Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 145

  • 52 042
  • 739
# 405
Добро утро на всички!  Simple Smile

Цитат
в папарашкият клип Мурат казва,че идва да се срещне тази вечер с приятели и че
това е всичко,пожелава на папараците приятна вечер

http://www.superkulup.tv/index.php?option=com_hwdvideoshare& … &video_id=760
В горния клип се виждат и приятелите, за които става дума в превода на Лати.
Виж целия пост
# 406
Добро утро!  Hug
Злати, днес направо си се престарала  Wink със закуската!  Joy Joy
Изобилие като за новогодишна трапеза!  Peace
Благодаря!


Вчера ти намерих "лодчица", днес ти водя капитан!  Wink Ако не те устройва  Sad, казвай!

Желая Ви прекрасен ден с много усмивки!






Виж целия пост
# 407


Като няма новини да изпием по още едно кафе!  Hug
Виж целия пост
# 408
Виж целия пост
# 409
Виж целия пост
# 410

Още от обяд започнах с танците! Joy Joy
Но с такъв партньор как да не танцуваш!  Peace
Виж целия пост
# 411


Вчера ти намерих "лодчица", днес ти водя капитан!  Wink Ако не те устройва  Sad, казвай!



Ох,бе, а кога ще отплаваме,че нямам търпение  Embarassed Не за друго,ами бързам преди да е станал съвсем мълчалив,че с кого ще си лафя по път  hahaha
Виж целия пост
# 412


Вчера ти намерих "лодчица", днес ти водя капитан!  Wink Ако не те устройва  Sad, казвай!



Ох,бе, а кога ще отплаваме,че нямам търпение  Embarassed Не за друго,ами бързам преди да е станал съвсем мълчалив,че с кого ще си лафя по път  hahaha

Денят на отплаването е почти държавна тайна!  Joy Joy Joy
Но като всяка тайна рано или късно става публично известна!
Дано тази тайна да излезе "рано"!  Peace
Виж целия пост
# 413
Добър ден  Hug

Едно новогодишно поздравче на приятната компания!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 414
Линка  Hug,разбрах,че и ти пътешестваш  Wink Да не ми отмъкнеш капитана  Joy То не че няма да си намеря друг  Embarassed,ама този не е за изтърване  newsm53

Даже вече ме чака,милият  Blush
Виж целия пост
# 415
Линка  Hug,разбрах,че и ти пътешестваш  Wink Да не ми отмъкнеш капитана  Joy То не че няма да си намеря друг  Embarassed,ама този не е за изтърване  newsm53

Даже вече ме чака,милият  Blush

Злати  Hug и този много го харесвам, както и другия... hahaha hahaha hahaha
Нали е във виртуалното пространство, всички можем да ползваме, без проблеми и без да си пречим.  Wink
Виж целия пост
# 416
asi ile demir ve asya Bir Umut

Виж целия пост
# 417
Привет и от мен!

Абе,  newsm78 гледам аз - един замислен Мурат/ Демир с кафе в ръка, май и той се чуди кога, накъде и с кого да отпътува. Като, че ли му е трудно да реши? Peace

Виж целия пост
# 418
Мнго нови сериали и Муратовия сред тях:

Yeni Yılda Dizi Bereketi
Eklenme Tarihi 03 Ocak 2012





http://www.televizyondizisi.com/index.php/yeni-yilda-dizi-bereketi/62660/53/
Виж целия пост
# 419
Sen ne Dilersen / Каквото си пожелаеш 2005

директен линк за сваляне

ПРЕВОД и СУБТИТРИ: B l a n k a
ФИЛМА ПОДГОТВИ: L & B
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия