Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 145

  • 52 042
  • 739
# 480
Здревейте,Данче,Цвети,Ринка  Hug Данче,нищо преди и след Аси не ме е впечатлявало така и надали ще се появи някога  Rolling Eyes Може би  всеки си има "неговият " си сериал,моят е Аси  Peace Но това не значи,че няма да гледам други,напротив,постоянно си гледам.Едни ми харесват повече,други по-малко,но няма друг като Аси  Grinning Затова и казвам,че в тази тема съм си у дома ! Радвам се ,че ви открих и сте част от ежедневието ми  Hug

Това е за вас  Heart Eyes






Злати, надали ще има по-вълнуващ, по-романтичен, по-истински и по- прекрасен сериал от Аси!  Hug
Но ние постоянно търсим, нали!  hahaha
Виж целия пост
# 481
Не бях виждала тази реклама на Пантен:

http://www.facebook.com/photo.php?v=10150492476412156&set=vb … ype=2&theater

Виж целия пост
# 482






Виж целия пост
# 483
Виж целия пост
# 484
Ринка,щом ти не си я виждала,надали някой друг я е виждал от форума Laughing Hug Много е красива  Heart Eyes
Виж целия пост
# 485
Рекламата се пуска сега. Снимана е преди месеци- или в края на лятото или в началото на есента.  Hug





Виж целия пост
# 486
SavaS&Demir

Виж целия пост
# 487
РинкаHug много красива реклама,  Wink а и как да не е с такава красавица.  Peace

Но и в ролите си е прекрасна.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 488
Джанъмки,нерде сте бе  Rolling Eyes Подремвате май,а  Wink



Вече нямам търпение да я видя така  Heart Eyes
Виж целия пост
# 489
Злати, ту сме тук, ту не сме!  Wink
Една морска разходка да не си направи човек!  Laughing
Прибираме се вече! Joy Joy Joy



Защо толкова бързаш за бебчетата! Hug
Нали знаеш: когато им дойде времето ще ни изненадат много приятно!!
Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 490
Виж целия пост
# 491
Виж целия пост
# 492

И на черно-бяло нежността завладява!
Виж целия пост
# 493
  Hug Hug
Виж целия пост
# 494

Тъжен край на прекрасен ден! Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия