Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 145

  • 41 157
  • 738
# 60
Хайде, момичета  Wink - време е за кафе !  Heart Eyes



Сега остава  newsm78 и компания да добавим.  Peace

Виж целия пост
# 61
Мараба комшулар  Hug И при вас настроението продължава да е празнично   newsm10 Ама как знам кога да дойда на гости  Wink Цвети  Hug,мерси за кафето   bouquet

Фенче,мерси за превода  Hug,и за другите клипчета,особено това за Фърат  Wink

 А някои вече са поогладняли  Laughing

Виж целия пост
# 62
Нещо любопитно от тв критикът Месут Яр

Тв наградите за 2011 "Изгнили домати" / нещо като "Златните малинки" в Америка /




Yılın en kötü dizisi: Deniz Yıldızı
сериал

Yılın en kötü kadın dizi oyuncusu:Nurgül Yeşilçay
актриса в тв сериал


Yılın en kötü erkek dizi oyuncusu: Cansel Elcin
актьор в тв сериал

/Не става въпрос за ролята му в ПС, според обясненията в статията!/

Yılın en kötü yarışması: Çarkıfelek

Yılın en kötü kadın sunucusu: Burcu Esmersoy

Yılın en kötü erkek sunucusu: Önder Açıkbaş

 Ще добавя само от прочетеното в снимката:
Най-лош характер / роля, а не актриса / - Хюррем от Великолепният век

http://sinematelevizyonlifestyle.com/?p=3295

И класация за най-добрите през 2010 год. тук и пак според Месут Яр:
За 2011 г. не намерих класацията му.

http://www.televizyondizisi.com/index.php/mesut-yar-yilin-en-iyi … i-secti/27557/34/
Виж целия пост
# 63
 

Малко НЕнаучна фантастика  Joy
Виж целия пост
# 64
Фенче, благодаря ти, че ни светваш за новините.  Hug
Понякога и добрите актьори получават Златни малинки. Том Ханкс например.  Peace
Джансел си игра добре в нашето филмче.
Ама пък има едни фенове... Никому не ги пожелавам.  Naughty
Вижте какъв колаж са му спретнали



Уж поздравителна картичка с неговия образ за 2012. Ама той е на мястото на нулата.  ooooh!
Толкова за фенската любов.  Mr. Green
Виж целия пост
# 65

Честито Рождество Христово!

Уют и светлина в дома. Здраве за телата, любов в сърцата, благодат за душата!
Да  съумеем да запазим магията на Святата нощ през цялата година, да бъдем по добри и да умеем да прощаваме,  да сътворяваме по едно коледно вълшебство всеки ден. Така тази думичка  „дано” ще стане най после истина.

По време на традиционното си Коледно послание „Urbi et Orbi” (Към града и света) папа Бенедикт XVI ни напомни,  че „Бог,  който е любов и любовта която е Бог ще ни спасят по пътя на смирението и вярата”.

Весели празници на всички!

Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 66
 "Златна малинка", като за реклама не е лоша. Да не забравяме, че Сандра Бълок през 2010 стана носителка и на "Малинката" и "Оскар" за различни филми, естествено. Което пак си показва, че не всички роли са задължително сполучливи за добър актьор . newsm78 Критиците са за това, да не гледат през очите на феновете.

Виж целия пост
# 67

                      Римини,

      Благодаря ти за поздравлението! Благодаря ти за пожеланието към всички пишешти и четящи в нашата тема!
       Можем да имаме различни мнения по сериали,актьори но всички ние сме човеци от майка родени и човешкото не може да ни бъде чуждо.
        Искрено желая на себе си и на всички вас да изпълним душите си с любов и вяра в по-доброто утре!
Виж целия пост
# 68
Римини, и аз ти благодаря за поздравлението, и "дано" се сбъдне за всички !  Hug



Надин, аз много не се впечатлявам от разните "малинки" или награди, защото не това ме кара да гледам или харесвам дадени филм, сериал и актьори.  Peace
Но, когато харесвам даден актьор -  Thinking следя и различните му роли, а пък дали ще ми харесат е отделен въпрос.  Wink

И  Wink да не забравяме, че е Коледа  Heart Eyes - един музикален поздрав и на френски.  Hug




Виж целия пост
# 69

           Оооо,Цвети,

   От много отдавна не я бях слушала тази френска песен,а тя е наистина прекрасна.Колко хубаво,че си я открила.
   
    Момичета,я ги оставете "малинките",те не могат да развалят хубавото ни коледно настроение.
Виж целия пост
# 70
Честита Коледа момичета.
(не не съм се объркала)
Поздравявам ви с един от най-хубавите християнски празници! (християни сме)



Снимката е правена вчера от мен. Хубава, лоша - от сърце е.
Виж целия пост
# 71
Кали, благодаря и на теб, да е честита !  Hug



И докато се посъберем  Wink, продължавам с Коледната музика - Селин Дион  Hug



Виж целия пост
# 72
"Златна малинка", като за реклама не е лоша. Да не забравяме, че Сандра Бълок през 2010 стана носителка и на "Малинката" и "Оскар" за различни филми, естествено. Което пак си показва, че не всички роли са задължително сполучливи за добър актьор . newsm78 Критиците са за това, да не гледат през очите на феновете.





Критиците са за това, да не гледат през очите на феновете.



Критиците не гледат и през очите на хейтърите ,които  мечтаят КРИТИЦИ да критикуват играта на Джансел ,НО –НЕ БИ.
Досега Джансел е само аплодиран  от критици за играта си .В ЛП СЪЩО .
Приза е за най-лош /зъл/екранен герой ,а не актьорска игра , но   хейтърите  на Джансел  се размечтаха да е очернен
 


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 73

                          Благодаря ти,Кали!

    Честита Коледа на теб и твоето семейство!Здраве и много късмет желая през идната година!
Виж целия пост
# 74

           Оооо,Цвети,

   От много отдавна не я бях слушала тази френска песен,а тя е наистина прекрасна.Колко хубаво,че си я открила.
    
    Момичета,я ги оставете "малинките",те не могат да развалят хубавото ни коледно настроение.

Аз си имам настроение, в момента ми е кеф, че гледах хубав мач и Бербатов изработи хеттрик Grinning Че децата са добре, че ми ремонтираха климатика, че баклавата ми се получи/като никога/  и други дребни неща Grinning Това за "малинките" е информация, която си е за темата, няма за цел да разваля настроения. Хубаво или лошо, инфото си е част от форума.
 Статията не сме я писали ние, а с примерите за Том Ханкс и Сандра Бълок, само защитихме Джансел.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия