- време е за кафе ! 
Сега остава
и компания да добавим. 
- време е за кафе ! 
и компания да добавим. 
И при вас настроението продължава да е празнично
Ама как знам кога да дойда на гости
Цвети
,мерси за кафето 
,и за другите клипчета,особено това за Фърат





Критиците са за това, да не гледат през очите на феновете. 

следя и различните му роли, а пък дали ще ми харесат е отделен въпрос. 
да не забравяме, че е Коледа
- един музикален поздрав и на френски. 

, продължавам с Коледната музика - Селин Дион 
Критиците са за това, да не гледат през очите на феновете.
Че децата са добре, че ми ремонтираха климатика, че баклавата ми се получи/като никога/ и други дребни неща
Това за "малинките" е информация, която си е за темата, няма за цел да разваля настроения. Хубаво или лошо, инфото си е част от форума.Препоръчани теми