Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 619
  • 1 306
# 930


...........................сигурното и предпочитат все още да имат ,,изборът,,. .......................



Е точно в това е проблемът, че нямат ИЗБОР, затова и търсят!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 931
Няма нищо по-страшно и опустошително за човека в емоционален план, от промискуитетното поведение... Това, което наричате свобода на избора, необвързващ секс "на повикване", и т.н. всъщност е един ураган, който отнася удоволствието от секса и куп други неща в небитието.

Както се казва - гладът идва с яденето... Но след изобилието идва пренасищането, оттам се залита в експерименти... Тройки, хомо-проби, садо-мазо, писинг - от една страна, тръпката трябва да е все по-силна, от друга - трябва да си "модерен", да си в тренда и да се котираш на сергията... Защото ако не си вдигаш краката в йогистки пози, ако не правиш най-божествените свирки и не си готова да  ти се изсерат отгоре в буквален смисъл, списъка стоящи на стенд-бай може да намалее, най-малкото защото сингълките 20+ нямат задръжки и конкуренцията е жестока  Twisted Evil

Разбира се, това което съм написала са злобни подмятания на олелчена неудовлетворена съпруга на антидепресанти  Joy
Какво да говорим за интимността, за усещането да заспиш и да се събудиш в нечии топли прегръдки; да знаеш, че човекът до теб е с теб, защото за него си единствен и незаменим, и че иска да е точно с теб и точно сега... Че едно интимно изживяване може да те разплаче от екстаз дори без да има секс в пълния смисъл на думата... Отживелици разни... Ама ха...
Виж целия пост
# 932
Няма нищо по-страшно и опустошително за човека в емоционален план, от промискуитетното поведение... Това, което наричате свобода на избора, необвързващ секс "на повикване", и т.н. всъщност е един ураган, който отнася удоволствието от секса и куп други неща в небитието.

Както се казва - гладът идва с яденето... Но след изобилието идва пренасищането, оттам се залита в експерименти... Тройки, хомо-проби, садо-мазо, писинг - от една страна, тръпката трябва да е все по-силна, от друга - трябва да си "модерен", да си в тренда и да се котираш на сергията... Защото ако не си вдигаш краката в йогистки пози, ако не правиш най-божествените свирки и не си готова да  ти се изсерат отгоре в буквален смисъл, списъка стоящи на стенд-бай може да намалее, най-малкото защото сингълките 20+ нямат задръжки и конкуренцията е жестока  Twisted Evil

Разбира се, това което съм написала са злобни подмятания на олелчена неудовлетворена съпруга на антидепресанти  Joy
Какво да говорим за интимността, за усещането да заспиш и да се събудиш в нечии топли прегръдки; да знаеш, че човекът до теб е с теб, защото за него си единствен и незаменим, и че иска да е точно с теб и точно сега... Че едно интимно изживяване може да те разплаче от екстаз дори без да има секс в пълния смисъл на думата... Отживелици разни... Ама ха...

И к'во предлагаш ? Сингълките да стоят на сухо, без развращения амахаааа ...  Laughing
Не стига,че останали на щанда непродаваеми,че и секс искат,егати наглите !
Виж целия пост
# 933
Какво да говорим за интимността, за усещането да заспиш и да се събудиш в нечии топли прегръдки; да знаеш, че човекът до теб е с теб, защото за него си единствен и незаменим, и че иска да е точно с теб и точно сега... Че едно интимно изживяване може да те разплаче от екстаз дори без да има секс в пълния смисъл на думата... Отживелици разни... Ама ха...

  bouquet Peace
Виж целия пост
# 934
И к'во предлагаш ? Сингълките да стоят на сухо, без развращения амахаааа ...  Laughing
Не стига,че останали на щанда непродаваеми,че и секс искат,егати наглите !

Независимо дали се правиш, че не разбираш за какво говоря, или наистина не разбираш - жалко само и единствено за теб   Hug

Успех, готини, свободни, независими, живеещи си живота сингълки, в живеенето на прекрасния живот, който сами и целенасочено сте си избрали! И дано никога не съжалите за него! Казвам го съвсем искрено Peace
Виж целия пост
# 935
И к'во предлагаш ? Сингълките да стоят на сухо, без развращения амахаааа ...  Laughing
Не стига,че останали на щанда непродаваеми,че и секс искат,егати наглите !

Независимо дали се правиш, че не разбираш за какво говоря, или наистина не разбираш - жалко само и единствено за теб   Hug

Успех, готини, свободни, независими, живеещи си живота сингълки, в живеенето на прекрасния живот, който сами и целенасочено сте си избрали! И дано никога не съжалите за него! Казвам го съвсем искрено Peace

Аз разбирам за какво говориш,защото може би съм по-романтична отколкото предполагаш  Grinning
И имам прекалено много от моментите,които описваш изживени от мен самата в моя живот.
Но ти явно не можеш да разбереш,че тук не говорим да избираме между едното и другото в един и същ момент. А за това,че понякога когато не си намерил подходящият човек за теб ,в определен период и този период се окаже,че е след 30-те ти години,никак не е задължително да си нито нещастен,нито незадоволен,нито НЕсвестен.
Виж целия пост
# 936
Това за мъжете го каза ена моят позната, която го играеше много успешно сингъл 30+, докато не стана 40+, в някаква вариация съм го чувала и от други сингълки. Не че са някаква представителна извадка,просто се сетих.
Виж целия пост
# 937
30-те са прекрасна възраст за създаване на семейство и отглеждане на деца.Уточнявам - до към средата на 30-те.Simple Smile
В съвременния свят за мен това е най-добрият модел.

Нямам какво повече да кажа по темата. Peace
Виж целия пост
# 938
Всеки с потребностите си, някои имат нужда от интимност, други неангажиращият секс напълно ги удовлетворява. Често сме с склонни да коментираме и да се чудим над онова, дето не синхронизира с възгледите и наклонностите ни.
Виж целия пост
# 939
Какво да говорим за интимността, за усещането да заспиш и да се събудиш в нечии топли прегръдки; да знаеш, че човекът до теб е с теб, защото за него си единствен и незаменим, и че иска да е точно с теб и точно сега... Че едно интимно изживяване може да те разплаче от екстаз дори без да има секс в пълния смисъл на думата... Отживелици разни... Ама ха...
Е, това само на 20 ли може да се случи?
Аз лично на 30 станах по-податлива на екстази, лишени от секс. Laughing
Виж целия пост
# 940

Както се казва - гладът идва с яденето... Но след изобилието идва пренасищането, оттам се залита в експерименти... Тройки, хомо-проби, садо-мазо, писинг - от една страна, тръпката трябва да е все по-силна, от друга...

Легенди. Simple Smile Това малко ми прилича на обясненията как ако прекаляваш с кока-колата, един ден ще минеш на хероин.

Не мисля, че хората, които практикуват нестандартни практики, го правят масово заради модата. Да не говорим, че вероятно много от тях са женени и ги практикуват със същия човек от 20 години. Simple Smile Просто на хората им харесват различни неща в секса. Не мисля, че те са подредени по "тръпкавост" - по-скоро са различни.

За "Няма нищо по-страшно и опустошително за човека в емоционален план, от промискуитетното поведение" - аз пък считам, че това поведение е напълно естествено за мъжката част от човечеството и въобще нищо опустошително няма в него за тях. Просто са направени така - да направят най-много бебета.
Виж целия пост
# 941
И аз се зачудих как "пренасищането и залитането към експерименти" е обвързано с необвързаните. Laughing
Виж целия пост
# 942
Айде сега садо-мазо, писинг и серинг  Joy....от къде ви хрумват тези неща, ще падна направо. Това са фрикове, те си се търсят взаимно и си правят извращенията и си се кефят - има и семейни и сингъли сред тях. Няма връзка с темата.

Като стана въпрос за секс знаете ли кога жената има най-голямо желание за секс? Тези от вас, които са раждали знаят за какво става въпрос - по време на бременността има такъв период, когато на жената и играят хормоните и много и се прави секс. Говорим за нормална бременност тук, не за патология.

Знаете ли защо е така? Това е защитен механизъм на женския организъм, с който цели да задържи мъжа при нея. Останало ни е от праисторическо време като инстинкт. Защото инстинктът на мъжа е като осемени една женска да си тръгне и да търси следващата. А с голямото си желание жената го задържа при себе си. Това е един от механизмите, които жената използва. В онези праисторически времена не е имало молове, крединтни карти и т.н. и мъжът е бил силно потребен на жената докато е бременна да я снабдява с храна и да я закриля.

Най-уязвима е бременната жена и тази с малки деца. Тя е склонна на всичко за да задържи мъжа. Сингълката става и си вдига парцалите и търси друг мъж, дето не се кефи от серинг и писинг.
Виж целия пост
# 943
На тая страница ще рече човек, че има надпревара за най голяма глупост:)
Като почнеш от
Няма нищо по-страшно и опустошително ...
и свършиш с
Знаете ли защо е така? Това е защитен механизъм на женския организъм, с който цели да задържи мъжа при нея. Останало ни е от праисторическо време като инстинкт.

Препоръчвам широко отворени сетива, запознаване с различни хора, светогледи и съдби, и не на последно място- учебника по биология за осми клас, или друга популярна литература относно устройството и основните процеси в човешкия организъм.
Благодаря ви, че ви има, мили съфорумки  Hug
 От вас научавам наистина много!
Виж целия пост
# 944
Рокси, от позицията на каква препоръчваш каквото и да било?

Нещата за които говоря аз съм ги гледала по Discovery и не съм си ги измислила. Такава теория има и определено няма да я срещнеш в учебника по биология. Мисля, че науката която се занимава с това е еволюционна психология, но не съм напълно сигурна.Наричаш глупави хората, които са изследвали тези феномени, от позицията на каква пак питам?

Твоята е най-лесна - дойде, видя и отсече! Обоснови се, препоръчай популярната литература и съдбите, с които трябва да се запознаем.И не на последно място, кажи своето мнение по обсъжданата тема. Нека и ние да научим нещо от теб. Даваш заявка, че знаеш нещо което ние не знаем - да го чуем, моля.
 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия