Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 145

  • 52 042
  • 739
# 360
Привет и от мен Hug

Честита нова година! Бъдете здрави, щастливи и позитивни Hug




П.С.Май Туба ще ражда или е родила...все още не е ясно, ама време ѝ е вече Peace Имам доста за четене, но покрай празничната суматоха и предстоящото пътуване нямам много времее ooooh!
Виж целия пост
# 361
Здрасти Бонбон  Hugи ти да си жива и здрава и много щастлива   love001 Изкара ли си весело празниците  Grinning За Туба май се оказа лъжлива новината,ама не остана,ще чакаме  Peace
Виж целия пост
# 362
Добър ден на всички!
Какви са тези клипове??? На този, който Рина показва, какво става на задната седалка, та и шофьорът е ококорил очи, гледайки в огледалото за обратно виждане???  #Crazy
Ето още един клип - от същата вечер.
http://tvarsivi.com/player.php?y=304&z=2012-01-01+23%3A52%3A00

Катя,ако ме светнеш къде какво трябва да видя ще съм ти благодарна  Peace Защото аз само май видях Къванч като ...момиченце  hahaha

Сватя,стига си яла,започваме да разтоварваме  Laughing

Мая,както ти каза Цвети ,трябва да кажеш какво предпочиташ за да ти препоръчаме нещо. Аз лично в момента гледам Фатмагюл  и Обикнах едно дете. Ако не си гледала Истанбулска приказка хвърли му едно око ,на мен ми хареса доста .Има го във Вбокс .Колкото до 1001 нощ-за мен е вторият след Аси  smile3521
Предпочитам романтика, разбира се, колкото повече-толкова повече Heart Eyes и аз слагам 1001 нощ след Аси, изгледах с удоволствие и ЛиН, и Пленителката... Виж, за Истабулска приказка и аз се чудя дали да не го започна, и на мен ми изглежда добър, поне от резюмето и от отзивите, Фатмагюл също.. Thinking
Виж целия пост
# 363
в момента съм на 46еп. на Езел, интересен е, но нещо сякаш не може да ме грабне съвсем, на моменти ми дотяга, малко са пресолили манджата....та за това търся нещо по-завладяващо...
Виж целия пост
# 364
Мая,с теб май сме от една порода  Wink Hug Обожавам Кенан Имирзалъолу(от любов и името му даже научих  hahaha),но и на мен Езел ми дойде малко байгън,особено втори сезон  Rolling Eyes Мисля,че Истанбулската приказка ще ти хареса ,а също и Изгубени години  става  Peace
Виж целия пост
# 365
Нерде сте всички бе  Rolling Eyes,нали уж почивате,що не пишете  newsm78
Виж целия пост
# 366
Нерде сте всички бе  Rolling Eyes,нали уж почивате,що не пишете  newsm78

А ти като почива пишеше ли или не можа да се завърнеш в къщи?

Ха да видиш хубаво ли е... Joy Joy
Виж целия пост
# 367
Абе,  newsm78 не знам кой работи, и кой почива, ама тук -  Thinking е много тихо днес.  Peace

Виж целия пост
# 368
Нерде сте всички бе  Rolling Eyes,нали уж почивате,що не пишете  newsm78

А ти като почива пишеше ли или не можа да се завърнеш в къщи?

Ха да видиш хубаво ли е... Joy Joy

Ти пък си намерила от кой да вземаш пример  hahaha

Ей от този човек се учи-хем умен,хем богат,хем...инат  Joy



Цвети Hug ослушваме се и чакаме хабери,джанъм  Grinning
Виж целия пост
# 369
Да сложа и тук  Peace, това на което попаднах.

В началото на Новата Година - обзор на Старата - за сватби и очаквани бебета / има доста за Туба /  Peace



http://www.ayakligazete.com.tr/haber/2011_yilinin_surpriz_evlilikleri_.htm

Има галерии от снимки и видео.  Hug
Виж целия пост
# 370
Да сложа и тук  Peace, това на което попаднах.

В началото на Новата Година - обзор на Старата - за сватби и очаквани бебета / има доста за Туба /  Peace



http://www.ayakligazete.com.tr/haber/2011_yilinin_surpriz_evlilikleri_.htm

Има галерии от снимки и!  bouquet видео.  Hug
Мерси, Цвети!  bouquet С удоволствие изгледах всички снимчици! Hug
Виж целия пост
# 371
Здравейте и от мен!
Взех да свиквам с новата визия на Мурат  Hug




Мая, моето предложение за гледане е Любов назаем  Hug Hug

Бонобо, честита Нова година  Hug Радвам се да те видя отново в нашите редици  Hug
Виж целия пост
# 372


Здравейте!

Бонобо, честита нова година!  Hug




Виж целия пост
# 373



Малко погледи  Hug
Виж целия пост
# 374



  love001  love001  love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия