Дядо Коледа ще дойде през комина колко ли подаръци за Майчето ще има?

  • 30 576
  • 718
# 90
Абе и аз реших, че са децата Simple Smile важното е, че всичко е наред вече Simple Smile

Аз мисля днес да се паркирам рано. Снощи с Габи ходихме на 60-годишен юбилей и изкарахме до 100 часА.. обаче беше толкова весело, имаше още 2 дечица, играха доста добре.
Направо си побърках детето последните 3 дена с това ужасно късно лягане.
Сега остана НГ и минаваме трайно на режим ранно лягане. Днес в 10 заспа супер бързо. Мисля да я последвам, че едвам гледам.

Ние взехме дървена шейна на Габи, доста се изкефи онзи ден. Дано има достатъчно "няг" тази зима, че да я ползваме повечко. Вие какви имате?

Лека и до утре! 
Виж целия пост
# 91
Дървена шейна  Peace Много й се радва, возих го вече два-три пъти
Виж целия пост
# 92
И ние имаме дървена шейна но все още не съм го возила, аз докато се наканя и снежко се стопи. Laughing
Виж целия пост
# 93
Ей,дано иама много "няг" Hug наистина,че бати получи шейна за РД-то Чук и Гек,но имаме и една за дърпане по бебешка,метална конструкция със дървена скара за сядане,с нея ще дърпам Кардам. Grinning
 Бойко май е лепнал шарка. Crazy Днес не го пуснах на градина и ще ходим при личната в 17ч следобед.Иначе се чувства добре,нищо му няма. Crazy Дано и Кари я мине,а мен ме пропусне,че аз навремето съм пропуснала всичките. Crazy
Кардам се мъчи да казва "благодаря" ,но излиза едно сладко"дидидия" Crazy Иначе мама не е казвал още. Crazy
Виж целия пост
# 94
Здравейте момичета  Hug
Честита Коледа!
Бъдете здрави и щастливи, а вече порасналите майчета да измислят още повече щуротии, с които да изпълват дните ни!


Аз отдавна не съм се включвала във форума  Blush но между празниците съм почивка и съм се отдала на приятно четене със следобедното кафенце, докато Али спи  Laughing
Прегръдки за майчетата, които отново очакват своите вързопчета. Много ми става мило като се сетя. Много се радвам и стискам палци за още много такива новини.

Ние сме добре, дните минават толкова бързо и неусетно... Али всеки ден ми се струва различна. Опитва се до говори нещо на китайски и непрекъснато ни нарежда нещо. Тонът й е малко на кавга и сигурно скоро ще трябва да й козируваме  Mr. Green Голяма скица е, сутрин е първа писта на вратата - иска да излиза навън, а не иска да слага ръкавици, маха шапката, сърди се, че по ботушите има сняг. Спираме да й забърсвам снега от ботушите и после продължава.
Обожава моловете. Днес пак си тръгна с рев от ескалаторите. направо като ги види е неудържима. Това ни е и единственото място, където я водим да се изтърчи и умори хубаво, че да заспи лесно вечер. Преди заспиваше сама, а сега само вика Мамо! Мамо! и се проточваме с едни сточасови ритуали ooooh!

Весело посрещане на всички на новата година и дано новата да е пълна с много приятни изненади! Hug
Виж целия пост
# 95
Мойто сополиво дЯте ще ме довърши Sad От 2-3 дни изпада в истерия от водата ooooh! Първоначално реших, че нещо в банята го е уплашило и преместих ваничката в трапезарията, пуснах му и филмче - пищане, реване, опити да се преметне през ваната, гепва ме за дрехите и се опитва да се покатери в/у мен... Направо нямам идея как ще се къпеме вече. А до онзи ден не ми даваше да го вадя от водата и падаше луда игра Thinking На какво се дължи тази рязка промяна нямам никаква представа - не е падал или пък каквото и да било друго нещо, което да доведе до уплах Confused
Виж целия пост
# 96
Здравейте. Не съм писала и чела от 100 години. Не ми остава време откакто ходя на работа. В момента съм отпуска, но ме събори някакъв грип и пия вече 2-ри антибиотик. Малката и тя леко е болнава, но за да не я разболея съвсем седи при баба си. Звъни ми майка тази вечер и каза, че има обрив да отивам. И горкото с едни червени петна и пъпки, сърбят го, неспокойно, нервно. Sad  За 2-3 часа са излезли. Педиатърката не може да я погледне (имала гости  Whistling ). Каза да и дадем сироп ериус, едно мазило за кожата, вит Ц и калциев глюконат. А иначе обривите са по лицето, ръцете, дупето и краката. По корема и гърба няма. Така съм се шашнала. Само дано до утре да не се влошава и ще я водя сутринта да я види. Нямам идея от какво е. Педиатърката каза, че може от сироп суметролим (пие го за зачервено гърло, но и преди го е пила). А и не е от днес, а от 3 дена го пие, а обрива е станал тази вечер. Не е яла нищо ново, не е използван нов перилен препарат, абе нищо не се сетихме. Мислех за 2 нови играяки и ги махнах да не ги пипа. Просто незнам. На някой случвало ли му се е?  Confused
Виж целия пост
# 97
sinq pti4ka Не че съм от големите разбирачи, ама да кажа мнение да не е някоя шарка...Толкова бързо да се опъпчи детенце  Thinking
Виж целия пост
# 98
Днес моето голямо момче в 02.35 ч. стана на 9 години! Да ми е жив и здрав!
Почерпете се с неговата торта:


Това е последната му година с малките числа Laughing Ще го отпразнуваме подобаващо  bigdance2
Виж целия пост
# 99
Наталка,да ти е жив и здрав юнака!Много щастие,късмет и усмивки! Hug  bouquet newsm59
Гале(Птиче), Ема да не е лепнала някоя шарка ,като нас. Ние  вече сме официално карантина до 6-ти януари. Mr. Green Варицела! Crazy
Happiness Hug
Виж целия пост
# 100
Честит рожден ден на Марти, много здраве, успехи в училище , весело изкарване на празника и дано получи най-хубавите подаръци  nbirthday

Като чета колко болни има да кажа че и ние сме от тях , първо Ивчо, от вчера и Светли вече е със всички екстри-сополи,кашлица и Т , засега е на леки сиропчета дано не стигнем до АБ. Мъж ми и той от днес е със сополи и кашлица, дано поне аз да се размина   Praynig
Бързо оздравяване на всички болнички  Praynig

Краси  честита бременност , лека и безпроблемна и на финала една сладка принцеса  Hug

Мимаче ти пак си яко в екшъна , големи премеждия  ooooh! Дано леко да я изкара шарката Бойко  Praynig
Виж целия пост
# 101
Натали Честит ти рожденник ,да е много усмихнат и да радва цялото семейство  Hug
И ние сме болни от 3 дни ,като казвам ние имам предвид мен и Радо  Wink ,за сега устискваме с хомеопатия ,дано да се разминем само с нея ,педито е скетична че много червено гърлото ,но аз съм оптимист  Wink
Нати сега по въпроса с банята ,може да е период  и ние имахме такъв преодоляхме го като го слагахме в празната ваничка и го поливахме със слушалката на душа ,дано да намерите решение ,че  е много неприятно  Peace
Хубав ден на всички от нас    bouquet
Виж целия пост
# 102
Tani4ka* ileinа Hug Дано оздравеете бързо,нашето е лесно,просто не трябва да се смесваме с хората,че не знаем коя жена е бременна,кой е минавал шарка и кой не е ,като мен! Mr. Green Ще наблегнем на разходки по "Резерват Русенски Лом" Crazy Бойко освен пъпките,нищо друго му няма.Мажа го с фенистил гел + му го давам на капки  да пие,за да не го сърби и да не се чеше. Grinning Той е много доволен ,че не е на градина,спи до дупка и още е в леглото,разглеждащ книжка с Барбароните. Grinning
Наталка,случва се това с банята.При нас се получи,като смених коритото,а с Бойко се случваше от "нищото" Crazy Измисли му нещо различно до сега ,забавно да не се сеща за това от което му е "страшно" Crazy.
Виж целия пост
# 103
Леле колко болнички има бързо оздравяване на всички! Praynig

Мимак, дано поне теб да не те хваща. Praynig

Нати, да ти е жив и здрав рожденика и много да те слушка и радва!

sinq pti4ka , дано не е нещо сериозно Hug

Хеписен, пиши когато можеш, радвам се че сте добре. Hug
Виж целия пост
# 104
Натали, Да ви е жив и здрав баткото! Много щастлив да е и да има успехи в училище!
За банята ти пожелавам успех, дано да е период и бързо отмине. Нашето диване и тя наплашена, но е 100% от новото корито при свекитата, ама ще стиска зъби до догодина Simple Smile

Мимаче, успех в лекуването, дано бързо отшуми и ти и Кардам да се опазите  Praynig
Бързо оздравяване и на всички други болни  Praynig

И ние сме в клуба, Изката е само със сополки и то от време на време, но аз цял ден съм в бокса с температура - голямо лежане пада.

Айде Весело посрещане на 2012-та. Дано ни донесе повече здраве, много детски усмивки и късмет! santa2 cheers
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия