Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 30
Наздраве и от мен !  Wink

И един празничен колаж,  newsm78 ама как да го тълкувам ?

Виж целия пост
# 31
Добър вечер!

Май идвам точно навреме-за наздравицата... Joy Joy Joy
Наздраве и от мен!!! Hug


Цвети, Мари,  Hug хубави думи сте споделили за нас-пишещите... bowuu
очаквам с нетърпение включванията ви в дискусиите ни.
Благодаря за пожеланията ви... всичко най-хубаво и за вас и близките ви...Peace Laughing

Нещо за настроение...

Pussycat Dolls Feat Rahman - Jai Ho ( H Q )



Бг Превод + Текст ( Беднякът Милионер )

http://www.vbox7.com/play:0f061bb3
Виж целия пост
# 32


http://www.youtube.com/watch?v=xojAhEhijTg&feature=related
Виж целия пост
# 33




Малей, пък как върви тази течност на пълнените чушки с боб на Лина  chef hahaha

Не знам с уиски, но с червено вино как вървеше... Simple Smile
Виж целия пост
# 34



Близначки!  hahaha

Лека нощ!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 35
Героите са или са уморени или още празнуват newsm78  Какво ми остава на мене или сама да си пия или да си играя с гифчета.  Peace

Леденото сърце на отегчения Оджа
Виж целия пост
# 36
Kaкво ли подава Оджата на Хасрет?
Виж целия пост
# 37
Честито рождество Христово!

Здраве,Щастие,късмет и ДОБРОТА за всички Peace



Може ли някой да се нарече ДОБЪР  и ПОЗИТИВЕН ,ако е зъл и обижда   някого /потребител/ ,само защото не го харесва?

 .............................................................................................







  ФАН

Това изобщо не е вярно и всеки четящ и пишещ в този форум го знае. 
Спомни си любима е сниман от 2006 год., а Под липите на Туба от 2005г.
Хронологията ти изобщо не е вярна и няма нужда да заблуждаваш така.

Рейтинга  на филма „Под липите” е  на 4-5 място  по гледаемост ЗА ДЕНЯ  в който е излъчван по КАНАЛ Д 2005г
 „Аси” е 2 място  по гледаемост ЗА ДЕНЯ  в първия си  силен сезон 2007
„Спомни си любима” е излъчван по слабата АТВ и е  на 1 място  по гледаемост -  ЗА ДЕНЯ 
2006 г -  изпреварващ филм с КЪВАНЧ  по КАНАЛ Д . –


справка:http://www.ucankus.com/ratingler




Туба става ГОЛЯМА звезда с Под липите

  Силно преувеличаваш-С тази  скромна гледаемост /5 място за деня  /Туба е била за 2005 г поредната актриса в главна роля ,но не и ЗВЕЗДА още по малко голяма.


 и е канена в много арабски държави именно
по времето и след излъчването на сериала.
За разлика от Под липите, Спомни си любима няма този завиден успех,
може би поради специфичната тема на сериала.
Берен Саат става много известна чак с Ask-i Memnu през 2009г,
а Джансел едва през 2010г с Gonulcelen.

Моето твърдение е за ПОПУЛЯРНОСТ В ТУРЦИЯ ,а не в някоя си друга държава/
В САЩ, и Европа никой не ги знае..Арабска държава не може да е критерий КОЙ КОЙ Е  в Турция все пак


Както и да се стремиш да умаловажаваш или извърташ, това са фактите и можеш да
си направиш справка в турската Уикипедия - Vikipedi се изписва,
където е написано с кой сериал или филм кариерата на еди-кой си актьор е тръгнала нагоре.
А, също така зад всеки един от ТРИТЕ СЕРИАЛА стои Томрис като продуцент!
Джансел Елчин получава първата си ГЛАВНА роля в сериал на Томрис през 2006г и
става известен пак в сериал на Томрис през 2010г. Ако не бяха имената на Туба и Томрис
в проекта Gonulcelen, едва ли някой щеше да загледа сериала и все още щеше да си снима
рекламки във Франция или 3-4 минутни участия във филми. 


Международната популярност е  важна ,но и много ОТНОСИТЕЛНА  и едва ли  е  голям индикатор  за авторитета и бъдещето на артист от Турция ,където вътрешни фактори са решаващи
А заслугата на Томрис е ГОЛЯМА  за Джансел,но НЕ тя го открива за киното,/ а в Турция  той   е  създавал успешни контакти и ЩЕ …… и може да е пропуснал по-успешен проект …../ …..и защо трябва да се ВМЪКВА СМЕШНОТО-  АКО ? .
По твоята логика  Туба / без Томрис/,   щеше   да крои дрешки и дрънкулки.



Много ми е симпатичен наистина, но имам чувството, че взе да се преекспонира
новопридобитата му слава от разни фенки и не без негово участие, разбира се.
Всяко прекаляване започва в един момент да дразни и има обратен ефект.

В тази тема  преекспонирането  с ТУБА / с  антураж/   е  смешно –/едва ли не/  задължително  ,а дразненето от Джансел си е отдавна/не  моя заслуга/ и е СУБЕКТИВНО / от предразсъдъци/  ,защото не се  е оженил за Туба
Виж целия пост
# 38
По Коледа ставали чудеса Praynig Да,  ама не! Така е като бъркам имела с дъгата...или пък принцът не ще да целуне жабата  ooooh!
Виж целия пост
# 39
Добро утро!
На това видео с Туба и Онур, пише, че е от 25.12 newsm78 /възможно е, да е от обзорно предаване за годината, все пак сме водеща новина Grinning/

http://www.dailymotion.com/video/xn91to_tuba-buyukustun-super-ku … #rel-page-under-1





Посрещнахме Коледа, да се готви Нова година  Joy Joy Joy  Лек ден!
Виж целия пост
# 40
Сервирах кафето при нас сега да ви предвожа и на вас.Лек и ползотворен ден

Виж целия пост
# 41
Добро утро!
Данче, благодаря за кафето!  Hug
Надин, за видеото!  Hug




Виж целия пост
# 42
Добро утро!
Данче,  Hug благодаря за кафето.  Hug
Надин,  Hug за видеото. Какво ли я питат? Не разбирам нито една дума. Надявам се, Фенчето да се появи, че да каже. На мен ми накъсваше видеото, но според мен си говореха двамата и не отговаряха на папараците. newsm78
Хубави снимки, Ринка!  Hug
Трябваше ми време да позная Онур. И той с очила шофира. Как да се сетя. Има толкова интелигентен вид с тези очила, на професор мяза.  hahaha
Приятен ден, дами!
И да ви споделя, не чета наред и се чувствам по-добре!   bouquet Дано го правят и хърватките!  Peace

Виж целия пост
# 43



Виж целия пост
# 44


"Уникални усмивки!" - е написал автора на колажа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия