Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои билкови чайове са подходящи за пиене по време на бременност?
Какви са препоръките за избор на кошара за новородено?
Какви са мненията за многократните пелени за бебета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои билкови чайове са подходящи за пиене по време на бременност?
По време на бременност някои билкови чайове се препоръчват, като например бял борвинков чай, който се счита за безопасен. Чаят от липа е известен със своите успокояващи свойства и обикновено се счита за безопасен. Въпреки това е важно да се консултирате с лекар или специалист по бременност, преди да консумирате билкови чайове, за да сте сигурни, че са подходящи за вас и вашето бебе.
-
Какви са препоръките за избор на кошара за новородено?
Изборът на кошара за новородено може да бъде базиран на лични предпочитания и нужди. Някои майки предпочитат дървени кошари със сваляща се решетка, които могат да бъдат поставени точно до тях за по-голямо удобство. Други майки избират комбинирана кошара и скрин. Важно е кошарата да е дълбока и да осигурява комфорт както за бебето, така и за родителите.
-
Какви са мненията за многократните пелени за бебета?
Мненията относно многократните пелени за бебета варират. Някои майки се колебаят, докато други изразяват желание да ги използват. Някои смятат, че е по-удобно да се използват памперси, докато други търсят баланс между удобство и грижа за околната среда. В крайна сметка решението трябва да бъде съобразено с индивидуалните нужди и предпочитания на семейството.
-
Кои са препоръчителните перилни препарати за пране на бебешки дрехи?
-
Какви са мненията за бебешките перилни препарати?
мен до сега повече от 105/65 не ми е мерено и за един път 130/84 е доста, като прибавим и пулса... ако искаш сподели с док. ако имаш оплаквания 
Повечето пишат, че май не им се занимава с нормално раждане ами предпочитат да режат и всякакви такива чудеса.Извинете ме ако се повтарят въпросите, но всяка информация е добре дошла! 

За болките каза, че най-вероятно съм имала песъчинка в бъбрека, след като му обясних подробно какво е било положението, каза ми да не се притеснявам и да си продължавам магнерича и но-шпа-то засега в комбинация с неоренал. Каза още, че и плацентата ми идвала малко ниско, ама очаквал да се вдигне и да си родя нормално (аз съм ЗА нормалното раждане!).

Аз моя не мога да го търпя никак наблизо - издишва ми въздуха 
Снощи като се събудих към 1 .. и чак в 5 сутринта съм заспала.. Място не мога да си намеря, както и да се обърна или нещо ме боли, или ми става едно задушаващо такова.. Вече спя без климатик даже, а обикновено зимата съм с 3 одела и вълнени чорапи 
всичко да е наред.
Не съм писала от миналата година
Та въпроса ми е - как да го ароматизирам, че да не е с тази натрапчива миризма?