, нещо не се сещам -
имат дата, някакво събитие ли е ?
, нещо не се сещам -
имат дата, някакво събитие ли е ?
, нещо не се сещам -
имат дата, някакво събитие ли е ?
за първи път ги виждам! 

И този не е за изхвърляне 

И този не е за изхвърляне 

, нещо не се сещам -
имат дата, някакво събитие ли е ?
не беше ли по това време някаква благотворителна кампания - пак за децата аутисти и Туба, май участваше със Сами / дали не беше направил и филм даже
/.
точно това си мислех и аз.
, благодаря! 

, писали сме едновременно.
Как ги помните всички неща




, то Туба и да не играе, ще присъства - папараците чрез нея продават
, за разлика от останалите кой, oт кой с по-рейтингов сериал - е това се казва да си известен, значи - има интерес. 

Препоръчани теми