

Имаше едно страхотно гифче как си вдига панталона,но не мога да го открия



и на мен ми се прииска да го видя, страхотен беше този ни герой, жалко, че във втори сезон ни лишиха от присъствието му. 
на кафе, май и на мен ми се допи, че то и му е време, де. 
100 пъти си предпочитам оригинала, всяко копие е ...
Но само в женска компания 

да е музика / двама влюбени и едно пиано
/. 
да е музика / двама влюбени и едно пиано
/. 

по това време /. И нещото, което ми направи впечатление още тогава - отношението на Туба към децата и техните реакции / защото, дори да я обвинят, че като актриса, тя може да го изиграе,
то тези деца - как да го направят /. 
аз редовно го правя.
Прочели са възмущението на Линка, че слагат Джансел в нулата...и ето резултата, имаме си правоъгълник
по това време /. И нещото, което ми направи впечатление още тогава - отношението на Туба към децата и техните реакции / защото, дори да я обвинят, че като актриса, тя може да го изиграе,
то тези деца - как да го направят /. 
аз редовно го правя. 
Прочели са възмущението на Линка, че слагат Джансел в нулата...и ето резултата, имаме си правоъгълник
тук аз виждам, направо подарък
, даже и фльонга си има.

- как може да се пишат непроверени неща в пресата/
Истинска наслада за окото и ухото

Препоръчани теми