Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 145

  • 52 042
  • 739
# 120
Трейлър за проекта на Мурат... без Мурат в трейлъра!
Но пък е първи трей! Ще очакваме следващия!

Suskunlar - Yeni Dizi - Tanıtım Fragman







Рина, ако искаш пусни нова тема за сериала и пусни първия трейлър на сериала с превод.

Превод:
"Всъщност нашата история преди години беше приключила. Но тази сутрин всичко започна отново. Аз го започнах."

Сериала в превод на български означава "Безмълвните" или "Мълчаливите"
Виж целия пост
# 121
Голям купон е било! Чаала е най-дребничката!  Hug









Виж целия пост
# 122
Този Турския Макдоналдс ли е?

Ами те навсякъде явно са под индиго правени... ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 123
Този Турския Макдоналдс ли е?

Ами те навсякъде явно са под индиго правени... ooooh! ooooh!


Габи, явно празнуват рожден ден там  Hug И у нас изглежда по същия начин  Peace
Виж целия пост
# 124
Трейлър за проекта на Мурат... без Мурат в трейлъра!
Но пък е първи трей! Ще очакваме следващия!

Suskunlar - Yeni Dizi - Tanıtım Fragman




Рина, ако искаш пусни нова тема за сериала и пусни първия трейлър на сериала с превод.

Превод:
"Всъщност нашата история преди години беше приключила. Но тази сутрин всичко започна отново. Аз го започнах."

Сериала в превод на български означава "Безмълвните" или "Мълчаливите"

Мишел, благодаря за превода!   smile3525

Като встъпителен трейлър е много интригуващ!
И операторската и режисьорска работа е на ниво!   Peace
Виж целия пост
# 125
Първият трейлър към новия проект на Мурат със бг суб:

"Безмълвните" с Мурат Йълдъръм - трейлър- bg sub




http://www.vbox7.com/play:577c1e7115

Мишел,  newsm51 newsm51 за превода!
Виж целия пост
# 126
Един фрагман и вече има статия:


Murat Yıldırım’ın Suskunlar Dizisi Tanıtım Fragmanı Çıktı
Eklenme Tarihi 29 Aralık 2011 | 

Çok yakında Show Tv’de Başlayacak olan ve Murat Yıldırım’ın başrolünü oynadığı Suskunlar dizisinin tanıtım fragmanı çıktı.  1996 yapımı Sleepers filimin bir uyarlaması olan dizi çok ses getireceğe benziyor.


http://www.televizyondizisi.com/index.php/murat-yildirimin-susku … i-cikti/62274/04/
Виж целия пост
# 127
Един фрагман и вече има статия:


Murat Yıldırım’ın Suskunlar Dizisi Tanıtım Fragmanı Çıktı
Eklenme Tarihi 29 Aralık 2011 | 

Çok yakında Show Tv’de Başlayacak olan ve Murat Yıldırım’ın başrolünü oynadığı Suskunlar dizisinin tanıtım fragmanı çıktı.  1996 yapımı Sleepers filimin bir uyarlaması olan dizi çok ses getireceğe benziyor.


http://www.televizyondizisi.com/index.php/murat-yildirimin-susku … i-cikti/62274/04/

Така...за почитателите на Мурат да напиша по-конкретно инфо за предстоящия му сериал.
***
Излезе промо трейлъра на много скоро започващия по Шоу ТВ сериал с Мурат Йълдъръм в главната роля. Той ще бъде адаптация на направения през 1996 година и станал много популярен филм "Слипърс".

Пускам и трейлър към "Слипърс", за да добиете предства за какво става дума.
http://vbox7.com/play:c9481eb9
Виж целия пост
# 128
Добро утро!



Наред с подготовката за Нова година намирайте време и за форума!  Wink
Да не изпуснете някой хабер и после   ooooh!

Мишел,  smile3525


Виж целия пост
# 129
Добро ни утро, мами! Hug Hug

Докато си пия кафенцето с коледна бисквитка, се запознах и с инфото за новия сериал на Мурат.

Айде вече да го видим да се вихри в ново амплоа, че много ми дойде почивката му.

Този път лош ли ще е ...добричък ли.. newsm78 newsm78

Ха, бакалъм...
Виж целия пост
# 130
Asi & Demir - Το τραγουδι της ερημου - The song of desert

Виж целия пост
# 131
Дами, Весели празници!

Бъдете щастливи, преди всичко здрави и Ви пожелавам много късмет през новата година.

ПП: Извинявам се, но някой ще ми каже ли до коя преведена серия стигнахме, защото се съмнявам, че съм изпуснала някоя.
Предварително благодаря.

Много, много целувки на всички.
Виж целия пост
# 132
Мари, последния епизод със субтитри е 36-ти.

Весели празници и на теб!  Hug

Габи, ще го гледаме и да е добричък и лошичък!  Sad


Виж целия пост
# 133
Здравейте момичета  Hug
Не знам дали сте попадали на това коледно-новогодишно колажче, но ми хареса, и реших да ви го покажа



Чета в темата, че Мурат почва нов сериал. Дано да е успешен, че тази година нещо не им върви на сериалите. Но Нова година - нов късмет, както се казва.  Peace
Май ми се искаше нещо оригинално, стига с тези римейки, ама явно е суша откъм сценаристки идеи.
Хайде, успех на Мурат и компания!   bouquet
Виж целия пост
# 134
По молба на Рина, това е 3/4-ти от написаното от Гюл Дириджан за посещението в Монте Карло, за съжаление за Туба и Мурат няма почти нищо, а това са си лични нейни впечатления.

***
Запознаването ми с монархията стана твърде късно, но не и никога. Монте Карло е толкова малко място, че е неизбежно накрая да не се засечеш с Монсеньор /Принц Албърт/.  Докато се разбра, че принца е сред нас един младеж от поддръжката даде на един от охраната мобилния си телефон, присветна,снима ги заедно и веднага свърши.  Откъде да знаеш урока си, точно отзад където съм била е имало възможност да бъда чута и с малко манипулации и усмивка да го поканя за снимка.
Да е килим..килим е, да е червен..червен е, да е фестивал..фестивал е, да кажеш знаменитост..пълно, да кажеш вълнение...много. Преди две години от началото до края работих, с него ставах, с него лягах..Сериала „Аси”, когато стана втория най-гледан сериал на земята и ние видяхме пътя към Монте Карло.
Да разкажа за дрехите си. Роклята  - елегантна, от изящна синьо-розова коприна и сатен на Валентино от приятелката ми от йога училището Конджа...обувките марка Армани, твърде шик с ламе, такива се виждат на най-известните холивудски дами, чантата принадлежала на една дама – останала от бала на Ататюрк през 1925 година, над главата ми изображение на падаща лавина..т.е. живота е пълен със съвпадения – ако не бях на пътя на йога инструктурството, нямаше да познавам Конджа и нямаше да и поискам дрехата... ако не бях влязла в Тарих вакфи, тези обувки на краката ми нямаше да ги обуя..всъщност тазвечершната чанта нямаше да пропътува от Гърция до Истанбул, от Истанбул до Монте Карло.
............
Вечерта след наградите предавани от телевизиите на Монте Карло принца даде вечеря, но която присъстваха всички поканени. Великолепие и то какво великолепие, канят и гощават гостите на дълга маса за почти 40 души. Първото, което ще ти дойде на акъла са блестящи, прекрасни артисти от американските сериали, които се перчат – актьорите с изляти по тях фракове и задушаващи се от папионките...няколко важни колоса на английския кралски театър пропити с алкохол са изложени на иронични погледи. А аз не изпусках и за миг красивия актьор William Hall Macy, който се намираше на близка маса.
Един мъж представил се като главен съветник на принца дойде при нас и съобщи главната ни актриса Туба да заповяда на масата на принца за вечеря,..принца така наредил. Заради това, че нашето момиче отиде при принца масата ни опустя. Принца вечеря с жена си, а след това пак двамата откриха танците.
Това са новините от света на богатите...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия