Стават грешки в изчисленията, както се казва, подозирам сестрати е била един такъв бонус. Например,, ако сега се случи да забраменея случайно, най-вероятно ще родя, обаче и да не забременея, вече съм се възпроизвела, не ми е зор тоочно сега, защото иначе оставам с празни ръце.
Всеки тук си има някакво мнение и всячески се опитва да го обясни за да остане разбран. Не съм по сметките но за сметка на това пък съм невероятен усмихнат оптимист и вярвам в чудесата в живота и в това,че човек трябва да слуша вътрешния си глас,желания и нужди. Всичко друго ми е ... ала бала. И креативна и позитивна съм. Нищо,че в теми като тази,едва ли си личи. Хубавото е,че навън сред хората се вижда и оценява
Нямам гняв за нещо,напротив. 
. Важно е мислите ти да са насочени към него, а не към мнението на семейните жени за теб
Препоръчани теми