Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 629
  • 1 306
# 720
Отговорих вече на фундаменталния ти въпрос. За реалността и илюзията вече е друга тема, която не разбирам, развивам се в точните науки.
Виж целия пост
# 721
Отговорих вече на фундаменталния ти въпрос. За реалността и илюзията вече е друга тема, която не разбирам, развивам се в точните науки.

Е чак пък фундаментален! Няма да откриваме топлата вода сега я! А темата има много общо с точните науки и малко в страни /за да се развиваме и след 30/!  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 722
Също и малко по-горе - анкетата. Явно ти се чати, но за съжаление трябва да ходя да слугувам на домочадието, ще ти дам скайп, ако искаш.
Виж целия пост
# 723
Също и малко по-горе - анкетата. Явно ти се чати, но за съжаление трябва да ходя да слугувам на домочадието, ще ти дам скайп, ако искаш.

Е вече няма да е интересно! Приятно посрещане на новата година! А сингълките готините 30+ да му мислят пак!  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 724
И на теб приятно посрещане! Живи и здрави!

Синът ми много ти харесва тиквата от аватара. Само я сочи и "кола, кола.."
Виж целия пост
# 725
Ирина, товва със заклеймяването и видиш ли, точно заради него 30-годишните и не само те живеели в нещастен брак или връзка, се изтърка отдавна! Изборът да остане някой в една връзка или да си тръгне е личен и последното, за което му дреме на някого е дали обществото ще го заклайми, хеле пък в днешния бълвоч от всякакви изгъзици! Най-често хората са нерешителни, защото се страхуват от промяната, неизвестното, самотата, финансовите проблеми, емоционалните проблеми, накъде да тръгнат, дали ще се справят сами... Но не и заради някакво хипотетично обществено заклеймяване. В най-лошия случай им влияе отношението и евентуален натиск от близките роднини в лицето на родителите, а не на някакви лелки пред блока или във форума.
О, да, те всичките сингълки на 30+ са със зашеметяващи амбиции и кариери, направо като излязли от списък с отличници! А да ти е хрумвало, че доста от тях предпочитат да се углоббват в работа, защото личният им живот не фърфи? Много често явление - на човек като не му е добре в любовта и личния живот, независимо дали е сингъл или жена му кръшка, или нещо друго, или го избива на някакви деструктивни поведения, или се изолира в работата си и започва да твърди, че кариерата му е най-важна.
За сериалите, та се сетих - според мен сериали от типа Сексът и градът и Отчаяни съпруги са многоо вредни за съвременните млади жени, защото героините им са инфантилни кокошки на 40 с мислене и поведение на 14-годишни. Само са станали по-похотливи. Това по повод, че онази вече случайно попаднах на някаква серия от двата сериала на някаква телевизия. УДжас, уДжас! Не че харесвам и класическите сапунки, ама те поне са някак по-предвидими и изглеждат по-човешки. А тези са някакви неуспешни мутанти.
Виж целия пост
# 726
.... Най-често хората са нерешителни, защото се страхуват от промяната, неизвестното, самотата, финансовите проблеми, емоционалните проблеми, накъде да тръгнат, дали ще се справят сами... Но не и заради някакво хипотетично обществено заклеймяване. ...
Разбира се.

Естествено, че не всички сингълки на 30 са страшни мацки с умопомрачителна кариера, но определено не са и застреляни лелки, които никой не е пожелал, тип стари моми.
Има и от двете, но определено първите преобладават, макар и не с толкова умопомрачителна кариера и не са нито отчаяни, нито самотни, както им се иска на някои Simple Smile

Виж целия пост
# 727
Аха, Сексът и градът и Отчаяни съпруги разклащали устоите на обществото. (Похотливи кокошки в напреднала възраст)
Направо ме изумява тази тема. А пък "оттатъка", за 35 годишния, живеещ с маминка, половината коментари са " Че какво му е на момчето?!" Laughing


Andariel, прощавай, да не си бъдеща свекърва, та толкова те притесняват свободните електрони от женски пол, непокриващи критериите ти?
Виж целия пост
# 728
За сериалите, та се сетих - според мен сериали от типа Сексът и градът и Отчаяни съпруги са многоо вредни за съвременните млади жени, защото героините им са инфантилни кокошки на 40 с мислене и поведение на 14-годишни. Само са станали по-похотливи.

Абсолютно! Моделът, който формират е 1:1 с чалга модела. Дрешки, бижута, алкохол, секс където и с когото падне, после - клюки, малко кахърни терзания от време на време, и после всичко отначало...

Като видя компания от "готини сингълки 30+", които се кикотят къдраво и се изживяват като главни героини в сериал, ми е много забавно да ги наблюдавам Laughing  Най-малкото заради инфантилизма и начина, по който се различават от останалите компании.  Laughing
Виж целия пост
# 729
Ако всеки напише около него в кръга приятели колко сингъл30+ жени и мъже има сумарно,то ще се получи своеобразна статистика ,която ще е по субективна ,но ипо вярна отколкото само преценката изказана тук.
Виж целия пост
# 730
Ако всеки напише около него в кръга приятели колко сингъл30+ жени и мъже има сумарно,то ще се получи своеобразна статистика ,която ще е по субективна ,но ипо вярна отколкото само преценката изказана тук.

И една сингълка 30+ да е в обкръжението ти с вечното си мрънкане и търсене, ти стига за 300.  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 731
Е, няма да я разбера тази тема... Аз ли съм единствената, която смята, че 30 е една чудесна възраст?

Аз наближавам 40-те и трябва да кажа, че досега десетилетието ми 30-40 се очертава като най-пълноценното в живота ми.
Виж целия пост
# 732
Е, няма да я разбера тази тема... Аз ли съм единствената, която смята, че 30 е една чудесна възраст?

Аз наближавам 40-те и трябва да кажа, че досега десетилетието ми 30-40 се очертава като най-пълноценното в живота ми.

За възрастта никой не псори. Спорът е за чудесните сингълки 30+, които не могат сами себе си да убедят, че са супер, а са тръгнали да убеждават всички останали!  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 733
За себе си съм установила, че има една критическа възраст, след която хората ако нямат стабилен партньор и поне изглед за брак и деца, нещо им прищраква. Обикновено при жените е 30г., а при мъжете - 35г. Не бих се изразила, че не им е чиста работата, имам приятели и приятелки, при които е просто стечение на обстоятелствата. Лошото е, че като минат тази възраст и почва да се усеща една изнервеност, която пречи в отношенията с другия пол...
(за всяко правило си има изключенията, разбира се, това е съвсем обобщено).
Виж целия пост
# 734
Е, няма да я разбера тази тема... Аз ли съм единствената, която смята, че 30 е една чудесна възраст?

Аз наближавам 40-те и трябва да кажа, че досега десетилетието ми 30-40 се очертава като най-пълноценното в живота ми.

Нищо й няма на  възрастта, аз се чувствах чудесно на 30! Обаче! Вече имах семейство от мъж и две деца, образование и бях в разцвета на физическите и психическите си сили, когато на практика нищо не можеше да ми се опре. Демек, имах си завършената пълноценна картинка към този момет от живота си. Какво повече можех да искам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия