Математически турнири - 13

  • 87 221
  • 745
# 255
В 107-мо училище едва по обяд са залепили резултатите от НОМ-1 кръг!
Виж целия пост
# 256
marsoft2000, поздравления и от мен! Страхотен екип сте с детето си и искрено ви се възхищавам!

Нещо за Салабашев?

За Салабашев вчера звъннах в БАН (моето дете е с 57 т и ще ме стопи дали ще има медал) и от там ми казаха че токущо са получили последните резултати от страната и най-вероятно няма да успеят днес да обработят и  качат класирането. След Коледа..
Виж целия пост
# 257
И ние нямаме резултати или поне не са казали на децата. Предполагам, че може и да няма дете, преминаващо на следващия кръг, но това не им дава основание за мълчание.  Crazy

Дали ще може да направим справка в РИО другата седмица? Thinking
Виж целия пост
# 258
Нашите резултати си ги знаем вече. Синът се класира за областния кръг.
По отношение на 3-тата задача да ви успокоя, че не е необходимо детето да е решило задачата по публикуваните критерии.
Виж целия пост
# 259
Master,поздравления за класирането на детето!И моят син е решил "нестандартно" 3 задача за 4-ти клас.Пробвал е няколко варианта и е получил едно и също число.Всъщност са му признали решението и се класирахме с 21 точки! Grinning
Виж целия пост
# 260
Master,поздравления за класирането на детето!И моят син е решил "нестандартно" 3 задача за 4-ти клас.Пробвал е няколко варианта и е получил едно и също число.Всъщност са му признали решението и се класирахме с 21 точки! Grinning
Благодаря! Поздравления и от мен на твоето момче!   smile3501
Весели празници и активна почивка на всички малки и големи математици! Hug
Виж целия пост
# 261
На коя дата ще се проведе областния кръг?
Виж целия пост
# 262
На коя дата ще се проведе областния кръг?

В началото на април. Засега е обявено 08.04.2012 - 09.04.2012 г.
Виж целия пост
# 263
Някой знае ли дали както на останалите математически състезания е възможно да се запознаем с работите на децата ни от общинския кръг на олимпиадата и евентулано да се преразгледа резулатата?Искам да уточня, че въпросът ми е провокирам от резултат, който класира детето ни за следващия кръг, но считаме, че не коректен. От училището, където днес в 16.30 обявиха резултатите  ни казаха, че трябва да се обърнем към РИО и аз съответно ще отправя питане към тях, но едва след празниците, така че ако някой може да ми даде предваритлена информация по въпроса, ще съм му благодарна.
Виж целия пост
# 264
Някой знае ли дали както на останалите математически състезания е възможно да се запознаем с работите на децата ни от общинския кръг на олимпиадата и евентулано да се преразгледа резулатата?Искам да уточня, че въпросът ми е провокирам от резултат, който класира детето ни за следващия кръг, но считаме, че не коректен. От училището, където днес в 16.30 обявиха резултатите  ни казаха, че трябва да се обърнем към РИО и аз съответно ще отправя питане към тях, но едва след празниците, така че ако някой може да ми даде предваритлена информация по въпроса, ще съм му благодарна.

Да, съвсем правилно са ви казали. След проверяването работите на децата, класирани за следващия кръг се изпращат в РИО, а на тези, които не са класирани -остават в самото училище.
При положение, че детето е класирано за следващия кръг не виждам смисъл, защото тези точки с които се класира никъде не му трябват / с изкл. ако детето ви е 4кл и иска да кандидатсва в 107мо - те вземаха предвид  този резултат за кандидатстване при тях/ - за СМГ се вземат точките от областния кръг и е важно само да си допуснат след училищния. Иначе си записвате по телефона среща, за да намерите инспекторките по математика на раб.място и си говорите с тях Simple Smile
Виж целия пост
# 265
Благодаря!
Виж целия пост
# 266
Честита Коледа, мами на математици и математички! Успешна състезателна 2012 за децата, пък и за нас!
Виж целия пост
# 267
Весела Коледа и от мен.Нека си пожелаем децата ни на първо място да са живи и здрави  и  все така да не се страхуват от предизвикателствата .Да бъдем живи и здрави и ние и все така да се гордеем с тях .Весели празници на всички.
Виж целия пост
# 268
Честита Коледа! Има национално класиране на Салабашев вече!
Виж целия пост
# 269
Добро утро -нещо при мен си излизат от 2010  как  да ги открия ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия