Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 627
  • 1 306
# 915
Ами, харесала съм си го този салам преди почти двайсет години, та си го консумирамс кеф. Не е като да нямам избор от салами извън къщи, ама не ми се играят свалки, че току-виж саламът взел, че се влюбил и да ми разбута рахатлъка вкъщи. А така вкъщи саламът ми е сигурен, не ми се налага да си давам зор да го придобивам, че и не се знае дали другият салам няма да се окаже некачествен или да е тръгнал да се разваля. Добре съм си, не се оплаквам.  Wink

Нямам нищо против твоя салам,дръж си го  Mr. Green
Сингълките си имат цяло меню в ръцете и могат да си избират  Wink
Като не им хареса нещо,просто го хвърлят в кофата и опитват следващото. Wink
Виж целия пост
# 916
или по-скоро тях ги опитват и ги хвърлят в кофата...
едно е да пробваш колкото може повече на възраст 18-20г, друго е да се държиш така на 30+
Виж целия пост
# 917
иска им се на сингълките да е така, но за съжаление истината изглежда по-скоро така


Страхотна картинка  Grinning

Piny,за салами говорехме. И за това,че ти май беше тази дето изтъкна сега на преден план секса и видиш ли сингълките нямали пълноценен секс.
Разнищихте ги отвсякъде, сега ми е интересно какво следа след секса.
Сингълките не правят бройка. Просто си правят кефа докато си намерят човека.
Изгодата е взаимна . Така,че кой кого не се знае .
Виж целия пост
# 918
ХАРЕСВАТ, НЕ ХАРЕСВАТ, ОТХАПВАТ, ХВЪРЛЯТ


Хей, ама много се размечтахте бе хора. Дано поне си вярвате иначе жалко за изписаните 60 страници!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 919
или по-скоро тях ги опитват и ги хвърлят в кофата...
едно е да пробваш колкото може повече на възраст 18-20г, друго е да се държиш така на 30+
Браво, ако на 18-20 си позволявала такова отношение.
Янечек, поради всички изброени от теб факти от семейния живот, които се виждат с просто око и то на пръв поглед, има жени, които го отлагат. Е, и темата е все още за 30+, не за 40+. Иначе - разбирам за какво говориш.
Виж целия пост
# 920
на 30 жената вече е уверена, независима, знае какво иска и как да го постигне. не е като на 20 години - хвърчаща работа. разликата е огромна. Човек вече се е реализирал до някаква степен и има опора. А, като добавим удоволствието от професията, която върши, развлеченията и флирта, нещата се нареждат. незная обаче дали крайната цел на сингълката е създаването на семейство или просто партньор в живота. когато си опитал от нещата на живота можеш да направиш своя избор. ами, честно казано на мен не ми хареса да бъда домакиня. предпочитам да се гримирам и лакирам, отколкото да мия съдове, готвя, пера и гладя.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 921
Ами, харесала съм си го този салам преди почти двайсет години, та си го консумирамс кеф. Не е като да нямам избор от салами извън къщи, ама не ми се играят свалки, че току-виж саламът взел, че се влюбил и да ми разбута рахатлъка вкъщи. А така вкъщи саламът ми е сигурен, не ми се налага да си давам зор да го придобивам, че и не се знае дали другият салам няма да се окаже некачествен или да е тръгнал да се разваля. Добре съм си, не се оплаквам.  Wink

Нямам нищо против твоя салам,дръж си го  Mr. Green
Сингълките си имат цяло меню в ръцете и могат да си избират  Wink
Като не им хареса нещо,просто го хвърлят в кофата и опитват следващото. Wink

Не знам, ама не си е работа постоянно да си под стреса на избора - дали точно това ядене ще  струва, дали не пропускаш някое друго, пък дали точно менюто от този ресторат е по-добро от това на съседния... Прекаленото разнообразие стресира, защото се засилва нервността от питането "а аз дали не пропуснах нещо".  Laughing Стабилността и предсказуемостта има своите предимства.
Виж целия пост
# 922
най- важното е свободата.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 923
Ами, харесала съм си го този салам преди почти двайсет години, та си го консумирамс кеф. Не е като да нямам избор от салами извън къщи, ама не ми се играят свалки, че току-виж саламът взел, че се влюбил и да ми разбута рахатлъка вкъщи. А така вкъщи саламът ми е сигурен, не ми се налага да си давам зор да го придобивам, че и не се знае дали другият салам няма да се окаже некачествен или да е тръгнал да се разваля. Добре съм си, не се оплаквам.  Wink

Нямам нищо против твоя салам,дръж си го  Mr. Green
Сингълките си имат цяло меню в ръцете и могат да си избират  Wink
Като не им хареса нещо,просто го хвърлят в кофата и опитват следващото. Wink

Не знам, ама не си е работа постоянно да си под стреса на избора - дали точно това ядене ще  струва, дали не пропускаш някое друго, пък дали точно менюто от този ресторат е по-добро от това на съседния... Прекаленото разнообразие стресира, защото се засилва нервността от питането "а аз дали не пропуснах нещо".  Laughing Стабилността и предсказуемостта има своите предимства.

Да,така е. В момента си имам един салам сигурен и стабилност, и предсказуемост ... и знам предимствата. Но не всяка жена предпочита монотонната сигурност пред избора.
Виж целия пост
# 924
най- важното е свободата.  Heart Eyes

Свободата от какво?  newsm78
Виж целия пост
# 925
Жените, които отлагата са с грешна представа за нещата. Бракът може да не е като розова приказкаа, но не е и черният ад. Няма как да си оставиш домочадието гладно и неизпрано, но пък дори сам да живее човек, пак му се налага да готви, пере и чисти, не е каато да живее на хоотел с камериарка и руум-сървиз.

Е, че то заживееш ли с някого под един покрив и спиш с него, имаш общо домакинство и общи планове и ангажименти, то си е семейство, не е задължително да е сключен брак! Ти каквоси мислиш, че съм се омъжила като циганките на 14 ли, че да не съм видяла нищо от свободния живот? Ми, то бракът също е част от живота, само дето живееш обвързан емоционално и сексуално с друг човек.
Виж целия пост
# 926
Е, аз говоря за тези, на които им се иска вече да се задомят и да имат деца, а нямат връзка. Изобщо не смятам, че нещо не им е наред, често пъти животът просто така се е стекъл. Всъщност моите необвързани приятелки са от този тип - на търсещите, след като вече са минали нарочно през периода на отлагането. И да - готини са, приятни събеседници са и винаги са на линия, когато търся компания за концерт, клуб или нещо друго. За липса на секс не става дума въобще, защото възможности има навсякъде - даже и сред семейните мъже Mr. Green
Виж целия пост
# 927
Чакай, Дрийминг, защо си мислиш, че непременно трябва това сигурно да е в конфликт с изборра? Аз съм си избрала тази сигурност, защото ми носи изгоди във всякакъв смисъл. Не виждам необходиммост да си вземам беля на главата с друг. Не че мъжът ми е идеален, но си е мой, пасва ми, и се съмнявам да попаддна на някой друг,който да ми направи живота по-добър. Ако няма едни особености, ще има други, дори вероятността да попадна на някой льльо е голяма, защото не ме блазнят млади момчета, пък мъже на 40+ и свободни, пък и свестни, са голяма рядкост. Както се изказа една моя позната, "свестните мъже отдавна са заети - те ако бяха свестни, нямаше да са сами на тази възраст, а щяха да имат семейство".
Виж целия пост
# 928
......................... "свестните мъже отдавна са заети - те ако бяха свестни, нямаше да са сами на тази възраст, а щяха да имат семейство".


А защо това ще се отнася само за мъжете и няма да важи за жените?  newsm78
Виж целия пост
# 929
Чакай, Дрийминг, защо си мислиш, че непременно трябва това сигурно да е в конфликт с изборра? Аз съм си избрала тази сигурност, защото ми носи изгоди във всякакъв смисъл. Не виждам необходиммост да си вземам беля на главата с друг. Не че мъжът ми е идеален, но си е мой, пасва ми, и се съмнявам да попаддна на някой друг,който да ми направи живота по-добър. Ако няма едни особености, ще има други, дори вероятността да попадна на някой льльо е голяма, защото не ме блазнят млади момчета, пък мъже на 40+ и свободни, пък и свестни, са голяма рядкост. Както се изказа една моя позната, "свестните мъже отдавна са заети - те ако бяха свестни, нямаше да са сами на тази възраст, а щяха да имат семейство".

Аз не казвам,че ти не си ок с твоя избор.
Просто казах,че има жени,които на определен етап от живота си все още не са готови да заложат на сигурното и предпочитат все още да имат ,,изборът,,. И това с нищо не ги прави НЕсвестни.
За цитата ти в кавички- няма да кажа нищо щото ми писна. Той ни връща в изходна позиция на първа страница.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия