Олимпиади

  • 367 347
  • 2 020
# 240
Здравейте, излязоха класираните деца в София за националния кръг на "Знам и мога" - на сайта на РИО София, в Олимпиади, състезания...
http://www.rio-sofia-grad.com/
Дали някой има тестовете които са давани минали години на националния кръг? Аз намирам само такива от училищен и областен кръг.
Благодаря предварително!!!

Пускам този пост и в тази тема освен в ЧЕТВЪРТИ клас - с извинение за дублирането
Виж целия пост
# 241
Не е точно олимпиада, но на сайта на Рио София е обявано ново Национално състезание за ученици 1-6 клас. http://www.rio-sofia-grad.com/index_files/news/2013/03/07/Sastezanie.pdf
Интересното е, че софийските деца са лишени от възможността да участват /дори училищата им да решат да се включат/ в състезанието по БЕЛ, тъй като срокът за регистрация е минал и съответно не могат да се възползват от безплатно участие във втория тур! ooooh!
Виж целия пост
# 242
Не е точно олимпиада, но на сайта на Рио София е обявано ново Национално състезание за ученици 1-6 клас. http://www.rio-sofia-grad.com/index_files/news/2013/03/07/Sastezanie.pdf
Интересното е, че софийските деца са лишени от възможността да участват /дори училищата им да решат да се включат/ в състезанието по БЕЛ, тъй като срокът за регистрация е минал и съответно не могат да се възползват от безплатно участие във втория тур! ooooh!
Здравейте, Казвам се Мария Филипова и съм координатор на "ТАРАЛЕЖ". 12 Март е датата до която желаещите ще могат да се запишат допълнително. Ако училището Ви не е заявило участие, прехвърляме децата в такова, в което се провежда състезанието . За повече информация www.associationeu.com или 0884 11 90 49.
Виж целия пост
# 243
дали правилно съм разбрал, че "Таралеж" е само за деца 1-3 клас и после от 5 нагоре, т.е. деца от 4 клас не могат да участват?
Виж целия пост
# 244
дали правилно съм разбрал, че "Таралеж" е само за деца 1-3 клас и после от 5 нагоре, т.е. деца от 4 клас не могат да участват?
Май да.

http://www.rio-sofia-grad.com/index_files/news/2013/03/07/Sastezanie.pdf
Виж целия пост
# 245
Здравейте. Виждам, че тук се включва и представител на организаторите на "Таралеж". Имам следния въпрос към тях. Интересува ме правилно ли съм разбрала формирането на таксите за участие, а именно ако едно дете реши да участва в първи тур и да се бори за някакви награди, то родителите му ще трябва да платят минимум 4 модула по 6 лева или общо 24 лева и срещу това ще получи право за безплатно явяване на втори тур. Ако същото това дете реши да участва директно на втори тур, то тогава ще плати само 6 лева и правото да се бори за същите награди като децата, участвали на първи тур. Нещо не ми се връзва къде е логиката.
Виж целия пост
# 246
Не е точно олимпиада, но на сайта на Рио София е обявано ново Национално състезание за ученици 1-6 клас. http://www.rio-sofia-grad.com/index_files/news/2013/03/07/Sastezanie.pdf
Интересното е, че софийските деца са лишени от възможността да участват /дори училищата им да решат да се включат/ в състезанието по БЕЛ, тъй като срокът за регистрация е минал и съответно не могат да се възползват от безплатно участие във втория тур! ooooh!
Здравейте, Казвам се Мария Филипова и съм координатор на "ТАРАЛЕЖ". 12 Март е датата до която желаещите ще могат да се запишат допълнително. Ако училището Ви не е заявило участие, прехвърляме децата в такова, в което се провежда състезанието . За повече информация www.associationeu.com или 0884 11 90 49.
А къде има списък с училищата, които са заявили участие?
Виж целия пост
# 247
интересно е и защо 4 клас не могат да участват - някак странно е това
Виж целия пост
# 248
Нали участваха в "знам и мога" Simple Smile
 
Резултати от олимпиадата - Варна
http://www.rio-varna.com/olimpiadi
Виж целия пост
# 249
Някой има ли представа кога тази година ще се проведе училищният кръг на лингвистичното Кенгуру?
Виж целия пост
# 250
Някой има ли представа кога тази година ще се проведе училищният кръг на лингвистичното Кенгуру?

Края на месеца, ако училището е заявило http://www.mladabg.org/ и в сайта на РИО има съобщение
Виж целия пост
# 251
Някой има ли представа кога тази година ще се проведе училищният кръг на лингвистичното Кенгуру?
Края на месеца, ако училището е заявило http://www.mladabg.org/ и в сайта на РИО има съобщение
Да, видях, 31.03.
Благодаря ти много.   bouquet
Интересно - нищо не са казали засега, а мисля, че по традиция се провежда в нашето /73-то/ СОУ newsm78
Виж целия пост
# 252
Пусни им е-мейл - те ще отговорят.
Виж целия пост
# 253
Олимпиада ИТ, областен кръг София-град - Резултати
Виж целия пост
# 254
Пусни им е-мейл - те ще отговорят.

А имате ли им мейла? - на сайта не го открих.
Но пък открих това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия