Ако успеят да понатрупат кариера или леко се позамогнат, стават още по-привлекателни. Май не наблюдавам нещо подобно при сингълките на тази възраст, да им се натискат много млади мъже да се женят. Най-субективно го казвам.
, понеже , нали
самец на 40 + 

). Смени малко плочата, но първо трябва да се отървеш от гнева и да приемеш реалността. Успех ти желая!
). Смени малко плочата, но първо трябва да се отървеш от гнева и да приемеш реалността. Успех ти желая!
Всеки тук си има някакво мнение и всячески се опитва да го обясни за да остане разбран. Не съм по сметките но за сметка на това пък съм невероятен усмихнат оптимист и вярвам в чудесата в живота и в това,че човек трябва да слуша вътрешния си глас,желания и нужди. Всичко друго ми е ... ала бала. И креативна и позитивна съм. Нищо,че в теми като тази,едва ли си личи. Хубавото е,че навън сред хората се вижда и оценява
Нямам гняв за нещо,напротив.

Препоръчани теми