
Честита нова година! Бъдете здрави, щастливи и позитивни

П.С.Май Туба ще ражда или е родила...все още не е ясно, ама време ѝ е вече
Имам доста за четене, но покрай празничната суматоха и предстоящото пътуване нямам много времее


Имам доста за четене, но покрай празничната суматоха и предстоящото пътуване нямам много времее
и ти да си жива и здрава и много щастлива
Изкара ли си весело празниците
За Туба май се оказа лъжлива новината,ама не остана,ще чакаме

Защото аз само май видях Къванч като ...момиченце 

и аз слагам 1001 нощ след Аси, изгледах с удоволствие и ЛиН, и Пленителката... Виж, за Истабулска приказка и аз се чудя дали да не го започна, и на мен ми изглежда добър, поне от резюмето и от отзивите, Фатмагюл също..
Обожавам Кенан Имирзалъолу(от любов и името му даже научих
),но и на мен Езел ми дойде малко байгън,особено втори сезон

не знам кой работи, и кой почива, ама тук -
е много тихо днес. 





ослушваме се и чакаме хабери,джанъм
, това на което попаднах.
, това на което попаднах.
видео. 
С удоволствие изгледах всички снимчици!


Радвам се да те видя отново в нашите редици
Препоръчани теми