Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 636
  • 1 306
# 825
Piny , това зависи от мисленето на жената и настройката на духа й. Има и 20 годишни, които си стоят у дома. Ако си сдухана сухарка без самочувствие, годините нямат значение.

И изобщо не е необходимо да чакаш да те покани някой "ергенин", може да излизаш с приятелки, колежки, дори и с неподходящи мъже. Изисква се да си умела във флирта (да можеш да поставяш ясни граници), да си приятна личност (дори не е необходимо да си красива) и да се забавляваш искрено.

И вместо котка да си вземеш куче, което да разхождаш всяка сутрин в парка заедно с готините пичове от квартала.  Simple Smile

Можеш да се запишеш на някакви вечерни курсове, където хем ще срещат нови хора, хем ще се образоваш. Можеш да се запишеш на екскурзия за сингъли (има много такива по света, предполагам и тук вече има такива пътувания). Можеш да се запишеш на някакъв спорт, където да срещаш мъже (например стрелба с лък, гребане, скално катерене....каквото те кефи).

Ако си по-готина и разчупена може ти да организираш партита с дегустация на вино или с някаква тематика и т.н. Възможностите са необятни. И можеш да имаш приятелки, които са семейни и да ги оставиш да те "съжаляват" като те канят на вечери и те сватосват. Никога не се знае къде ще ти е късмета.

Ако правиш всички тези неща ще бъдеш много по-интересна на мъжте и те ще те търсят. И още как!!!


Сингълката разполага с цялото време за себе си и може да си позволи да се забавлява с каквито си иска мъже и компании. Стига да не си слага сама ограничения и да не се сдухва от ограниченото еснафско мислене на някои жени в България.
 Peace
 

По-добре няма как да се каже !  Peace
Виж целия пост
# 826
Е наистина добре описани забавления за 30+ сингълките. И за 40+ сингълки пак стават. Абе въобще стават за сингълки.

Но пак забравяме ключовата дума търси! Защо тази дума непрекъснато се изпуска! Хубаво е да се забавляваш, но да търсиш е изнервящо и това си личи!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green А и дори го съчетаеш забавлявайки - търсеща пак е същото!  Mr. Green
Виж целия пост
# 827
Еми, търси си подходящата половина. То като стой в къщи никой няма да дойде на вратата / не знам и как ще се възприеме/ да я намери и покани.
30+ са все още млади жени и всичко е пред тях.
Виж целия пост
# 828
Но пак забравяме ключовата дума търси! Защо тази дума непрекъснато се изпуска! Хубаво е да се забавляваш, но да търсиш е изнервящо и това си личи!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green А и дори го съчетаеш забавлявайки - търсеща пак е същото!  Mr. Green

А теб това по какъв начин те касае? И с какво те притеснява, че не разбрах? Laughing
Виж целия пост
# 829
Но пак забравяме ключовата дума търси! Защо тази дума непрекъснато се изпуска! Хубаво е да се забавляваш, но да търсиш е изнервящо и това си личи!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green А и дори го съчетаеш забавлявайки - търсеща пак е същото!  Mr. Green

А теб това по какъв начин те касае? И с какво те притеснява, че не разбрах? Laughing

И аз не разбрах точно, ама карай да върви!  Mr. Green Mr. Green Но ако ти разбереш,  Praynig да споделиш!   Laughing Laughing
Виж целия пост
# 830
Моите наблюдения ,сериозни и по-постоянни ,са върху две сингъл 30+.
Едната  се омъжи на 36, за мъж на 30.Уточнявам,че е доста кофти характер,към момента на сватбата беше вече с наченки на типа "проклета стара мома".Мъжът се излъга ,защото е по-затворен, неконтактен,зарязан преди 2 години от готина приятелка....явно е решил ,че му е време и ще остане сам,ако не се ожени тук и сега.Към момента:Още са заедно,тя вече е на 55,той на 49,нямат деца (тя имаше проблеми,той не искаше осиновено),куфеят всяка вечер в къщи и нямат какво да си кажат.

Втората:Сега е на около 49- 50 и живее с мъж от около 16-17 години,без брак.Нямат деца,тя не може.Той затова не й предлага брак,сам го е казвал.Обаче,той има дете от друга ,на около 4 годинки.Живее с първата,защо и аз не знам.Т.е.,всеки живее собствения си живот,просто споделят общ покрив.Той има доходен бизнес,тя не работи,т.е. не ги държат общи финансови зависимости.

Не са общовалидни примери,да.Но са показателни.
Готини сингъл 30+ съм "срещала" само тук,във форума.Защо ли?
Навън,в реалния живот ,са доооста по-различни.    Simple Smile
Виж целия пост
# 831



Готини сингъл 30+ съм "срещала" само тук,във форума.Защо ли?
Навън,в реалния живот ,са доооста по-различни.    Simple Smile[/b]




 Peace Peace Право в целта! А сега империята /сингълката 30+ готина/ отвръща на удара!  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 832
Нито съм сингъл, нито пък над 30+, обаче продължавам да твърдя, че има готини сингъл 30+ и в тях няма нищо нередно.
Всичко зависи от характера на самия човек. Ако си сдухан, ще си сдухан, както на 25, така и на 30, както с гадже, така и без гадже. Един от най-сдуханите хора, които познавам, е винаги недоволна, винаги гледа какво имат останалите, нищо, че съвсем скоро се омъжи, а преди това имаше доста дълга връзка.
А един от най-лъчезарните, усмихнати и доволни от живота хора, е близка моя приятелка, която е сингъл от доста години, над 30. Понякога търси, понякога нищо не търси. Забавлява се изключително много и смея да твърдя, че се радва на живота и получава доста повече от описаната не-сингъл по-горе.. .
Виж целия пост
# 833
Краси...* , мила! Говориш като селска тетка, ще ме прощаваш за сравнението! Като те чета все едно си расла на село, на мегдана. "Момата" трябва да се ожени докато я иска "ергинина", че после няма живот за нея, горката! Мъжът на твоята приятелка се "излъгал" та се оженил за нея!

Искрено се надявам ако децата ти са момиченца да не им предадеш този ограничен, балкански начин на мислене и да им обясниш и покажеш с поведението си, че жената е пълноценна личност и може да постигне всичко, за което мечтае. Че женитбата не е апотеоза и върховото постижение в живота на жената. Че може да стане и президент ако си пожелае и ако работи упорито върху това!

Няма нужда да "лъжеш" мъжете, те сами идват, ако си готина, при това във всяка възраст и без значение дали си омъжена или не. 

Пусни това ограничено мислене вече, защото имаш отговорност към поколението, което отглеждаш и защото застъпваш една кауза, която много, много отдавна е станала губеща и ретроградна!

Обещавам ти, че ако направиш това мъжете ще те харесват много, нищо че си омъжена. Когато откриеш, че света е много по-голям от ограничените представи с които живееш, ще станеш привлекателна и всеки ще те намира за готина. Дори и мъжът ти, дори и другите мъже, дори и жените.

Бъди готина бе Краси!
 Peace
Виж целия пост
# 834
значи на 30+ жената е и безплодна вече. Rolling Eyes
ще си записвам, че ми е трудно да запомня всички умнотии.   umnikuu
Виж целия пост
# 835
Бъди готина бе Краси!
 Peace

Не съм Краси, но ще ти кажа че човек е готин, когато е естествен и се чувства добре в собствената си кожа, а не в клишетата на моментния тренд  Peace
В тази посока на мислене, предпочитам да контактувам с една балансирана Красимира (не я познавам, използвам я като нарицателно за всичко "тетско" във форума  Wink ), отколкото с френетично "забавляваща" се "сингълка" (хайде тях няма да ги използвам за нарицателно, че повечето нямат и чувство за хумор)...

Виж целия пост
# 836
Краси...* , мила! Говориш като селска тетка, ще ме прощаваш за сравнението! Като те чета все едно си расла на село, на мегдана. "Момата" трябва да се ожени докато я иска "ергинина", че после няма живот за нея, горката! Мъжът на твоята приятелка се "излъгал" та се оженил за нея!

Искрено се надявам ако децата ти са момиченца да не им предадеш този ограничен, балкански начин на мислене и да им обясниш и покажеш с поведението си, че жената е пълноценна личност и може да постигне всичко, за което мечтае. Че женитбата не е апотеоза и върховото постижение в живота на жената. Че може да стане и президент ако си пожелае и ако работи упорито върху това!

Няма нужда да "лъжеш" мъжете, те сами идват, ако си готина, при това във всяка възраст и без значение дали си омъжена или не. 

Пусни това ограничено мислене вече, защото имаш отговорност към поколението, което отглеждаш и защото застъпваш една кауза, която много, много отдавна е станала губеща и ретроградна!

Обещавам ти, че ако направиш това мъжете ще те харесват много, нищо че си омъжена. Когато откриеш, че света е много по-голям от ограничените представи с които живееш, ще станеш привлекателна и всеки ще те намира за готина. Дори и мъжът ти, дори и другите мъже, дори и жените.

Бъди готина бе Краси!
 Peace

caffeine ,   bouquet
Виж целия пост
# 837
Готини сингъл 30+ съм "срещала" само тук,във форума.Защо ли?
Навън,в реалния живот ,са доооста по-различни.    Simple Smile[/b]

Е, аз поради възрастта си, съм срещала доста такива. Повечето ми неженени приятелки са на такава възраст, повечето са готини, имат добри кариери в проспериращи фирми, получават добри заплати, които харчат за екскурзии, концерти, масажи и каквото им хареса.
Имам няколко приятелки и приятели, които мен лично ме е яд, че "не търсят". Или по-точно, седят си и си чакат някой да им дойде на вратата. Не си седят вкъщи, но се движат обичайно в затворени компании, в които вече всички са семейни. По-отворените вече горе-долу намериха по някой и като че ли се поориентираха...
Лошото е, че приближавай 35 вече наистина почват да се усещат някои характерни за "старата мома" черти, стават едни изнервени и претенциозни и все повече свикнали с живота сами....
Виж целия пост
# 838
BirdsFlu, тук стана малко ултра тетки срещу ултра сингълки. Аз застъпвам сингълската теза, защото искрено мразя селския манталитет и ограниченото мислене. Разбира се, че ултраси от всякакъв вид не са съвсем балансирани и приятни за компания.

Въпросът ми към теб е: Мислиш ли, че е възможно жената да е сингъл и да е балансирана и готина или априори щом  е сингъл, значи е нестабилна и не у ред с главата?

Отговорът на този въпрос е много важен и ще покаже в какъв свят живееш и докъде може да стигнеш в живота и кариерата си. Защото ако третираш който и да е човек като ненормален или втора ръка човек, заради избора който е направил, това те прави елементарна шовинистка и ограничена провинциалистка.

Бъди смела и отговори драга BirdsFlu, може и да откриеш нещо неподозирано за себе си!!!

 Peace
Виж целия пост
# 839
caffeine, нали знаеш,че човек вижда толкова колкото знае.
Как може да направиш от тесногръдото широкоскроено ???
За щастие,животът си има начини да даде уроците,които заслужава всеки.

Като влезеш в темата за самотните майки - всички са тоооолкова състрадателни към изоставените женици... ама май тая ,, състрадателност ,, е тихата радост на някои потребителки.
Иначе не разбирам възклицанието към сингълките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия