Дядо Коледа ще дойде през комина колко ли подаръци за Майчето ще има?

  • 30 576
  • 718
# 60
Mr. Green Аз малко се надявах да не я забелязвате лентичката още 3-4 седмици...

Аааа, ми аз нали чета винаги със закъснение, нямаше как да я пропусна някак. Пък и такава прекрасна новина, крие ли се точно от нас?  Heart Eyes Сигурна съм, че този път всичко е наред и ще е прекрасно!  Heart Eyes

Деси, аз не съм се заела с никакво Коледно приготовление. За Бъдни вечер смятам да приготвя малко неща, а за Коледа чакам гости с обещание да не се занимавам с нищо, освен с децата и с активна почивка.  Flutter

Гледам, че ми остават още 21 дни до термин. Киси се яви 16 дни преди термин, а Каби - 12. Та, както са ми дошли старозагорци, може за изписване да останат.  Whistling И накрая от много приказки как ще родя между празниците, ще взема да пренося този мързелив козирог.  Sunglasses

Хубава вечер на всички, а аз си пожелавам да поспя тази нощ за разнообразие и мъжА да се прибере жив и здрав от командировка!  Praynig
Виж целия пост
# 61
Добра вечер!
Херцог -  Praynig  Hug всичко ще е наред и догодина жива здрава буболина
Да се отчета - педи не ми вдигна днес телефона и реших че може да е в отпуска и да не я водя при нея /което е особено сложно предвид, че съм без кола, на работа и малката на ясли/ обаче всичко е наред слава Богу
Сутринта ми изкараха акъла лелите - за първи път ми звъят на джиесема - гледам Първа група и като се шашнах, какво ли не ми хрумна, а те да ме питат от кои снимки колко искам, аз зарязах и клиенти и всичко  ooooh! само дето не хукнах към яслите
Виж целия пост
# 62
Краси, лека и бременност, много се зарадвах и аз. Hug

krischana, браво че всичко е наред при вас. Hug

Изи, чакаме с нетърпение Късметчето. Hug

Ние днес излязохме на снега с цел Боби да си поиграе, но той като ревна, постоя малко и се прибрахме не одобри снежко. Утре нов опит. Joy

За коледа и аз не приготвям нищо, Бъдни вечер сме при майка ми на Коледа пак там, решила съм да си почивам основно тъй като и мъжът ще почива и ще забавлява Боби. Hug
Виж целия пост
# 63
Красиииииииии, честито! Най-сърдечни пожелания за лека бременност и прекрасно сладко човеченце на финала  Hug

Добре е някой да гледа за лентички все пак  Blush браво, Изи!

Криси, супер за Йоанка!  Peace

Аз правих поредните сладки, сега ме чака изрязването и печенето на меденките, че ако и днес не ги направя, не знам тестото ще става ли за нещо.

Ние бяхме малко на снега, на Габи й беше забавно да ходи, но не й хареса на пипане  Mr. Green караше ме аз да рисувам по колите, а ръцете ми замръзнаха  Crazy купихме й шейна, само дето си няма сиджимка за дърпане  #Crazy но ще пригодим нещо. Мисля утре да я пробвам така навън. Да видим.

За Бъдни вечер аз ще правя ошаф/в, малко бобена салата и май ще е това. Ще минем през леля, там традиционно се събираме от години, за Коледа още не е много ясна концепцията.

Лудницата почва да назрява, като гледах какво е днес в Кауфланд и то доста преди края на работния ден - яко народ ooooh! такова движение по никое време, е, все пак и снегът ни поизненада ПАК  hahaha

Отивам да разточвам тестото. После пак ще намина. Нощта ще е дълга. Обаче си изядохме предните меденки и другите сладки работи, които правих, а искам да подарявам такива нещица на роднините и приятелите, та трябва да се взема в ръце...
Виж целия пост
# 64
Добро утро!  Hug

Искам да ви пожелая щастливи Коледни дни отсега, ако не успея да вляза на самия празник. Бъдете много, много здрави, весели, обичани и щастливи! На именниците - предварително "Честито" и със здраве!  Hug  Heart Eyes

Усмихнат ден и весела подготовка за Бъдни вечер и Коледа с нашите прекрасни майчовци!  Hug
Виж целия пост
# 65
Мимак, като се роди Пламен беше със стеснение на уретъра в началото и в края /повече от нормалното/ и рефлукс. В следствие на което хем връщаше урина хем и задържаше и затова бъбрека се беше уголемил много. Стеснението значително се пооправи от както се роди, и сега го има но е "дискретно" /така казва док/ и няма никакъв рефлукс вече. Тоест проблем отново има макар и малък, и трябва да се следи защото не може да се каже категорично дали нещата ще вървят само към подобрение или може в един момент да се влошат. Затова трябва да се продължава с контролните прегледи и за жалост и с цветните снимки, които с всеки изминал път стават все по-тегави.  Confused

Снощи до 1ч съм опаковала подаръци, и съм готова. Напълних един голям плик от Джъмбо само с подаръци и то без тези на детето  Laughing . Чака ни голямо гости ту при моите дорители, ту при свекитата и то с преспиване, така че сигурно няма да мога да се мерна във форума по празниците.
Затова ви пожелавам едни много весели, усмихнати и изпълнени с много хубаво настроение и емоции празници!!!  Party

Изи, не се знае - знае ли се, дали няма да се появи и твоето късметче по тези празници вместо късметче от баницата  Laughing, но при всички положения ти пожелавам всичко да мине, бързо, лесно и безпроблемно!  Hug
Виж целия пост
# 66
Здравейте момичета ,
Каси на първо място искам да ти пожелая една лека и безпроблемна бременност ,а на финала една прекрасна малка сестричка на Джу  Hug Hug ,много се зарадвах  Heart Eyes
Дилянски на теб мила също лека и безпроблемна  Hug
Поради злощастно стечени на обстоятелствата ,черната Коеда се повтори отново при нас и нямам желание за нищо ,но не искам да ви натоварвам  Sad
Пожелавам на всички незабравими коледни празници ,да сте живи и здрави ,нека домовете ви да са пълни с любов и топлина  Hug
Изи мила чамае скоро и от теб щастливата новина за късметчето  Hug
Виж целия пост
# 67
Благодаря ви за милите пожелания, момичета! Дай Боже всичко да е наред и да са ни живи и здрави дечицата.

ileina, съжалявам да чуя, че нещо не е наред  Sad Hug

На всички весела Коледа и щастлива Нова Година, дано 2012 да е вълшебна и прекрасна за всички нас, и Бог да ни пази.
Виж целия пост
# 68
Момичета идвам на бързо да ви "почерпя" с една песничка и да ходя да лягам, че днес се изморихме всички. Бяхме на банкет на мъжо, след това на свиждане на бабето ми и просто емоции много, но важното е живи и здрави да сме и повечко положителни емоции....

http://www.youtube.com/watch?v=uvgi7P97lu0&feature=share

Лека нощ за сега от мен
Виж целия пост
# 69
Да драсна няколко реда и аз по нощите както обикновено  Rolling Eyes
Ние днес дойдохме на гости на моите родители, ще празнуваме Коледа тук. Обаче няма грам сняг, отиде ми снежната Коледа  Crossing Arms.
Снощи и аз до никое време приключвах с приготовленията - опаковах подаръци, правих медена къщичка, която за мое учудване се получи що годе добре като за първи път  Crazy.

Не знам дали ще ми остане време тези дни да се включа пак, затова ви пожелавам една вълшебна Коледа, изпълнена с много любов и щастие, и много, много подаръци!  Hug santa2

ileinaSad Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 70
Добро Утро! Hug

Честит имен ден на всички празнуващи днес! Бъдете здрави и щастливи!  bouquet

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ! НЕКА ДА БЪДЕМ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!
Hug

ЕлиHug
Виж целия пост
# 71
Весели празници на всички  bouquet


Много здраве и късмет за вас, дечицата и всичките ви близки!
Виж целия пост
# 72
Мили, мами,
Весело посрещане на Рождество! Вяра и надежда в сърцата ни!
Нека сме здрави, влюбени и щастливи!

Виж целия пост
# 73
Весело посрещане на празниците и от нас  bouquet
Виж целия пост
# 74
Весела Коледа, мили май-чета!

Много здраве, любов и благоденствие в домовете ви  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия