Дядо Коледа ще дойде през комина колко ли подаръци за Майчето ще има?

  • 30 576
  • 718
# 75
Хоп и аз да се включа празнично в новата темичка   bouquet

Пожелавам ви вълшебна и усмихната Коледа! Здраве и благоденствие за всички!

Краси, пожелавам ти леко бременеене и успешен финал, ще стискаме палци този път всичко да е наред  Hug
Успешна бременност и на другата мама  Hug

Болничките бързо да се оправят  Praynig

ileina  Hug

Ние вече сме в Нова Загора, направо сме го ударили на живот, весело мина и семейната сбирка на Бъдни вечер - патрона на вечерта естествено беше малкото диване  hahaha
Иначе и ние уважихме софийския сняг - падна голямо мрънкане от него, не го хареса и това е, като се завърнем ще я пробваме пак.

Айде лека и да прекалите по празниците с прекрасно настроение и любими хора!   madnoel
Виж целия пост
# 76
Весела Коледа майчета!
Много здраве, усмивки и обич да има в семействата ни! Hug
Виж целия пост
# 77
Честит празник много здраве и щастие за вас и семействата ви! И вярвайте на Коледа стават чудеса!
Виж целия пост
# 78


Ели, Hug Hug Hug

Краси
, безкрайно се радвам и ти пожелавам лека бременност, целувки от нас Heart Eyes
Виж целия пост
# 79
Майчета Честито Рождество Христово ,нека в този вълшебен ден да си пожлелаем да сме много здрави и щастливи ,да се усмихваме повече и да се радваме на малките неща в живота ни ,благодарна съм че ви имам ,за подкрепата ви не само в хубавите моменти ,но и в трудните  Hug Hug Hug
Сега една виртуална почерпка за именния ден на моето малко-голямо момченце  Simple Smile
Виж целия пост
# 80
Честито  Рождество и Весела Коледа.Много здраве и щастие в домовете ви.

ileinа ,честит ти Именник да ти е жив и здрав и дано вече това е последната ви черна Коледа и отук нататък само светлина и щастие спохождат дома и семейството ви.
 

Краси,честито ,честито ,дано всичко е без проблем до финала ,на който да гушкаш здрава и карасива принцеса . Формулата беше успешна подреждане на нов дом -ново щастие. Hug
 
Дилянски честито и на теб безпроблемна да края.
Виж целия пост
# 81
Още веднъж Честито Рождество!

Честит имен ден на всички празнуващи - Крисита, Радо и Емо! Да сте живи и здрави, много щастливи дечица!  Heart Eyes

Ели, дано всички неприятности са вече зад гърба ви!  Hug нагушкай малкия именяк от нас  Heart Eyes

Весело и не преяждайте много (макар че аз пак го направих  Joy). Една приятелка е постнала следното във ФБ "''i ne zabraviaite - debelee se ne ot preiazhdane mezhdu Koleda i Nova Godina, a ot preiazhdane mezhdu Nova Godina i Koleda'' Veseli Praznici!!"  Joy
Виж целия пост
# 82
Честита Коледа на всички! Много здраве и щастие за вас и семействата ви! Simple Smile
Честито на всички именници!:)
Malini, предполагам че имаш в предвид моя Емо /Емануил/.  Той има имен ден на 17 юни, но аз пак приемам поздравленията, разбира се. Hug Благодаря!  bouquet

ileinа, Hug

Краси, поздравления! Дано всичко е наред до финала.
Дилянски, честито и на теб!Лека и безпроблемна бременност.
Виж целия пост
# 83
Честита Коледа и от нас!Здраве,щастие,любов и късмет на всички! Hug
Краси,много се радвам. Hug  bouquet Лека и безпроблемна бременност!
Ели,ако ще ти олекне повече сподели! Hug Каквото и да е те прегръщам! Hug
Честито на именниците,малко на патерица.
Кали,много як лаф. Joy
Аз на връх Коледа се занимавах с закъсалото Диско останало без акумулатор,за което беше "помогнал" Бойко. Crazy Празнувахме в нашите и пренощувахме у тях.(Дидо е на път) Бойко щеше да ходи с нашите на хижа следващият ден,но като разбра,че мама няма да ходи,категорично отказа.Следователно,багажи,чанти,деца,към колата с помощта на баща ми-иначе нямаше как да се получи(забравих да спомена,че това на сутринта)........ще довърша разказа после,нападнаха ме.
Виж целия пост
# 84
Честито на сладките ни именяци на патерица!

Ние сме болни... всички Crazy ooooh! Аз май съм най-зле. Дано само се закрепиме за РД на Марти - той всъщност си е здрав, но ми прави небрежни астматични пристъпчета Confused Най-вероятно ще пропусна рождения му ден Cry, но не бих рискувала да заразя останалите деца и възрастни. Антон се оправя значително по-бързо от мен и той бъде домакин на паритУ. Андрейко си се сополяви здраво...изобщоооо купона е пълен. Стига съм ви занимавала с нашите неволи. Дано Дядо Коледа е донесъл много здраве за всички ни Hug.
Виж целия пост
# 85
Нат, бързо да се оправяте! Praynig Hug дано даврандиасате до рд-то на Марти  Peace
тия бацили край нямат...

Маги, да, твоят Емо имах предвид, защото го видях сред празнуващите на Коледа. Но явно за част от имената има избор на ден, в който да честват и съответно възможност за повече пожелания и дано подаръци Simple Smile

Мимаче  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 86
Весела Коледа и от нас на всички!!!!

Честита бременност на Краси и Дилянски - здрави бебчета и лека блеменност, момичета   bouquet

Нати, дано бързо се оправите!

Ние изкарахме празниците както обикновено със свекитата, децата се радват на подаръците, тази година съм ги улучила и за двете  Laughing Дано не им омръзнат супер бързо

Весело посрещане на новата година и бъдете здрави   bouquet
Виж целия пост
# 87
Нати, бързо оздравяване на вас. Hug

Мимаче,как така ви нападнаха, ужас Cry Hug

Ние си по-мързелувахме тези дни, къщата ми е малко на горе с краката, но  утре ще оправяме. Wink

Тази година нашите на Борис му бяха взели джип с дистанционно и той го е много страх от него и аз го прибрах, но пък получи други играчки с който се занимава, дано и при нас е за по дълго.
Виж целия пост
# 88
Дилянка Hug,споко! Децата ме нападнаха+ скайпа! Mr. Green
Абе да не ви отекчавам- нашите едва не си изпунаха автобуса,кабелите за подаване на ток се прецакаха,др.акумулатор обратен на нашият и по голям,наложи се да ходим до Николово,което е на 15км от Русе да вземем зарядното за акумулатор,като стигнахме свекър ми беше спукал гума-поправка,обратно в Русе,спящи деца пренасяй.Резервната гума взе да спихва,и свекъра хукна да търси гумаджии,само на 1 място работеха в целият град. Joy Абе накрая всичко беше оки.Да сме живи и здрави. Mr. Green
Нат,да се оправяте бързо. Hug
Бойко нещо пък се събуди пъпчасъл,ама нищо друго му няма,сигурно от някоя храна. Thinking
Виж целия пост
# 89
Мимак  Hug и аз чела не дочела  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия