Олимпиади

  • 367 353
  • 2 020
# 255
Пусни им е-мейл - те ще отговорят.

А имате ли им мейла? - на сайта не го открих.
Но пък открих това.


Контакти горе и в дясно има Обратна връзка - кликни на него и си остави питнето и е-мейла
Виж целия пост
# 256
Резултати от областния кръг по астрономия
Виж целия пост
# 257
Да споделя, че синът ми /трети клас/ е възхитен от формата на състезанието ТАРАЛЕЖ! Много различно от всичко досега. По това, което ми разказа, е било нещо, което провокира към мислене, анализ и четене с разбиране. Иначе не е било никак трудно и със сигурност е било много забавно.
Виж целия пост
# 258
Иринка,а в кое училище се проведе състезанието Таралеж?В нашето училище е пълна мъгла!
Виж целия пост
# 259
Иринка,а в кое училище се проведе състезанието Таралеж?В нашето училище е пълна мъгла!
В нашето го проведоха. Знам и за 104-то, 6-то...общо взето като СБНУ - там, където ръководството е поело ангажимента да направи организация. Понеже е за пръв път, явно им трябва време да решат да го провеждат на повече места, но си заслужава /поне първите ни впечатления са такива/. Ако искаш, виж в темата за трети клас - там сме обсъдили малко по-подробно за какво става дума.
Виж целия пост
# 260
Само да кажа, че променят датата на Лингвистично Кенгуру.

В сайта на РИО информация - ще се стои на 14 април от 11 часа
Виж целия пост
# 261
Само да кажа, че променят датата на Лингвистично Кенгуру.

В сайта на РИО информация - ще се стои на 14 април от 11 часа

Виж целия пост
# 262
моля някой да публикува примерните решения и критериите за оценка на задачите от областния кръг на олимпиадата по химия 2013 учебно съдържание 9 клас
Виж целия пост
# 263
Специално да похваля организаторите на националния кръг на PONS!
Като изключим, че състезанието се проведе в 137 СОУ "Ангел Кънчев", изцяло обградено от люлинска кал, разбити улици, стара и амортизирана база, за което е виновна единствено милата ни родна действителност, всичко останало беше на ниво.
От ранното отваряне на училището и разлепените информационни табели, начало на състезанието точно на секундата, през приготвените за всяко дете поздравление и похвала от организаторите, по една добра адаптирана книжка, сертификат за участие в национален кръг, задачи плюс достатъчен брой чернови, до по бутилка вода, някакъв сандвич с десерт и плод за всяко дете.
Надежда има!
Виж целия пост
# 264
Специално да похваля организаторите на националния кръг на PONS!
Като изключим, че състезанието се проведе в 137 СОУ "Ангел Кънчев", изцяло обградено от люлинска кал, разбити улици, стара и амортизирана база, за което е виновна единствено милата ни родна действителност, всичко останало беше на ниво.
От ранното отваряне на училището и разлепените информационни табели, начало на състезанието точно на секундата, през приготвените за всяко дете поздравление и похвала от организаторите, по една добра адаптирана книжка, сертификат за участие в национален кръг, задачи плюс достатъчен брой чернови, до по бутилка вода, някакъв сандвич с десерт и плод за всяко дете.
Надежда има!

Браво на това училище, където и да е то. Хубаво е да се чуват и добри неща от време на време.
А състезанието трудно ли е било? Вие в коя група се състезавахте?

Виж целия пост
# 265
Някой има ли представа кога и къде ще се публикуват резултатите от ТАРАЛЕЖ?
Виж целия пост
# 266

A2, 6-ти клас.
Младежът каза, че не е било трудно и се е справил добре, въпреки че беше притеснен откъм време, че трябваше излезе по-рано и да търчим и за друго състезание.
Виж целия пост
# 267
Здравейте, не мога да открия тестове за "Знам и мога" за 4-ти клас национален кръг от минали години, може ли някой да ми помогне? Hug
Виж целия пост
# 268
Списъци на заминаващи на национални кръгове испански, италиански

и също Знам и мога

http://www.minedu.government.bg/left_menu/olympiad/
Виж целия пост
# 269
А за състезанието по английски  на 16.03 откъде могат да се видят въпросите! Интересува ме 3-4 клас като ниво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия