Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 628
  • 1 306
# 870
Виждам, докарали сте я вече до сентенциите.
Като дойде ред на притчите, ще намина пак с образователна цел. Grinning

 Аааа не се крий! Ако знаеш притча - сподели!  Mr. Green
Е как  да сподели?!То човек може ли да вземе думата от теб?! Laughing

Щом се нуждаеш от разрешение - моля, давам ти думата .. микрофонът е ваш Mr. Green Mr. Green


Виж целия пост
# 871
Ех, Andariel, и щастието, и самотата са състояния на духа. Дали си омъжена или не, дали си сама или в шумна компания, едва ли е от значени.
Наистина ли смяташ, че да си омъжена е единствено и достатъчно условие една жена да е щастлива?
Ако е така, без да искам искрено да те обидя, трябва да отбележа, че имаш доста повърхностни разсъждения.

А колко ли семейни жени са на антдепресанти? Надали има статистика.
Виж целия пост
# 872
Ааа, не така, не така! Защо прехвърляш нещата към омъжените, нали темата е  за сингълите? Какво общо имат едните с другите? Ако една омъжена жена е нещастна, това прави ли есна сингълка щастлива? Състоянието на омъжените няма нищо общо с това на сингълите, както и състоянито на сингълите нямат нищо общо със състоянието на омъжените.
Между другото, омъжените са по-склонни да се оплакват от трудности в брака, докато сингълите повече ги виждам да са много заети с това да показват коллко всъщност са свободни, щастливи и хич не търсят. Омъжената си гледа мъжа, децата и работата, а неомъжената се чуди какво да си прави времето и къде да търси нови запознанства с мъже, или пък се затваря в една компания и там си остава.
Виж целия пост
# 873

А колко ли семейни жени са на антдепресанти? Надали има статистика.


И сингълки също ..., но статистиката мълчи!
Виж целия пост
# 874
Доколкото знам България има отрицателен прираст на населението, а Америка не. Значи не ги е страх чак толкова от сексуалните контакти  Mr. Green

Никой не е напълно щастлив Andariel, животът е тежък за всички. Да живееш в цивилизована страна и да имаш добри доходи помага много за решаването на проблемите ни. Безспорно американците имат това, а ние не. Затова е злобата ни е в повече и омразата един към друг също.

По темата обаче, феминизмът отдавна вече не е модерен, но някои жени в България са пропуснали да забележат, че такова нещо някога е имало. Даваш ли си сметка колко сме изостанали в мисленето си?

Сега е модерно да си еманципиран мъж, от това се оплакват жените. Кой кога се жени и дали изобщо се жени, наистина няма значение.

Моя приятелка англичанка беше осъдена от бившия си мъж да му изплаща издръжка за годините, които е прекарал в брак с нея и щети, които това му е нанесло. Представяш ли си за какво иде реч вече по света. А ние се чудим ще има ли кой да "вземе" момата като понатрупа годинки  Joy
Виж целия пост
# 875
Няма как да не прехвърлим нещата към омъжените, щом за толкова хора основната цел на жената трябва и е да се превърне от самотна в омъжена. От грозно (нещастно) пате, в омъжен лебед, сияещ и изълнил живота си със смисъл. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 876
Моя приятелка англичанка беше осъдена от бившия си мъж да му изплаща издръжка за годините, които е прекарал в брак с нея и щети, които това му е нанесло. Представяш ли си за какво иде реч вече по света. А ние се чудим ще има ли кой да "вземе" момата като понатрупа годинки  Joy
Ето това е съвременно общество.
Може ли подробности?
Виж целия пост
# 877
Българският феминизъм мина по време на соца - тъкачката-многоммашинничка с три деца, другарка в боя и в мира. Не погледнах на колко години си, не зная дали и колко помниш от тези времена.
В САЩ има голям прираст на населението, защото, както винаги, раждат предимно бедните слоеве на населението, на всичко отгоре има и много хора, които са дълбоко религиозни, в допълнение има и достатъчно голям наплив на емигранти, които също се скъсват да раждат. Затова според мен представвеният от теб аргумент отпада.
Айде, айде, чак пък и злобата да намениш, вече е несериозно! Още малко и приказката за гроздето ще вкараш в употреба.
Ми, и жените им като мъжетте - страх от обвързване, несигурност, вкопчване в идеята за самостойната икономическа и социална единица, която няма нужда от партньор в живота, а само от секс (то, и за това вече хораата са измислили заместители).
Виж целия пост
# 878
Няма как да не прехвърлим нещата към омъжените, щом за толкова хора основната цел на жената трябва и е да се превърне от самотна в омъжена. От грозно (нещастно) пате, в омъжен лебед, сияещ и изълнил живота си със смисъл. Rolling Eyes

Не трябва, но обвързването и правенето на семейство с мъж (вече и с жена може май) е съвсем естествено действие. Не е задължително, но и не виждам в дългосрочен план какво печели една сингълка от това, че е сингъл. Никой не е казал, че омъжването трябва и това да е основна цел.
Виж целия пост
# 879
Кой какво печели не зная, ама всеки си има приоритети. Един на 23 се е наживял, каквото и да означава това, друг на 35 се чувства младеж. Всеки с проблемите си.
Ето, аз ако знаех, че е толкова готино, по-рано щях да се навия да имам дете, но това е друга тема. Laughing
Виж целия пост
# 880
Намесваме омъжените жени, защото тук някои хора се опитват да ни убедят,че видиш ли - да си омъжена от 30г е прекрасно,а в същото време са на антидепресанти във връзка със семейните си проблеми.Ето затова.
Аз нямам нищо против семейните хора. Даже и аз съм такава. Но тук иде реч,че не всяка жена неомъжила се до 30+ е нещастна,куца,кьорава,грозна и със слаби токове.Последните могат да бъдат и омъжени. В този ред на мисли - няма никакво значение дали си със статут,, омъжена,, или не .
Защото пак казвам - за някои жени щастието не се измерва в това да се подпишат в гражданското и да се впишат в редиците на рамкирани групи пък било то и с най-големия чук.
И ако една жена на 30+ не се е обвързала по обясними си за нея причини,това е нейното ,,естествено,,. За друг ,,естественото,, е до 25 да е родил първото си дете - щото просто така му се е стекъл животът.Ако не беше така нямаше да му е ,,естествено,,.
Виж целия пост
# 881
Намесваме омъжените жени, защото тук някои хора се опитват да ни убедят,че видиш ли - да си омъжена от 30г е прекрасно,а в същото време са на антидепресанти във връзка със семейните си проблеми.Ето затова.

 newsm78
Виж целия пост
# 882
Намесваме омъжените жени, защото тук някои хора се опитват да ни убедят,че видиш ли - да си омъжена от 30г е прекрасно,а в същото време са на антидепресанти във връзка със семейните си проблеми.Ето затова.


А някои други се оптиват да ни обедят, че видиш ли да си сингъл 30 + е прекрасно, а в същото време се скъсват да търсят мъж, за да станат семейни!  Mr. Green Mr. Green А за антидепресантите после .....
Виж целия пост
# 883
Офф, не мисля, че търсят мъж, а по-скоро емоцията и насладата да бъдеш охажван.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 884
Намесваме омъжените жени, защото тук някои хора се опитват да ни убедят,че видиш ли - да си омъжена от 30г е прекрасно,а в същото време са на антидепресанти във връзка със семейните си проблеми.Ето затова.

 newsm78

Какво се чудиш ?
Поименно няма да ти ги дам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия