Иначе жената наистина е много мила и позитивна.
точно при теб ryannn много се надявам да се получат работите..
.....
.
Жалко!Но все пак винаги си има процент непознаваемост дали при някоя врачка или астроложка!Макар,че както се писа при астрологията нещата трябва да са по верни!Друг е въпроса,до колко самият астролог е добър и може правилно да разчете знаците!! Аз в началото бях питала за тази Кристина Сунгарска?Някой да си е правил хороскоп при нея?Писах и емайл и ми отговори,че хороскопа и е 30лв изготвяла го до 3 дни и се чудя дали да не си направя и при нея един
Абе в крайна сметка каквото такова!Да сме Живи и Здрави пък всичко друго ще си дойде на мястото!
Пожелавам Ви успех на всички!! 
не съм казала да лъжат ясновидците, но да внимават каква информация поднасят на хората, как я поднасят и дали е в правилният момент. За това и на вас никой ясновидец няма да сподели подобна история, защото няма да го разберете. В конкретната случка, ясновидката ми сподели, че е видяла, че мъжът е пред самоубийство, ако разбере истината психиката му няма да издържи, е, трябваше ли да му каже истината, буквално..........ако някой ми отговори Да, вие не сте добре.
/ и двете ми дадоха срок, след Коледа. В това отношение и двете познаха. После ще видим
/ и двете ми дадоха срок, след Коледа. В това отношение и двете познаха. После ще видим 

, сам си носиш последствията за това как си приел информацията, я да ти кажат бащати ще умре еди кога си, ще пребият и изнасилят детето ти, мъьът ти ще катастрофира и т.н..........пък ти си го приемай както искаш.......... и да, наистина си носи последствията, че си отишъл при най-некадърният ясновидец, защото за мен, не е въпроса само да видиш бъдещето и прочетеш правилно акаша, но и да поднесеш по-най-добрият начин информацията, когато се налага и да замълчиш............но какво да ви обяснявам, има още хляб да ядете докато ме разберете..........пожелавам ви ИСТИНАТА, но ако някой не може да я приеме, разбере, осмисли да не реве после във форума..........истината......луди хора.
/ и двете ми дадоха срок, след Коледа. В това отношение и двете познаха. После ще видим 

, сам си носиш последствията за това как си приел информацията, я да ти кажат бащати ще умре еди кога си, ще пребият и изнасилят детето ти, мъьът ти ще катастрофира и т.н..........пък ти си го приемай както искаш.......... и да, наистина си носи последствията, че си отишъл при най-некадърният ясновидец, защото за мен, не е въпроса само да видиш бъдещето и прочетеш правилно акаша, но и да поднесеш по-най-добрият начин информацията, когато се налага и да замълчиш............но какво да ви обяснявам, има още хляб да ядете докато ме разберете..........пожелавам ви ИСТИНАТА, но ако някой не може да я приеме, разбере, осмисли да не реве после във форума..........истината......луди хора.


Препоръчани теми