Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 15
Привет отново !   Hug

Виждам чудесно настроение цари тук,  Wink май сте доволни от подаръците, които сте получили.  Laughing



Много благодаря на всички за пожеланията  Heart Eyes, да ви се връщат стократно и на вас !  Hug
Цвети, МариHug радвам се, че отново сте тук и  Praynigмоля, правете го по-често !  Peace

Виж целия пост
# 16
    Честито Рождество ! Мир и любов за всички на земята !

 


Честита нова коледна темичка ! Да я изпишете само с весели постове  Hug

Ринка ,за теб   love001 и

Виж целия пост
# 17

JCI ISTANBUL CROSSROADS Uluslararası Kısa Film Festivali Gala

Вярно, че в момента съм с леко остатъчно опиянение...но аз ги виждам за първи път тези снимки Rolling Eyes

Поздравче с нещо старо, но готино Hug Grinning

Виж целия пост
# 18
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!

Пожелавам Ви много здраве , усмивки и щастие ,сбъднати мечти , любов и незабравими моменти с любимите хора! Hug Hug Hug




Виж целия пост
# 19
Честито Рождество Христово!

На всички запленени от ПС или друга приказка приятели - пишещи и четящи здраве, мир и любов!
Толкова хубави неща сте написали, толкова много топлина и доброта има по коледните страници, остава да си пожелая цяла година да е така!  Heart Eyes

Ринка, добре заварила в празничната тема! Все така да ни посрещаш с красота и любов! Hug



Виж целия пост
# 20
Благодаря Ви момичета. Аз съм винаги тук, макар че много рядко пиша. Но винаги чета всичко което сте написали и следя Вашите коментари.

  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 21
Абе,  Wink ние нямаме ли празник  Simple Smile, каква е тази тишина.  hahaha
Я, малко Коледно настроение !  Hug



И с изпълнение на Франк Синатра  Hug

Виж целия пост
# 22
Днес запазихте ли добрите обноски или се нахвърлихте върху пражолите с настървение, като тези младите ?

Виж целия пост
# 23
Ринка, мерси за новата тема newsm51

Цвети, Мари, пишете по-често Hug

Момичета, чудесна атмосфера цари в темата Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 24
Oх  ooooh!, Габи - ние в  Wink къщи тази година прескочихме тази част,  Thinking нали казват, че свинското не е толкова полезно, та наблегнахме повече на заешкото.  Joy Joy Joy



И още една Коледна песен  Hug

http://www.youtube.com/watch?v=DtVfyrvhSqE&feature=related
Виж целия пост
# 25
За коледното настроение да се чукнем за здраве.



Даже и нашите хора не пропускат.

Виж целия пост
# 26


Руса Туба!  Laughing

Габи, чушките с боб ми бяха фаворит и на Бъдни вечер и на Коледа. Семейството дружно нагъваше пражоли, но аз докато не изядох чушките с боб не мирясях!  hahaha hahaha hahaha

Наздраве!  Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=klSLne6UPXI&feature=related
Виж целия пост
# 27




Наздраве ли чух Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 28




Наздраве и от мен, и да си знаете мярката Joy Joy Joy

Малей, пък как върви тази течност на пълнените чушки с боб на Лина  chef hahaha
Виж целия пост
# 29
Честито Рождество Христово!



Нека коледната светлина води по светъл път вас и семействата ви!
Здраве, щастие и много, много късмет за всички!

Нека още дълго-дълго ни радва любовта на Хасрет и Мурат и се наслаждаваме на таланта на Туба и Джансел!

   


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия