Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 145

  • 52 042
  • 739
# 465
Докато Мурат се готви усилено за новия си проект съпругата му днес ще участва в благотворителна проява!

Злати, видеото ще е особено вълнуващо за теб!  Wink

http://www.iticuemk.com/hayati-renklendir-12-losev/
Виж целия пост
# 466
Докато Мурат се готви усилено за новия си проект съпругата му днес ще участва в благотворителна проява!

Злати, видеото ще е особено вълнуващо за теб!  Wink

http://www.iticuemk.com/hayati-renklendir-12-losev/

 smile3521 smile3521  love001
Виж целия пост
# 467
Виж целия пост
# 468
Здравейте дами ,виждам ,че се забавлявате
Виж целия пост
# 469
Виж целия пост
# 470
Данче, как да не се забавляваме!  Hug Hug

Чакаме новия проект на Мурат! Чакаме Туба да ни зарадва с бебчетата си!
И се връщаме към това, от което започна всичко - към "Гордата Аси"!

Виж целия пост
# 471
Виж целия пост
# 472
Рина, трудно може друг сериал да измести Аси аз всеки ден си гледам по някоя серия от Аси .Ще гледам с удоволствие новия му проект но....



Виж целия пост
# 473
Без коментар...
Виж целия пост
# 474
Виж целия пост
# 475
Привет и от мен, на веселата компания!  Hug

Данче, не си само ти с това усещане  Peace и аз, така очаквам новият проект с едно голямо "но'' ..., та нали не говорят за романтика  ooooh!, пък да видим.  Peace

А, сега да ви покажа, какво открих  Wink, уж гиф,  newsm78 а то - кратък филм.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 476
Виж целия пост
# 477
Виж целия пост
# 478
Здревейте,Данче,Цвети,Ринка  Hug Данче,нищо преди и след Аси не ме е впечатлявало така и надали ще се появи някога  Rolling Eyes Може би  всеки си има "неговият " си сериал,моят е Аси  Peace Но това не значи,че няма да гледам други,напротив,постоянно си гледам.Едни ми харесват повече,други по-малко,но няма друг като Аси  Grinning Затова и казвам,че в тази тема съм си у дома ! Радвам се ,че ви открих и сте част от ежедневието ми  Hug

Това е за вас  Heart Eyes




Виж целия пост
# 479

Весело колажче!  Hug

Аз мисля, че трябва да се готови да приемаме новите им проекти!
Не може Туба и Мурат да си останат на етап "Аси"!
Животът си върви, те са млади и пред тях има още много роли.  Peace
Друг е въпросът дали ще надскочат Аси?
Трудна, много трудна задачка!  Hug Hug Hug
Някои актьори чакам цял живот за да изиграят своята звездна роля!
Те го направиха почти в началото на творческия си път!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия