Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 26

  • 71 126
  • 694
# 585
Привет момичета. За зумба си говорите гледам...Ами кака ви Миленка освен да се тръшка и да си открива разни неща ходи на зумба вече няколко месеца. Доволна съм и се забавлявам. И аз навивах приятелки, но накрая ми писна и си тръгнах сама.  Mr. Green Поради тежките зимни условия и болестите, които ме сполетяха не бях ходила повече от месец. Но снощи се изтъпаних на пилатес, че е по - леко, докато вляза във форма. В петък пак на зумба:)
Видях, че са отворили програмата. Днес ще говоря с Жени и ще пиша.
Тъй като на мен също ми е домъчняло за вас ще организирам едно първомартенско кафе. Може и да не е точно на 1, но примерно на 3 март може да го направим.
Ще пиша час и място допълнително!
Айде Hug
Виж целия пост
# 586
Здравейте Simple Smile

Резервирах си от 04.05.2012 10 дни в Банкя по програмата Виктория. По принцип периодът ми е плаващ за средата на май. По-късно няма да мога.
Ако някой изпитва острата нужда да ми развали спокойствите в санаториума смело да действа !

  bouquet
Виж целия пост
# 587
Привет отново!
Значи програма Виктория е отворена и пратих заявка от 7 май /втората смяна/ Нани,ще ти развалим спокойствието Mr. Green Момичета, който иска да се присъедини може да прочете тук повече подробности
http://oncobg.info/cat_67/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D … 0%A0%D0%98%D0%AF/
При желание може да попълни формуляра и да го прати. През това време ни се полагат болнични, ако някой не иска да си хаби отпуската. С направление от личния лекар цената пада. Аз и Сиско сме се записали за една седмица от 7 до 13 май.
Виж целия пост
# 588
Миленка, гушкам те Simple Smile
Момичета, пощата им май не работи. На мен ми върна три пъти грешка, но все пак получих нещо от този имейл:

apoz@abv.bg

Сега се оказва, че не съм резервирала нищо - всъщност ето какво ми върнаха сега:

... приехме регистрационната Ви карта и ще ви уведомим лично за мнението на д-р Колева (дали сте подходяща или не) след което ще ви запишем в списък, който ще бъде качен на сайта, и по който ще се резервират местата в СБР НК гр. Банкя за програма Виктория...

т.е. има вероятност да не бъда в списъка или ако бъда да не успея да резервирам периода, за който си планирах отпуската. ... малко тъпо се чувствУвам някакси
Виж целия пост
# 589

т.е. има вероятност да не бъда в списъка или ако бъда да не успея да резервирам периода, за който си планирах отпуската. ... малко тъпо се чувствУвам някакси

НИ бой сЪ,скъпа,няма такава вероятност! Задействани са връзки на най-високо ниво,така че сме там! Peace
А другите желаещи да се явяват на вечерна проверка,че докато се туткат и пилето ще отлети! Mr. Green
Виж целия пост
# 590
 ВЪХХ ни думай сестро #CrazyВключвайте и мен в групата.Миленка ако има някаква възможност да не бъде на 7.05.всяка друга.
Виж целия пост
# 591
Миленка, включете връзките на най-високо ниво и разберете, дали може да дойда и аз. Диагноза -рак на дебело черво.
Виж целия пост
# 592
Я баба да пита -  има ли нещо като дневен стационар - сиреч без приспиване, че домочадието ще изперка съвсем без мен Joy
Виж целия пост
# 593
Я баба да пита -  има ли нещо като дневен стационар - сиреч без приспиване, че домочадието ще изперка съвсем без мен Joy
Има, в диспансера  Младост.
Виж целия пост
# 594
Я баба да пита -  има ли нещо като дневен стационар - сиреч без приспиване, че домочадието ще изперка съвсем без мен Joy
Има, в диспансера  Младост.

Тя имаше предвид в Банкя,бре! Към диспансер?! На нас са ни забранени вече пребивавания в диспансери... Naughty
Виж целия пост
# 595
Бигбабче, не се излагай, скъпа!! Аз съм с две дребни дечиня и пак издържат една седмица без мен. ..Никой няма да изперка без теб! Това е само в твоята глава Mr. Green Първо няма дневен стационар и второ едва ли има някакъв смисъл от него в психологически план Rolling Eyes Хубаво е да решите тези дни и да ми кажете, за да попитам в програмата. Колко сме? Ванче, ще питам, скъпа...Дано стане!
Виж целия пост
# 596
Я баба да пита -  има ли нещо като дневен стационар - сиреч без приспиване, че домочадието ще изперка съвсем без мен Joy
Има, в диспансера  Младост.

Тя имаше предвид в Банкя,бре! Към диспансер?! На нас са ни забранени вече пребивавания в диспансери... Naughty
Ми, аз като чуя "стационар" първосигнално се сещам за химия  Embarassed
Виж целия пост
# 597
Я баба да пита -  има ли нещо като дневен стационар - сиреч без приспиване, че домочадието ще изперка съвсем без мен Joy
Има, в диспансера  Младост.

Тя имаше предвид в Банкя,бре! Към диспансер?! На нас са ни забранени вече пребивавания в диспансери... Naughty
Ми, аз като чуя "стационар" първосигнално се сещам за химия  Embarassed

На това му се казва професионално изкривяване! Joy Joy

Биг бабче, че ти какво ще правиш само денем там бре?! То купонът е вечер! Mr. Green
Виж целия пост
# 598
  ЕЕЕЕХА и то какъв купон да ти се пукне смешника Laughing Wink
 Миленка ,аз пак с моята молба уреди нещата от 8.05 да почне смяната Praynig
Виж целия пост
# 599
Привет на всички сладуранки! Hug
Радвам се, че ще си поглезите душиците в Банкя през месец май, защото така и аз ще мога да ви посетя и един ден да си прекараме заедно. Баба Маргич на 5ти юни, живот и здраве ще лети с малката Вики отвъд океана. И чак в края на лятото ще се видим отново! Но, разбира се ще ви пиша и ще ви пращам мнооооо..ого целувки!!!!!
Толкова много ми омръзна вече тази зима! Моля се, дано по-бързо да грейне пролетното слънчице, че с него да дойде и доброто настроение. Laughing Сега града е просто в окаяно състояние. Направо не ми се излиза по улиците. Ама бабич трябва да работи за пенсия Joy
Целувам ви момичета!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия