Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 26

  • 71 126
  • 694
# 330
Чек сега отново да възразя... Crossing Arms/като че ли правя друго напоследък! Mr. Green/
Питам аз кое им е полезното на зеленчуците? Нитратите ли?! Пестицидите с които ги обработват за да узреят по-бързо и да траят по-дълго ли?!
Всичко е отровно! Особено тези,дето вие гражданИетО си купувате от пазарите!
Може зеленчук,ама да купиш едни дребнички доматчета и едни дребнички пиперчици,и едни криви краставички от някоя бабка или дядко на пазаря близо до някое село!
Това за полезните зеленчуци отдавна е само един мит! Peace
Виж целия пост
# 331
Чек сега отново да възразя... Crossing Arms/като че ли правя друго напоследък! Mr. Green/
Питам аз кое им е полезното на зеленчуците? Нитратите ли?! Пестицидите с които ги обработват за да узреят по-бързо и да траят по-дълго ли?!
Всичко е отровно! Особено тези,дето вие гражданИетО си купувате от пазарите!
Може зеленчук,ама да купиш едни дребнички доматчета и едни дребнички пиперчици,и едни криви краставички от някоя бабка или дядко на пазаря близо до някое село!
Това за полезните зеленчуци отдавна е само един мит! Peace


Сестра ми, е те у тая книга именно това ми Ареса - че човека ми обясни, нАучно, че вредата от пестицидите и нитратите е в пъти по-малка от полезните вещества в плодовете и зеленчуците. Сга изЯсни ли ти се?  Joy
Виж целия пост
# 332
Чек сега отново да възразя... Crossing Arms/като че ли правя друго напоследък! Mr. Green/
Питам аз кое им е полезното на зеленчуците? Нитратите ли?! Пестицидите с които ги обработват за да узреят по-бързо и да траят по-дълго ли?!
Всичко е отровно! Особено тези,дето вие гражданИетО си купувате от пазарите!
Може зеленчук,ама да купиш едни дребнички доматчета и едни дребнички пиперчици,и едни криви краставички от някоя бабка или дядко на пазаря близо до някое село!
Това за полезните зеленчуци отдавна е само един мит! Peace


Сестра ми, е те у тая книга именно това ми Ареса - че човека ми обясни, нАучно, че вредата от пестицидите и нитратите е в пъти по-малка от полезните вещества в плодовете и зеленчуците. Сга изЯсни ли ти се?  Joy

ИКОНОМИЧЕСКИ ИНТЕРЕСИ! бих казала само! Joy Joy
Виж целия пост
# 333
Аз не споря и не налагам нищо, всеки си знае. За месото пък знаеш, че е пълно с антибиотици и др. Wink, не по-малко вредни от другите споменати вещества. За това казах - за МЕН важи средата. Wink
Виж целия пост
# 334
Аз не споря и не налагам нищо, всеки си знае. За месото пък знаеш, че е пълно с антибиотици и др. Wink, не по-малко вредни от другите споменати вещества. За това казах - за МЕН важи средата. Wink

Аааа,Язе съм от селата и си похапвам био продукти,така че не ме касае! Wink
Виж целия пост
# 335
Аз не споря и не налагам нищо, всеки си знае. За месото пък знаеш, че е пълно с антибиотици и др. Wink, не по-малко вредни от другите споменати вещества. За това казах - за МЕН важи средата. Wink

Аааа,Язе съм от селата и си похапвам био продукти,така че не ме касае! Wink

Ми тогава яж и зеленчуци, нали са ти био?  newsm78
Виж целия пост
# 336
Аз не споря и не налагам нищо, всеки си знае. За месото пък знаеш, че е пълно с антибиотици и др. Wink, не по-малко вредни от другите споменати вещества. За това казах - за МЕН важи средата. Wink

Аааа,Язе съм от селата и си похапвам био продукти,така че не ме касае! Wink

Ми тогава яж и зеленчуци, нали са ти био?  newsm78

М чИ кУга съм рекла чИ нИ ям бре?!
Рекох,че тези от магазина са отровни!
Виж целия пост
# 337
Ох, ох, ох, вече ме разсмяхте окончателно, което е трудно тези дни защото за втори път ме повали коремния вирус. Проявленията са му страшни и никак не съм таман...Но вие успяхте да ме разсмеете:))
Това с храненето сме го дъвкали, дъвкали, че чак предъвкали!
В заключение искам да ви кажа, че за да живеете дълго и здравословно не трябва да ядете почти нищо, не трябва да пиете нищо /освен бистра водица от висок Балкан/, може да дишате умерено и на определени места... Като я чуя тази рецепта за здравословен живот се сещам за едни виц:
"Един отишъл при лекаря, тъй като бил сериозно болен и лекаря му казал:
- И сега , за да се оправите Не трябва да ядете месо, сладко, тестяно, да пиете алкохол, да танцувате, да правите секс, но най - важното е да го давате по - весело, да се радвате на живота" Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 338
Миленка, а и разликата е само 15 минути все пак,нали... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 339
Ми то аз рядко се пускам да пиша, ама вие направо ме убихте тоя път.
Да не ям, да не пия, да дишам умерено и секс няма.
Виж целия пост
# 340
Понеже съм от онези непуслушни дебелоглавци, на които като им кажеш нещо да не го яде и .....все го отказвам.... от утре.... мислих да не пиша по темата, но ... по повод пост на Сисссс все пак и аз да си споделя  Mr. Green
Съпругът ми е от близко до Пловдив село. Родителите му си живееха там и имаха двор, пълен със плодове и зеленчуци..... 5 семейства да изхрани. От пазара кажи речи рядко се купуваше . Та... аз бременна, ще раждам и свекървата ми казва нищо да не купувам от пазара, защото тя още като разбрала , че ще има поредно внуче и грам отрова не е пръснала и поляла... не че и преди е прекалявала, винаги само най нужното.  Почват да се раждат първите плодове и зеленчуци и веднага отпътуват към мен.... да не заслабна един вид  Mr. Green По онова време в аптеките продаваха едни лакмусчета за проверка за нитрати / голяма мода си беше... всичко пробвахме наред  Laughing / Та аз решавам и био продукцията да пробвам.....  Shocked малийй удари най гъстия цвят.... казвам на мъжо, а той се смее .... че те всички съседи не поливат, наводняват с нитрати.... ти нали си гражданче и затуй не се сещаш, като завали дъжд и като се напои цяло село..... зарежи ги тези зеленчуци... в мръвката е истината.....  Wink  Да, но се запозна с човека, който разкарва по кланници и магазини химиите, които инжектират в мръвката за да има по голяма трайност.... и отсече да пия..... там било истината   Mr. Green  Мислих .... мислих и нали все казват да слушаме по големите..... мъка.... мъка.... Embarassed

 hahaha
http://vicove.eu/data/media/2002/m_2002_1165.png

Виж целия пост
# 341
Привет на всички от баба Маргич!
Заформила се е една дълга работна седмица и аз нямам време да пиша.Утре пък ще отвори порти бабината детска градина и пак няма време Joy. Тъй минават дните при мен  Laughing. Вече си мисля как пак да отпътувам зад океана newsm78.
А колкото до диетите и въпросите какво да и какво не, ето ви един съвет от баба Маргич - ядете всичко, колкото душа ви иска и после много се притеснявате, че има пестициди, нитрати, антибиотици и др. подобни Joy За противоотрова поливате с червено или бяло винце в количество толкова, че да забравите да се притеснявате!!!!!!!!  Joy
Целувам ви милички!!!!!!!
Виж целия пост
# 342
Хайде пак, всички баби, мирно... строй се преброй се .....   Wink http://a9005.rimg.info/file.php_id=1632920000415f5acf378b038f703 … 5b943a89056d43bfc

Да сте живи и здрави, мноооого внуци, правнуци, пра...пра....пра... да изгледате!
Весел празник!

Виж целия пост
# 343
Живи и здрави всички баби! Честит празник!  Hug newsm51  love001
Виж целия пост
# 344
http://www.puls.bg/health/highlights/news_9055.html
Ето къде бил ключа от бараката, а пък аз си мислех че просто от самосебе си изперквам Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия