Готина сингъл 30+ търси.......

  • 48 578
  • 1 306
# 1 020
Точно, 15 % са горе-долу в нормата за животинсккия свят, ние все пак сме си първо животни, пък после ни е докоснал Божественият дух.
30%, както е посочено в онова филмче, всъщност е твърде много за общата популация на семействата, аз самата в първите секунди се подведох за извадката, но като анализирах повторно какво всъщност са казали изследователите, нещата си дойдоха по местата. Обаче обичайно човек прави такива грешки, те отдавна са описани в литературата.
Виж целия пост
# 1 021
сигурно това е начин да се  самоуспокоят 30+ сингълките:


Тези които са женени са на антидепресанти, не правят секс, мъжете им им изневеряват и децата, които имат не са от мъжете им.
А тези дето изглеждат щастливи с мъжа си, само се преструват, но всъщност ми завиждат
Виж целия пост
# 1 022
Цитат
Винаги съм подозирала, че висшата форма на реализация е пенисът на съпруга и средногодишния брой на пенетрациите
  hahaha

Добре, защо непрекъснато се поставят под общ знаменател всички неомъжени в момента жени над 30?
Все едно да правите обобщения за жените със сини очи или тези високи над 1.70.

Виж целия пост
# 1 023
25 и 35 годишна в един и същ офис не са равностойни. 35 годишната изпреварва с 10 години опит и най-вероятно ще е шефка на 25 годишната. И на по-младата ще и се наложи да се съобразява с това. Освен ако 35 годишната не е учила, не е градила кариера и не се е развивала (то тогава най-вероятно ще е семейна и успокоена лелка и няма кво да търси в офиса).35 годишната жена има други канали за търсене на мъже и рядко изпада в ситуация да се конкурира с много по-млади жени. Ако е умна, разбира се. Има си една категория мъже, които излизат само с млади момичета (а те самите са на 40, 50). Такива екземпляри не са добър материал за срещи без значение на колко години е жената.

Има професии, където рядко има хора под 25-30 години. Например лекари, съдии, адвокати и т.н. 

Не знам какъв разюздан секс сте правили на 15-20 години. Аз тогава едва откривах секса и вярвах в първата, единствената романтичната любов. Осъзнаването в сексуално отношение идва доста по-късно.Колкото по-добре познава тялото си една жена, толкова повече може да се наслади на секса.    
това подчертаното как го заключи?
Иначе с другото съм склонна да се съглася Wink
Виж целия пост
# 1 024

Има професии, където рядко има хора под 25-30 години. Например лекари, съдии, адвокати и т.н. 


С това какво каза ?
Виж целия пост
# 1 025
Piny, това е за да вкарам малко емоция в спора, че да стане по-интересно  Peace

Ако сме сериозни обаче ще трябва да признаем, че не може да въртиш 2 деца и семейство и едновременно с това да си топ специалист в някоя сфера, изискваща много учене и много практика. Ранният брак отнема някои неща от жената и това трябва да си го признаем тук. Късният брак също си има недостатъци. Въпрос на избор е всичко и на ценности, както многократно беше споменато.
 Peace
Виж целия пост
# 1 026
Добро утрооо !  kaffeetrmker_2  food010

Краси, ти как знаеш коя ще предпочете въпросният нов колега ???
Много ми е интересно !
Виж целия пост
# 1 027

Има професии, където рядко има хора под 25-30 години. Например лекари, съдии, адвокати и т.н. 


С това какво каза ?

Че трудно ще попаднеш на 20 годишна адвокатка или лекарка и че на жените с подобни професии не им се налага да се конкурират с млади момичета в офиса (извън офиса може всичко, но тук се спомена за офисите).

 А ти какво не разбра?
Виж целия пост
# 1 028
Добро утрооо !  kaffeetrmker_2  food010

Краси, ти как знаеш коя ще предпочете въпросният нов колега ???
Много ми е интересно !

Ай ся иди доказвай, че не си от развратните безделници на 30+, дето спят до обяд!!!
Виж целия пост
# 1 029
една жена следва до 22-23 г възраст- докато роди - 28-29 има време да понатрупа опит и да стане специалист.
Не виждам пречка нито в брака, нито в децата по отношение на кариерата.
Дори мога смело да заявя, че омъжените и с деца се предпочитат за ръководни постове пред сингълките.
Смята се, че имат по-добро чувство за справедливост, защото са по- уравновесени. ( освен това рискът да напуснат заради майчинство е по-малък отколкото при неомъжените)
Виж целия пост
# 1 030
Добро утрооо !  kaffeetrmker_2  food010

Краси, ти как знаеш коя ще предпочете въпросният нов колега ???
Много ми е интересно !

Ай ся иди доказвай, че не си от развратните безделници на 30+, дето спят до обяд!!!

Аха,пълна безделница ! Laughing
Доказателствата в съда  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 031
една жена следва до 22-23 г възраст- докато роди - 28-29 има време да понатрупа опит и да стане специалист.
Не виждам пречка нито в брака, нито в децата по отношение на кариерата.
Дори мога смело да заявя, че омъжените и с деца се предпочитат за ръководни постове пред сингълките.
Смята се, че имат по-добро чувство за справедливост, защото са по- уравновесени. ( освен това рискът да напуснат заради майчинство е по-малък отколкото при неомъжените)

А и който много държи на кариерата - намира начин. Децата при баба и дядо /които по нашите ширини с удоволствие поемат гледането/ и тя си се развива кариерно колкото си иска, а и с децата се е отчела!  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1 032
25 и 35 годишна в един и същ офис не са равностойни. 35 годишната изпреварва с 10 години опит и най-вероятно ще е шефка на 25 годишната. И на по-младата ще и се наложи да се съобразява с това. Освен ако 35 годишната не е учила, не е градила кариера и не се е развивала (то тогава най-вероятно ще е семейна и успокоена лелка и няма кво да търси в офиса).35 годишната жена има други канали за търсене на мъже и рядко изпада в ситуация да се конкурира с много по-млади жени. Ако е умна, разбира се. Има си една категория мъже, които излизат само с млади момичета (а те самите са на 40, 50). Такива екземпляри не са добър материал за срещи без значение на колко години е жената.


Гледам разкостили са ти поста, та да не остана по назад. Wink
35 годишната дали  е учила или не, това не я превраща лелка, молим да си имаме уважението.  Crossing Arms
Въобще лелките не са в тази възрастова група.  Naughty
Виж целия пост
# 1 033
Piny, това е за да вкарам малко емоция в спора, че да стане по-интересно  Peace

Ако сме сериозни обаче ще трябва да признаем, че не може да въртиш 2 деца и семейство и едновременно с това да си топ специалист в някоя сфера, изискваща много учене и много практика. Ранният брак отнема някои неща от жената и това трябва да си го признаем тук. Късният брак също си има недостатъци. Въпрос на избор е всичко и на ценности, както многократно беше споменато.
 Peace


Можеш, ако си аутсорснала къщата и децата на бабите, бавачките, детските заведения, а мъжа на някоя любовница. Тогава ти остава просто да драпаш да си топ. Класика.

А какво разбираш под ранен брак? Може с деца да е трудно да се прави и поддържа високо професионално ниво, но в крайна сметка децата порастват, стават пълнолетни. Който има желание и възможност, не се оставя на ниво гимназия или на нива бакалавърска степен. Макар и с прекъсване, продължава да се развива. Нито всички омъжени "рано" жени са тъпи лелки, висящи пред телевизора или мухлясващи в някой офис, нито всички сингълки 30+ са преуспяли професионалистки. Ако ще говорим за успешност, тези успелите, са сигурно по 10-20% и от двете категории. ОСтаналите са среда хубост. Ако го кажем с училищната метафора, обичайно отличниците са единици, останалите гравитират около четвърката.
Виж целия пост
# 1 034
Някои професии изискват 7 години учене, после има и специализации и т.н. Ученето изобщо не приключва със вземането на магистърската степен. Истински добрите специалисти продължават да учат непрекъснато. Курсове, конгреси, семинари, уъркшопове.....как ще кърмиш и ще тичаш по задачите едновременно?
Може да имаш и добра кариера, и семейство но трябва да има някой да ти помага. Обикновено децата се отглеждат от бабите, което за мен не е идеален вариянт. И мислите ти са все при малкото същество. Как ще се справиш с конкуренцията на една сингълка, отдадена на професията си и амбицирана да стигне върховете на кариерата?
А работодателите предпочитат хора, които им носят печалби и развитие на бизнеса, а не хрисими женици. Никой не е незаменим - и сингълката, и омъжената.

Аз познавам жени на 40, които са все още млади и изглеждат добре, но са били отдадени на децата и семействата си до сега. Децата порастват и напускат дома и си поемат своя живот. А жената остава сама и започва отново (ако има силите за това). В много семейства това е преломен момент и хората се разделят. Много помага, ако жената има някаква професия, но дори и да няма никога не е късно да започне отново и да постигне нещо.

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия