Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 631
  • 1 306
# 855
Не е важно какво човек приказва, а какво прави в действителност. В постъпките си сме целите каквито сме, а на думи всеки може да се изкара какъвто му скефне. Истината е в постъпките, защото та са конкретния израз на конкретни избори (съзнателни или несъзнателни).
Виж целия пост
# 856
Абе изобщо в този форум всичко,което се поднесе подлежи на разкостване .
Било то гей,сингъли,неотговорни бащи,смахнати родители и каквото още се сетиш.
Само тези,които са бгмами са на пиедестал  newsm12

И не,че нещо ама именно в постовете на доста от ,,бракуваните,, потребителки виждам много болка,неудовлетворение и тъга,както и големи претенции и особености на характера.
Виж целия пост
# 857
Ферманите се пишеха еднакво и от работещите, и от неработещите, и то защото се разгоряха много страстите, ударите под кръста, сритването по кокалчетата, че и откровените обиди. Ами, да, клише е, че трябва да се ожениш на 25, също както е клише, че трябва да живееш сам, или... каквото и да напишеш, все ще е клише.
Колкото до написаното от мен за потопяването в работата, сърдИ се на психолозите, психотерапевтите, психиатрите, социолозите и всички хора, които са събирали и събират емпирични данни и пишат статии и книги по въпроса. Аз само го представям тук, до голяма степен съъм съгласна с техните твърдения, но в никакъв случай е мога да кажа, че точно ти или Иванка пасвате на образа.
От трудна връзка тръгването винаги е трудно, и то първо заради емоционалните страни на въпроса, и чак после заради материалните. Вече стотици пъти е отбелязвано по различни теми и поводи, че дори за много работещи финансовата независимост и самостоятелното издържане на деца и дом е непостижимо, защото заплатите им са малки, и дори двама възрастни в семейството трудно свързват двата края, а какво остава за сам родител. Нека не влизаме в розовия облак на свръхтрудолюбивите, свръхамбициозните и тези със заплати от по няколко хилядарки,  защото на територията на държавата живеят хора и безработни и с много ниски заплати, и то не защото ги мързи, а просто защото състоянието на икономиката е такова. В най-лошия материален сценарий, ако човек има живи и любящи родители, винаги може да отиде при тях за някакво време, не вярвам някой нормален родител да не подслони детето и внуците си (ако вече става въпрос за брак и деца). Та, ако дойде белята, хич не пита, то си е достатъчна емоционална трагедия да се провали една връзка, особето ако си вложил години, много старание, че и самото усещане наразбити надежди и илюзии е опустошително. Тогава не това с работата има значение, а по-скоро наличието на деца.
Andariel, аз не се сърдя на никой. Ти сама си го казала, и да са го казали психолози и т.н. специалисти не е задължително да се вписва човек в този образ. За раздели не ми се говори.
И в крайна сметка и аз попитах моя мъж за сингъл 30+, който беше озадачен от въпроса и ми каза, че зависело от жената. Казвам му дай малко конкретика - и той ми каза, че трябва да види първо жената. пффф
Dreaming, много го мислиш. Живей си и се радвай на свободното време. Ще имаш деца и започва истинския "гърч".
Виж целия пост
# 858
Ирина,мъдър човек е мъжът ти.
Как може да съди за някого без да го познава,само,защото влиза в някаква възрастова група и не се е ,,отчел,, ?!.
А,аз си живея бе Simple Smile Хич не го мисля Wink
Виж целия пост
# 859
Краси...* , истината винаги е една!
 

Истината е една, а гледните точки към нея са много. — Валентина Беднова

Истината е и добро, и зло едновременно - каквото търсят в нея, това и намират. — Валентина Беднова

Казват, че в края на краищата истината ще възтържествува - но това не е истина. — Антон Чехов

Сега зная, че всеки миг си има своя истина и че това, което наричаме измама, е всъщност истината на отделния миг, желанието той да бъде това, което изглежда. — Е. Доктороу


Единствената безспорна истина са некролозите. — Радой Ралин
Виж целия пост
# 860
.......................... в постовете на много от ,,бракуваните,, потребителки виждам много болка,неудовлетворение и тъга,както и големи претенции и особености на характера.

[/quote]

Както и в твоите постове! И тогава къде е разликата?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green 
Виж целия пост
# 861
.......................... в постовете на много от ,,бракуваните,, потребителки виждам много болка,неудовлетворение и тъга,както и големи претенции и особености на характера.


Както и в твоите постове! И тогава къде е разликата?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green 
[/quote]
Еми значи стигнахме до извода, че на никой нищо му няма, всички сме нормални жени Peace
Виж целия пост
# 862
Виждам, докарали сте я вече до сентенциите.
Като дойде ред на притчите, ще намина пак с образователна цел. Grinning
Виж целия пост
# 863
.......................... в постовете на много от ,,бракуваните,, потребителки виждам много болка,неудовлетворение и тъга,както и големи претенции и особености на характера.


Както и в твоите постове! И тогава къде е разликата?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green 
Еми значи стигнахме до извода, че на никой нищо му няма, всички сме нормални жени Peace
[/quote]


Не!  Mr. Green Mr. Green Стигнахме до извода, че всеки се чувства, така както иска. Но да убеждава другия, че му е добре така, а с всички сили да се стреми да промени нещата търсейси, значи нещо гнило има в Дания!  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 864
Виждам, докарали сте я вече до сентенциите.
Като дойде ред на притчите, ще намина пак с образователна цел. Grinning

 Аааа не се крий! Ако знаеш притча - сподели!  Mr. Green
Виж целия пост
# 865
Виждам, докарали сте я вече до сентенциите.
Като дойде ред на притчите, ще намина пак с образователна цел. Grinning

 Аааа не се крий! Ако знаеш притча - сподели!  Mr. Green
Е как  да сподели?!То човек може ли да вземе думата от теб?! Laughing
Виж целия пост
# 866

Еми значи стигнахме до извода, че на никой нищо му няма, всички сме нормални жени Peace

Аз се присъединявам към този извод!

Гледайте филма "Усмивката на Мона Лиза", третира именно проблема който тук обсъждаме. Как жените сами си правиме живота ад и търпим изневери, предателства, дори насилие само и само да сме омъжени за пред обществото. Хиляди пропиляни животи има по тази схема. Американските жени обаче са се занимавали с тези проблеми през 60-те и са отхвърлили еснафщината и ограниченията в името на истината и живота, такъв какъвто е!

Успешна 2012 на всички момичета, омъжени, разведени, сингълки, с гаджета и без, с деца или без. Каквато и да сте, имате право да бъдете щастливи точно така както го разбирате!

 Hug Peace Hug
Виж целия пост
# 867
е, да, бе, точно пък на американците феминизма хич не го искам! Голяма хвалба на тези американци, пък после се тъпчат с антидепресанти. Stop Както са отхвърлили еснафщината, така харчат най-много за терапии.
Виж целия пост
# 868
Andarie, американците се тъпчат с антидепресанти и харчат много пари за терапия защото могат да си го позволят финансово. И защото терапията им е на ниво. Тук в България хората направо се самоубиват от натежалите проблеми и невъзможността да ги разрешат. Бъди сигурна, че ако имахме добри терапевти и хората можеха да си позволят да плащат за терапия, ще ги минем Хамериканците, че и надминем дори по този показател много бързо....
Виж целия пост
# 869
е, нали са много щастливи, за какво са им антидепресанти и терапии?
накратко, няма какво да се мерим по тях, защото нещата не са толкова розови и при техните сингълки. От това, което имам като информация съм стигналла до извода, че дори имат повече притеснения и неувереност при завързване на саксуални контакти, отколкото нашенки. Все едно не мръдват от пуберското.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия