Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 636
  • 1 306
# 660
,,Най-силно сексуално желание мъжете изпитват към жените над 30 години, сочи ново проучване, в което взели участие господа на възраст между 27 и 57 години.

Резултатите от подобно проучване преди седем години показват, че по-зрелите жени не са събуждали "звяра" в мъжете, за разлика от днес. Последните данни на учените сочат за драматични промени в мъжките предпочитания. Мъжете избират жената по три критерия – увереност, стил и индивидуалност. Съвременните мъже смятат, че жената не може да притежава тези качества, ако е под 30 години.,,

  Цитат от БГНЕС.
Виж целия пост
# 661
Я да  вземем да посмалим числата, че да стане по-лесно! Да приемем, че имаме двама мъже и две жени на  по 20. Единият 20-годишен се жени за еддната 20-годишна - остават жена и мъж на 20 свободни. Растат си те и стават на 30. Отдолу идват нови двама мъже и две жени на по 20 - половината се женят помежду си и остават една 20-годишна жена и един 20-годишен мъж. Новото състояние е 1 мъж на 30; 1 мъж на 20; 1 жена на 30 и 1 жена на 20. Мъжът на 30 се жени за 20-годишната и оставаме с 20-годишен младеж и 30-годишна жена. Младежът на 20 дали щеи ще се ожени за тази на 30? Едва ли, защото на него ще му е рано и в най-добрия случай ще се ожени за някоя 20-годишна (която липсва в нашето условие), или пък ще чака новата реколта докато стане той самият на 30. И така нашата 30-годишна хубавица увисва и се превръща в една готина сингълка на 30.

Дрийминг, мъжете може да изпитват сексуално желание, но никой не казва, че се женят за тях! Едно е да спиш с една жена, съвсем друго е да се  ожениш за нея!  Peace
Виж целия пост
# 662
,,Най-силно сексуално желание мъжете изпитват към жените над 30 години, сочи ново проучване, в което взели участие господа на възраст между 27 и 57 години.

Резултатите от подобно проучване преди седем години показват, че по-зрелите жени не са събуждали "звяра" в мъжете, за разлика от днес. Последните данни на учените сочат за драматични промени в мъжките предпочитания. Мъжете избират жената по три критерия – увереност, стил и индивидуалност. Съвременните мъже смятат, че жената не може да притежава тези качества, ако е под 30 години.,,

  Цитат от БГНЕС.
Ох,те статистиките като знам какво количествено съотношение изразяват,не бих им вярвала толкова.
И е факт,че и 50 годишните избират девойки под 25 за спътници,а камо ли 35 годишен мъж например.
Колкото й да не мис е иска да е така,това е факт,който се потвърждава с всеки ден.
Приятелките ми на 30+ са все сами,но не заради избора им да са сами,а поради недостига на харесващи ги мъже на подходяща за връзка възраст.
Виж целия пост
# 663
Много ми се ще някой да ми даде отговор по моя казус сега, щото ще празнуваме навън новата година и няма да ме има тези дни, а да почна нова година с такива мъчителни въпроси, няма да ми е леко.
Явно, някои се женят по повечко пъти.
Един път на 20, един път на 40 за 20 годишни и може и на 60 за 20годишни зависи от акъла и портфейла.
Виж целия пост
# 664
Аз не разбрах защо, ако не свари да се ожени в университета, жената трябва да се ограничава само до мъжете на работното си място.
Виж целия пост
# 665
Добре де,аз не мисля,че когато един мъж на 33-35 г например  се влюби в теб и започнете да излизате и се харесате - за него ще е от кой знае какво значение дали си на 28 или на 33. Честно.
Не мисля,че ако с този човек имате привличане и нещо ви свързва,годините ще са от някакво значение.
Виж целия пост
# 666
Аз не разбрах защо, ако не свари да се ожени в университета, жената трябва да се ограничава само до мъжете на работното си място.

То се случва естесствено, затова и са толкова чести свалките там и учрежденският секс. Къде да ги търси тези мъже, по кръчмите ли? Или по купоните, които вече са по-редки и с все едни и същи хора?

Дрийминг, ти колко свободни (неразведени) мъже на 33-35 години познаваш в своето обичайно обкръжение?
Виж целия пост
# 667
Жените като цяло са в по-неизгодна позиция заради естествения модел в двойката мъжът да е по-голям.
За мъжете изборът е в по-голям диапазон - хем неговите наборки, хем младите попълнения, които са свободни и ориентирани към малко или доста по-големите от своите връстници.
Виж целия пост
# 668
Я да  вземем да посмалим числата, че да стане по-лесно! Да приемем, че имаме двама мъже и две жени на  по 20. Единият 20-годишен се жени за еддната 20-годишна - остават жена и мъж на 20 свободни. Растат си те и стават на 30. Отдолу идват нови двама мъже и две жени на по 20 - половината се женят помежду си и остават една 20-годишна жена и един 20-годишен мъж. Новото състояние е 1 мъж на 30; 1 мъж на 20; 1 жена на 30 и 1 жена на 20. Мъжът на 30 се жени за 20-годишната и оставаме с 20-годишен младеж и 30-годишна жена. Младежът на 20 дали щеи ще се ожени за тази на 30?

Ако чака новата реколта - след следващата итерация, резултатът няма да е по-различен - множество мъжки сингъли на 20 (щото възрастните са им взели част от наборките) и същия брой женски сингъли на 30.

Т.е. в диапазона 20-30 има повече свободни мъже, а в 30+ - повече жени. Така ли излиза? Но накрая остават един и същи брой трайно незаети - защото няма как да е иначе?
Виж целия пост
# 669
Andariel, а всички 20 годишни моми като си изпоженят, кой ще попълва редиците на следващото "поколение" 30 годишни сингълки? Laughing

И колко от тези, дето са се взели на по 20-25, след 10 години ще са разведени и не толкова готини? Mr. Green
Виж целия пост
# 670


Дрийминг, ти колко свободни (неразведени) мъже на 33-35 години познаваш в своето обичайно обкръжение?

На мен обкръжението ми е в момента е от семейни,тъй като самата аз съм семейна.
Защо трябва да е неразведен ?
Искаш да кажеш,че няма мъже на 30-35г,които не са обвързани ?

И все пак,тук говорите,че мъжете предпочитали по-младите 20 годишни,а не , че няма такива мъже.
И в този ред беше по-горният ми пост. Не мисля,че за мъжете разликата при жената от 5 години в диапазона 28-33 е от съществено значение,ако си я харесва и иска за жена .
Виж целия пост
# 671
Брей като ви казах, че един мъж се жени по няколко пъти, де ли умувате.
Виж целия пост
# 672
Аз не разбрах защо, ако не свари да се ожени в университета, жената трябва да се ограничава само до мъжете на работното си място.

То се случва естесствено, затова и са толкова чести свалките там и учрежденският секс. Къде да ги търси тези мъже, по кръчмите ли? Или по купоните, които вече са по-редки и с все едни и същи хора?

Дрийминг, ти колко свободни (неразведени) мъже на 33-35 години познаваш в своето обичайно обкръжение?


Ами жените имат и социален живот, колкото и невероятно да звучи. По твоята схема жените във феминизираните браншове - журналистика, преподаватели и подобни, - трябва да са цял живот на сухо или да сменят ориентацията.
Виж целия пост
# 673
аз затова казах, че според мен има една такава маса сингълки заради поколенията. По-възрастните от тях мъже са се оженили сравнително рано, а неженените им връстници ще се огледат за по-млада.
На мен това 30+ сингълка ми се вижда неизгодно. Най-непредставителната моя извадка от наблюдение показва, че покрай мен има повече сингълки на 30+, отколкото сингъли на 30+.

Ми, че феминизираните професии наистина си имат проблем с мъжете! Аз съм работила още преди години в такава обстановка - една камара млади жени и тук-там някой млад необвързан мъж. Ужас ти казвам! Щяха да се избият за него! Добре че тогава вече бях намерила половинката си, та ме отмина тази надпревара!
Виж целия пост
# 674
Хората се женят, развеждат се, пак се женят. Едно дете, второ дете, от първия, от третия. Кой когато му дойде времето, не за да изпълнят плана за петилетката 25-30.
Що за глупости?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия