Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 619
  • 1 306
# 885
Дрийм, аз тъкмо скоро склоних да се подпиша и ти ме разби с този пост. Да запазвам ли час при специалисти?
Много интересно, че повечето пишещи в тази тема вече са омъжени. Сингълките ходят да се забавляват, ние тук им нищим животите. Чак малко им завиждам.

П.П. Ох, грешка, не да се забавляват, те си търсели мъж ... или жена.
Виж целия пост
# 886
а предполагам и без секс не им е толкова весело и забавно, защото колкото и афери да имат, редовният секс с постоянен партньор е за предпочитане ( поне за мен)
А пък тези сингълки дето са по 2-3 години без партньор, речи без секс изобщо едва ли са толкова емоционално стабилни
Виж целия пост
# 887
Дрийм, аз тъкмо скоро склоних да се подпиша и ти ме разби с този пост. Да запазвам ли час при специалисти?
Много интересно, че повечето пишещи в тази тема вече са омъжени. Сингълките ходят да се забавляват, ние тук им нищим животите. Чак малко им завиждам.

П.П. Ох, грешка, не да се забавляват, те си търсели мъж ... или жена.

Подпиши се спокойно,бе душко  Grinning Hug

Piny,ти от къде знаеш какъв и по колко секс правят сингълките ? Или поне част от тях ?
Виж целия пост
# 888
Сексът е един вид подправка. Но да знаете, че сингълите могат и сами и това не означава, че са на диета.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 889
Дрийм, аз тъкмо скоро склоних да се подпиша и ти ме разби с този пост. Да запазвам ли час при специалисти?
Много интересно, че повечето пишещи в тази тема вече са омъжени. Сингълките ходят да се забавляват, ние тук им нищим животите. Чак малко им завиждам.

П.П. Ох, грешка, не да се забавляват, те си търсели мъж ... или жена.

Подпиши се спокойно,бе душко  Grinning Hug
Вече е факт, но взех да се плаша бре.

Пини, редовен секс не е равносилно на връзка. Е, да има и връзки, които се крепят на секс.
Виж целия пост
# 890
Намесваме омъжените жени, защото тук някои хора се опитват да ни убедят,че видиш ли - да си омъжена от 30г е прекрасно,а в същото време са на антидепресанти във връзка със семейните си проблеми.Ето затова.

 newsm78

Какво се чудиш ?
Поименно няма да ти ги дам.


Аааааааа без доказателства не ства!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 891
Между другото има един бг филм - "Някой пред вратата", мисля че беше от 1990 година и е точно по темата. Гледайте го!
Виж целия пост
# 892
Dreaming, колко секс да правят - без партньор - то бройкане бройкане - ама вяка седмица по две - три бройки не става май или?
Виж целия пост
# 893
Dreaming, колко секс да правят - без партньор - то бройкане бройкане - ама вяка седмица по две - три бройки не става май или?

Защо изобщо смяташ,че трябва да намират всяка седмица по двама,трима нови мъже за бройка ?
Могат да си имат няколко мъже на стенд бай и всеки ден да правят секс с когото решат.
Могат да имат сексуална връзка с един или повече.
А могат между другото да имат и случайни авантюри.
Колкото аз мога да предполагам колко секс правят ,,омъжените,, толкова и те могат да предположат за ,,сингълите,, .

Секс под път и над път.
Виж целия пост
# 894
Dreaming, колко секс да правят - без партньор - то бройкане бройкане - ама вяка седмица по две - три бройки не става май или?

Защо изобщо смяташ,че трябва да намират всяка седмица по двама,трима нови мъже за бройка ?
Могат да си имат няколко мъже на стенд бай и всеки ден да правят секс с когото решат.
Могат да имат сексуална връзка с един или повече.
А могат между другото да имат и случайни авантюри.
Колкото аз мога да предполагам колко секс правят ,,омъжените,, толкова и те могат да предположат за ,,сингълите,, .

Секс под път и над път.

Ех тази свобода - да им завиди чак човек на тези сингълки!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 895
ти вярваш ли сама на писанията?
стенд бай, авантюри, афери ...
имаш много интересна изкривена представа за сингълките - сигурно си гледала много серии на Сексът и градът
Виж целия пост
# 896
ти вярваш ли сама на писанията?
стенд бай, авантюри, афери ...
имаш много интересна изкривена представа за сингълките - сигурно си гледала много серии на Сексът и градът

Мечтите нямат граници!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 897
Ох, ами омъжените колко ли секс правят. Айде сега ще се надцакваме по отношение на секса ли? Като гледам колко теми има от незадоволени съпруги, пък само една съм чела от сингълка, че един мъж не искал да правят секс. Нямаше много коментари, защото за много омъжени с по-дългогодишни бракове това май е ежедневие. Но нормално като получих представа до къде могат да де доведат битовизмите и тенджерите.
И не не е само бройкане има си и други начини, но те се твърде "разкрепостени" за степфордските съпруги.

П.П.Стига с тези сериали, не на всички са ни ясни. Поне кажете нещо за ЛистопадлЪ.
Виж целия пост
# 898
ти вярваш ли сама на писанията?
стенд бай, авантюри, афери ...
имаш много интересна изкривена представа за сингълките - сигурно си гледала много серии на Сексът и градът

Вярвам си да  Laughing
Изобщо не е моята представа тази,която е изкривена.  Laughing
В момента се сещам за около 5 -ма мъже, на които ако звънна за по котейл тази вечер ще има и секс. Толкоз ли е странно ?
И както казва Ирина ... то пък големият секс в ,,семействата,, ...
Познавам омъжени жени,които не правят секс с месеци.
Виж целия пост
# 899
Дрийм, аз тъкмо скоро склоних да се подпиша и ти ме разби с този пост. Да запазвам ли час при специалисти?
Много интересно, че повечето пишещи в тази тема вече са омъжени. Сингълките ходят да се забавляват, ние тук им нищим животите. Чак малко им завиждам.

П.П. Ох, грешка, не да се забавляват, те си търсели мъж ... или жена.

И какво сега, да си зарежа мъжа и децата, че да ходя да се забавлявам навън ли? Вечерта е единственото време, в което можем да сме всички заедно вкъщи, да се видим, да си поговорим, да вечеряме заедно, какво да диря навън! Нямам ли си дом и семейство! Когото нищо не го задържа вкъщи, той скита по кръчми, купони или дълго се задърржа на работа. Не виждам как всяка вечер ще е по културни мероприятия и хобита, ако вкъщи има хора, с които да иска да бъде.

Виж сегаДрийминг, това със секса е като да ти е пълен хладилника - ккато ти се прияде нещо, просто правиш две крачки или се протяяяягаш, и си го вземаш. Не ти е нужно да се разкарваш до магазина, че и да рискуваш точно това, което ти се яде да го нямат в момента.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия