма нужда от нея newsm78
Не знам,но сценаристите изтикаха на заден план Мерием,а Мукито превзе къщата ,възползва се от бизнеса им/ къде са й паричките от Мюнир,от къщата,от мандрата.../ готованка #2gunfire
тези нейни крясъци , и тази наглост ми идват в по-вече Sick Crossing Arms

Мустафа ,скоро половин серия посветиха на него- то не бяха разговори с Фахретин,Асу,с майка си,с Керим...тя серията свърши...ако случайно сценаристите се спрат на Ф. и К. винаги някой или нещо ги прекъсва...

Дано В следващата  серия има светлина в тунела,а защо не и слънце  Nature Sun With Face

Излях си гнева на сценаристите,олекна ми Heart Eyes Grinning


На Всички фенове на темата и филма пожелавам ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ Two Hearts santa2 Nature Snowman Close-mas:
Виж целия пост
# 415
Привет, момичета!  bouquet
Не бях влизала във форума да чета от време оно,
но сега след серията си казах "Я да погледна" и хоп..поста на Лилимс. bouquet
Ами и моето усещане е някакво такова, че последните няколко серии са
пообъркани и поразтеглени, но тази май ми беше по-интересна от предишната. Rolling Eyes
Както и да е, романтика между гълъбчетата йок /вече спрях и да я чакам/, само екшън.
Прогнозите ми кой ще помогне на Фатмагюл са:
А - Д-р Нил - усъмни се, че Ердоан много спи, а уж пише на картона, че е добре,
а и разговора й с адвоката....
Може и да й просветне лампичката и да поразрови случая.
Б - Перихан - Мукадес я умоляваше по телефона като майка майка
да не оставя децата й без баща, та може и да й трепне сърцето.
От сумати време повтаря, че била изморена мисловно,
та крайно време е да си почине с някоя добра постъпка. Laughing
В - Някой полицай, който да изгледа и докладва видяното от камерата.
От Мустафа не чакам помощ, понеже в момента е зает да спасява собственият
си задник и да баламосва майка си, та някак не ми се връзва с плановете му за бягство.
Рахми - определено достойно държание, въпреки, че постоянно повтаряше, че се страхува.
Имаше възможност да се спаси чрез дебилността си при теста при тази психоложка,
но определено сам не пожела.Даде й да разбере, че осъзнато го е извършил.
Явно го усеща като въпрос на чест и другите могат само да се поучат от него.
Друго не се сещам, а и стана дълъг пост...
Благодаря на всички за интересните неща в темата и на екипа, който ни радва с преводи!
Пожелавам ви приятни приготовления на Коледната софра и много настроение!
newsm51
Виж целия пост
# 416


Ето, готова е и 3 серия от АКО БЯХ ОБЛАК. Превод от сръбски gphilipova, субтитри mariana51. Приятно гледане.


                 Благодаря много за превода !!! Hug  bouquet newsm51

                 Удоволствие е да се гледа с превод , а сериала е толкова различен от всички сапунки..!? Peace


Виж целия пост
# 417
Lilims, Fan,
Благодаря ви за анализите!!!
Много харесвам такива като вас, които пишат рядко, ама улучват в десятката!!!
Виж целия пост
# 418


Добро утро дами. Петък - предпразничен, нека бъде спорен за всички.
Виж целия пост
# 419



http://www.youtube.com/watch?v=j4OUxpwPQyA&context=C388658fA … j7gukhJxN4Cb4NOQP

Ето, вече 55 серия,  цялата - качена в тубето на турски. За всички, които не са успели успешно снощи да я изгледат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия