Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои билкови чайове са подходящи за пиене по време на бременност?
Какви са препоръките за избор на кошара за новородено?
Какви са мненията за многократните пелени за бебета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои билкови чайове са подходящи за пиене по време на бременност?
По време на бременност някои билкови чайове се препоръчват, като например бял борвинков чай, който се счита за безопасен. Чаят от липа е известен със своите успокояващи свойства и обикновено се счита за безопасен. Въпреки това е важно да се консултирате с лекар или специалист по бременност, преди да консумирате билкови чайове, за да сте сигурни, че са подходящи за вас и вашето бебе.
-
Какви са препоръките за избор на кошара за новородено?
Изборът на кошара за новородено може да бъде базиран на лични предпочитания и нужди. Някои майки предпочитат дървени кошари със сваляща се решетка, които могат да бъдат поставени точно до тях за по-голямо удобство. Други майки избират комбинирана кошара и скрин. Важно е кошарата да е дълбока и да осигурява комфорт както за бебето, така и за родителите.
-
Какви са мненията за многократните пелени за бебета?
Мненията относно многократните пелени за бебета варират. Някои майки се колебаят, докато други изразяват желание да ги използват. Някои смятат, че е по-удобно да се използват памперси, докато други търсят баланс между удобство и грижа за околната среда. В крайна сметка решението трябва да бъде съобразено с индивидуалните нужди и предпочитания на семейството.
-
Кои са препоръчителните перилни препарати за пране на бебешки дрехи?
-
Какви са мненията за бебешките перилни препарати?
, duhi puhi и аз съм от лудите, които не са ползвали легло ... иначе имахме, много избирано, поне беше с 4 големи чекмеджета отдолу и вършеше работа за прибиране на дрехи а пък вътре в него да се трупа прането за гладене. Много коментари отнесох за това, че Ал спи до мен, за дългото кърмене също, но не съм съжалила нито ден. Заплашваха ме и че цял живот ще иска да спи така, нищо подобно... порасна си детето и си спи на отделно легло, все още в стаята, щото нейната е на другия край и така на мен ми е по-спокойно, но скоро ще си отиде и там 



На мен ми се наложи още в болницата да ми изпратят помпа да се изцеждам, защото щях да се пръсна вече....лошото е, че като не си си вкъщи не можеш да я замразиш, а точно първите няколко дни е най-полезната кърма, коластрата. Аз я изливах в мивката, направо съвестно ми ставаше, но нямаше съдействие от персонала.
Моята дебелана така рита напоследък, че не ме оставя понякога и през нощта да почина. Таткото най-накрая усети ритниците на бебка преди няколко дни и сега е толкова любвеобвилен - вече започна да й говори и да ми целува коремчето и това ме прави мнооооого щастлива! 
) .. и със Сано (не съм очарована) и в крайна сметка се спрях на Персил сенситив.. и с това го перях първата годинка.
Та карах само на бебе-помпа.. която се справяше повече от перфектно 

